1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Nová sieť drogérií Hebe už aj na Slovensku. Tešte sa na príval akciových ponúk a výrazné zľavy!

Nová sieť drogérií Hebe už aj na Slovensku. Tešte sa na príval akciových ponúk a výrazné zľavy!

Nová drogéria Hebe prichádza na Slovensko aj do ČiechHebe

Na Slovensko a do Čiech prichádza nová sieť drogérií Hebe. Ide o poľský reťazec drogérií, ktorého názov je odvodený z anglických slov Health & Beauty. Na trh vstupuje s nízkymi cenami značkových produktov a výrobkov vlastnej rady. Môžete sa tešiť aj na zaujímavý vernostný program a pravidelné akciové letáky!

K slovenským sieťam drogérií 101 Drogerie, Teta, dm drogéria, či TOP drogéria pribudne nová značka Hebe. Zdá sa, že nemeckej dm či českej Tete bude schopná konkurovať nízkymi cenami a akčnými ponukami svojich výrobkov. K Hebe patrí aj jej sesterská spoločnosť s názvom Biedronka.

Hebe je v Poľsku silnou značkou

Reťazec drogérií Hebe tvorí v Poľsku už 270 obchodov. Koľko to bude na Slovensku a v Česku však zatiaľ nie je známe. Tržby drogérií Hebe sa v minulom roku v Poľsku podarilo navýšiť takmer o štvrtinu na 259 miliónov eur. Tento rok plánuje Hebe otvoriť 50 nových obchodov, neuvádzajú však, koľko z nich bude otvorených v zahraničí.

Pôvodným vlastníkom Hebe je portugalská maloobchodná skupina Jéronimo Martins Group. Jej prezident Pedro Soares dos Santos na konferencii v Lisabone oznámil, že expanzia z Poľska na juh je prirodzeným vývojom. Jéronimo Martins je okrem toho druhou najväčšou spoločnosťou v Portugalsku. Okrem Portugalska a Poľska je aktívna aj v Kolumbii.

Produkty aj s 50 percentnými zľavami v Hebe  drogéria Canva

Drogéria Hebe online aj v obchodoch

Poliaci si produkty firmy Hebe môžu nakupovať aj z pohodlia svojho domova. Značka spustila e-shop len minulý rok, no už teraz dosahuje veľmi dobré výsledky. O tom, že cestu k zákazníkom si našiel, svedčia aj čísla. V súčasnosti e-shop mesačne navštívi okolo 1,2 milióna návštevníkov. Zákazníci tu nájdu okolo 3500 exkluzívnych a 270 vlastných značiek a doposiaľ firma vydala svojim zákazníkom 3,7 miliónov vernostných kariet. Z najvačšou pravdepodobnosťou by sa e-shop mohol objaviť aj na Slovensku a v susednom Česku.

Slovenský leták Hebe sa momentálne pripravuje a informácie o ňom môžete priebežne sledovať aj na kupino.sk. Ak ste zvedaví, čo nová firma prinesie, prezrite si zatiaľ poľský leták a pripravte sa na výhodné nákupy!

Aktuálne letáky

Kaufland leták
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták
Jysk leták
Jysk aktuálny leták - Zľava na všetok nábytok
Jysk
Jysk leták
Metro leták
Metro online leták - Maloobchod
Metro
Metro leták
Tesco leták
Tesco akciový leták - Najlacnejšie kuracie rezne
Tesco
Tesco leták
Lidl leták
Lidl online leták - Nenechajme to plávať
Lidl
Lidl leták
COOP Jednota leták
Coop Jednota akciový leták - Akcia na mlieko, cukor a kuracie rezne
COOP Jednota
COOP Jednota leták
Billa leták
Billa aktuálny leták - Zdravé potraviny za super ceny
Billa
Billa leták
OBI leták
OBI aktuálny leták - Jesenná záhrada, vřes, mulčovacia kôra
OBI
OBI leták
Dráčik katalóg
Dráčik aktuálny leták - LOL Surprise a Pokémon
Dráčik
Dráčik katalóg
101 Drogerie leták
101 drogerie aktuálny leták - Zbierajte body na plyšové vankúšiky!
101 drogerie
101 Drogerie leták