Akciové letáky a zľavy
  1. Kupino.sk
  2. Bývanie a záhrada letáky
  3. Merkury Market
Bývanie a záhrada:

Merkury Market leták

Merkury Market leták
Merkury Market leták
Merkury Market leták
platí do pi 31. 1.
Načítava sa...

Merkury Market Sortiment

Merkury Market je typ populárneho predajného reťazca, ktorý ponúka sortiment na kompletné zariadenie interiéru ale i exteriéru kvalitného, no cenovo prístupného bývania. V ponuke skladového sortimentu sa nachádza viac ako 55 000 výrobkov a medzi nimi:

  • Nábytok a príslušenstvo k nemu
  • Náradie, stroje a vybavenie dielne
  • Všetko pre Vašu záhradu
  • Kompletné vybavenie interiéru a exteriéru
  • Stavebné materiály
  • Dekorácie


Svojím klientom zabezpečuje prístup k najpestrejšej ponuke keramickej dlažby a obkladov v danom regióne. Bohatý výber vzorov dlažieb a obkladov, značkových zahraničných výrobcov z Talianska, Nemecka a Španielska.

Online zľavnené letáky so špeciálnou a akciovou ponukou sú pravidelne aktualizované, v mesačných intervaloch, sezónne zľavnené ponuky vychádzajú aj v rôznych ročných obdobiach.

Tovar môžete nakupovať aj online na web stránke www.merkurymarket.sk, kde nájdete aj užitočné rady od profesionálov, či už o výbere materiálov alebo zariadenia interiérov. Či už zvolíte nákup online alebo priamo v predajni, všetok tovar si môžete nechať doviezť a dodanie je zvyčajne do 24 hodín.

Otváracie hodiny predajní Merkury Market sú štandardne od 08:00 – 20:00, výnimky sú uvedené na web stránke.

 

Výhodné nakupovanie v Merkury Markete

Výhodné nakupovanie prostredníctvom vernostného programu Merkury Market využíva už množstvo spokojných klientov. Kartu stáleho klienta za poplatok 1 € je vystavovaná priamo v predajni a umožňuje čerpať zľavu až do výšky 10 %.

 

História Merkury Marketu na Slovensku

Pôvodom poľská spoločnosť Merkury Market pôsobí na Slovensku už 13 rokov. Dnes sa na Slovensku nachádzajú predajne takmer v každom regióne a spoločnosť patrí k tým najdynamickejšie expandujúcim firmám stavebného odvetvia. Na Slovensku má aktuálne 20 pobočiek. Centrála firmy Merkury Market Slovakia s.r.o. sa nachádza v Duklianska 6031/11, 08001 Prešov.

 

Merkury Market na Kupino.sk

Vždy najaktuálnejšie informácie o zľavách, akciových letákoch, či mesačnú ponuku Merkury Marketu nájdete vždy na portáli Kupino.sk.

Merkury Market leták

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Merkury Market. Prezrite si aktuálný akčný leták Merkury Market platný od pi 27. 12. 2019 do pi 31. 1. 2020 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Merkury Market? Nevadí, v kategórii Bývanie a záhrada pre Vás máme ďalších 20 letákov od 17 predajcov, napr. aktuálny leták OBI, aktuálny leták BAUHAUS, aktuálny leták Makro. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Merkury Market šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Merkury Market nábytok, Merkury Market dvere, Kuchynské linky Merkury Market, Merkury Market online, Merkury Market Bratislava

Obľúbené obchody

Metro

Patríte k úspešným podnikateľom? Metro je tu pre vás. Začneme trochu formálnejšie - predajne Metro Cash & Carry SR prináša podnikateľským…

Lidl

Lidl Slovensko vám každý týždeň prináša pestrú ponuku kvalitných tovarov za super ceny. Lidl leták od pondelka – to je vždy výber…

Dráčik

Maloobchodné predajne Dráčik patria k najväčším predajcom hračiek na Slovensku. Sú lokalizované vo veľkých mestách. Okrem hračiek disponujú týmto…

COOP Jednota

Predajne COOP Jednota sa nachádzajú na celom území Slovenska, počnúc vidieckymi osídleniami, až po mestské časti. Spoločnosť prevádzkuje tri typy…