1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Hypermarkety a supermarkety letáky
  4. Kaufland predajne, otváracie hodiny
Kaufland

Kaufland predajne, otváracie hodiny

Hypermarkety a supermarkety

Vyskúšajte šikovný Kupino vyhľadávač!

Jediným klikom nájde jednu z 70 Kaufland predajní, ktorá je k vám najbližšie.

Vyskúšajte šikovný Kupino vyhľadávač!

Predajne Kaufland podľa miest

Nájdite obchody Kaufland až na 56 miestach. Vyberte obchod vo vašom meste a prezrite si presnú adresu obchodu, prevádzkové hodiny a letáky Kaufland.

Aktuálny leták Kaufland

Kaufland predajne na Slovensku

Sieť supermarketov Kaufland má na Slovensku dlhú tradíciu. Prvý obchod otvoril Kaufland už roku 2000 v Poprade a aktuálne prevádzkuje viac ako 60 prevádzok po celom Slovensku od východu na západ. 

Kaufland dlhoročne patrí medzi najobľúbenejšie supermarkety a srdcia nakupujúcich si získal hlavne širokým sortimentom, nízkymi cenami a po novom aj skvelým vernostným programom Kaufland Card, vďaka ktorému verní zákazníci Kauflandu ušetria ešte viac ako doteraz. 

Ešte nemáte svoju Kaufland Card? Prečítajte si náš foto návod ako vyplniť registráciu Kaufland card cez internet. Bude vám na to stačiť 5 minút!

Kaufland vo vašom meste

Predajne Kaufland dnes nájdete takmer v každom meste. Prehľad všetkým pobočiek, ich adresu a otváraciu dobu nájdete aj u nás na Kupino.sk. Stačí si vybrať mesto a my za vás nájdete informácie o všetkých pobočkách v danej lokalite.

Navyše, ak chcete nájsť najbližšiu prevádzku Kaufland vo vašom okolí, stačí, ak použijete náš šikovný Kupino vyhľadávač. Na základe vašej aktuálnej polohy vám zobrazí všetky prevádzky, ktoré sa nachádzajú vo vašej tesnej blízkosti. Takto si môžete akcie, ktoré nájdete v Kaufland letáku, užiť v najbližšom obchode pri vás.

Toto je prehľad najviac vyhľadávaných pobočiek Kaufland u nás na Kupino. Je tam aj tá vaša?

Kaufland otváracie hodiny vo vašom okolí

Naplánovať si nákupy podľa otváracej doby v Kauflande je veľmi jednoduché. Všetky Kaufland pobočky sú otvorené 7 dní v týždni a ich otváracia doba je od 7:00 do 21:00. Výnimkou môžu byť Kaufland predajne v nákupných centrách, ktoré sa otvárajú o čosi neskôr, a to od 8:00. 

Na základe momentálnych protipandemických opatrení je otváracia doba vo všetkých pobočkách Kaufland skrátená do 20:00 (v Kaufland Avion do 19:00) a od pondelka do piatka v čase od 9:00 do 11:00 platí vo všetkých pobočkách prednostný nákup pre seniorov vo veku nad 65 rokov.

Kaufland leták – akčná ponuka každý týždeň na Kupino.sk

Týždenná ponuka v Kauflande je vždy plná čerstvých zliav. Tie vám samozrejme každý štvrtok nájdete aj u nás na Kupino.sk. Letáky Kaufland vychádzajú týždenne a sú vždy platné od štvrtka do stredy. Kaufland leták online nájdete v našej ponuke vždy niekoľko dní v predstihu a váš nákup si tak môžete naplánovať v pokoji a pohodlí vašej obývačky. Aktuálny Kaufland leták od štvrtka nájdete vždy v sekcii letáky samostatne pre každé mesto alebo pobočku.

Nenašli ste, čo ste potrebovali? Ak vás zaujíma akčná ponuka, zľavy alebo otváracia doba iného obchodu, pozrite si všetky obchody z kategórie Hypermarkety a supermarkety ako Billa, Tesco, Lidl, Fresh, či Metro. Možno práve tu nájdete, čo hľadáte.

Aktuálne letáky ďalších obchodov

1day leták – akciová ponuka
1.day vernostný katalóg
1.day
1day leták – akciová ponuka
Smoker leták – akčná ponuka
NOBA leták
Smoker
Smoker leták – akčná ponuka
MAKOS leták na tento týždeň
MAKOS leták - Veľkoobchod s potravinami
MAKOS
MAKOS leták na tento týždeň
KON-RAD leták na tento týždeň
KON - RAD aktuálny maloobchodný leták
KON - RAD
KON-RAD leták na tento týždeň
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota časopis
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro katalóg - Gastro vybavenie a zariadenie
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Nitrazdroj leták –⁠ akciová ponuka
Nitrazdroj leták
Nitrazdroj
Nitrazdroj leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták - Zmrzlina
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Italmarket leták –⁠ akciová ponuka
Italmarket leták
Italmarket
Italmarket leták –⁠ akciová ponuka