Akciové letáky a zľavy
 1. Kupino.sk
 2. Lekárne letáky
 3. Dr.Max
Lekárne:

Dr.Max leták

Dr.Max lekáreň leták aktuálny - November 2019
Dr.Max lekáreň leták aktuálny - November 2019
Dr.Max lekáreň leták aktuálny - November 2019
platí do so 30. 11.
Načítava sa...

Domáca lekárnička vždy po ruke? V sortimente Dr.Max si nájdete to svoje

Lekárne Dr.Max sa tešia neustále narastajúcej popularite. V každej lekárni nájdete bohatú ponuku sortimentu:

 • Lieky na bolesť a chrípku
 • Lieky určené na liečbu očí, nosa a uší
 • Lieky na trávenie
 • Lieky určené na zuby
 • Prípravky pre starostlivosť o telo a pleť
 • Čaje
 • Doplnky výživy
 • Drogéria
 • Potreby pre matku a dieťa
 • Veterinárne doplnky
 • Preparáty určené pre športovcov
 • Elektronické potreby


V rámci otváracej doby sú lekárne Dr.Max prístupné pre verejnosť od 8.00 do 16.00, 18.00 alebo do 20.00. Otváracia sa je rôzna v závislosti od regiónu a potrieb ľudí v ňom žijúcich.

Chcete mať neustály prehľad o zľavách a špeciálnych ponukách v lekárňach Dr.Max? So zľavovým letákom, ktorý vychádza každý mesiac vám neujde žiadna akčná ponuka.

Ak potrebujete byť v obraze, aktuálne akciové ponuky a nový tovar nájdete aj na webe www.drmax.sk. Tovar si môžete osobne zakúpiť v lekárni Dr.Max, prípadne objednať prostredníctvom webovej stránky.

 

Značka Dr.Max patrí k záruke najvyššej kvality

Exkluzívna značka Dr.Max prináša zákazníkom liečivá za dostupné ceny. Portfólio značky Dr.Max obsahuje vyše 300 produktov a je neustále aktualizované o horúce novinky.

 

Vďaka vernostnému programu Dr.Max ušetríte nejedno euro

Ak sa rozhodnete pravidelne využívať vernostnú kartu Dr.Max, získate pri výbere liekov, ktoré máte predpísané na recept až 50% zľavu z doplatku. A to nie je všetko! K ďalším benefitom patria:

 • Klubové ceny a benefity
 • Odborné poradenstvo
 • Darček k vášmu sviatku
 • Zľava za získané body


Mobilná aplikácia „Dostupnosť liekov s Dr.Max“ svojim zákazníkom prináša informácie o tom, ktorý liek je dostupný v najbližšej lekárni Dr.Max. Na základe udania názvu lieku alebo produktu a polohy lekárne vám bude okamžite doručená informácia o tom, či je daný produkt v lekárni dostupný alebo nie.

 

Lekárne Dr.Max a spoločenská zodpovednosť sú v úzkom prepojení

Lekárne Dr.Max sa už dlhé roky angažujú v oblasti filantropie. Lekárne darovali slovenským nemocniciam 100 monitorov dychu, ktoré pomáhajú deťom ohrozeným syndrómom náhleho úmrtia dojčiat. Taktiež sa lekáreň podieľala aj na projekte navštevovania seniorských zariadení, v ktorých mali maskoti – klauni seniorom do života vniesť lásku a pozitívnu energiu.

 

Aká je história lekární Dr.Max na Slovensku?

Dr.Max eviduje svoj vznik v roku 2006. Patria k lídrom na trhu lekární na Slovensku.. v súčasnosti je na Slovensku až 304 lekární Dr.Maxa a zamestnáva viac než 1500 ľudí.

 

Najlepší prehľad o zľavách a výrobkoch Dr.Max sú dostupné na Kupino.sk

Skvelý prehľad o akčných ponukách je dostupný na Kupino.sk. Odteraz vám neunikne ani jedna zľava a tomu sa hovorí skutočné šťastie. 

Dr.Max leták

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Dr.Max. Prezrite si aktuálný akčný leták Dr.Max platný od 1. 11. 2019 do 30. 11. 2019 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Dr.Max? Nevadí, v kategórii Lekárne pre Vás máme ďalších 2 letákov od 2 predajcov, napr. aktuálny leták Dr.Max, aktuálny leták Huncalife. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Dr.Max šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Dr.Max leták, Dr.Max katalóg, Dr.Max aktualný leták, Dr.Max magazín, Dr.Max akciový leták

Obľúbené obchody

Lidl

Predajne Lidl Slovensko disponujú širokou škálou produktov, z čoho najmarkantnejšiu zložku tvoria potraviny. Objavujte s Lidl…

Kaufland

Sieť predajní Kaufland prevádzkuje na Slovensku už viac než 60 pobočiek. Podporuje predaj lokálnych slovenských surovín najmä čerstvej zeleniny…

Tesco

Spoločnosť Tesco zastrešuje na Slovensku sieť pobočiek v každom regióne. Rôznorodosť sortimentu závisí od veľkosti danej pobočky a…

Merkury Market

Merkury Market je typ populárneho predajného reťazca, ktorý ponúka sortiment na kompletné zariadenie interiéru ale i exteriéru…