1. Kupino.sk
 2. Obchody
 3. Drogérie a lekárne letáky
 4. Dr.Max leták

Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň

Drogérie a lekárne
Dr.Max akciový leták 2021-07-01 2021-08-31 Aktuálny Dr.Max akciový leták 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. Dr.Max
Dr.Max akciový leták
Dr.Max akciový leták
Dr.Max akciový leták
do ut 31. 8.
Načítava sa...
Načítava sa...

Dr.Max leták – domáca lekárnička vždy po ruke

Skvelý prehľad o akčných ponukách predajní Dr.Max je vždy dostupný u nás na Kupino.sk. Odteraz vám neunikne ani jedna zľava a tomu sa hovorí skutočné šťastie. 

Všetky aktuálne letáky Dr.Max nájdete u nás počas celej doby ich platnosti a prelistovať si ich môžete v pohodlí vášho domova. Do lekárne sa tak vyberiete už s jasným plánom, čo nakúpiť.

Dr.Max leták vychádza jedenkrát do mesiaca a pravidelne v ňom nájdete:

 • výber zľavnených produktov na daný mesiac
 • 1+1 zadarmo akciové ponuky
 • Dr.Max súťaže
 • predstavenie nových produktov a omnoho viac

Listovanie v letáku si navyše vďaka šikovnej lupe u nás na Kupino.sk môžete ešte viac uľahčiť. Chcete vedieť, či je tento mesiac v akcii značka Bioderma? Hľadáte info ohľadom akcie na dojčenskú výživu Nutrilon? Kliknite na šikovnú lupu nad letákom a napíšte, čo hľadáte. Namiesto nekonečného listovania sa dostanete priamo k akcii, ktorú hľadáte.

V sortimente Dr.Max si nájdete to svoje

Lekárne Dr.Max sa tešia neustále narastajúcej popularite. Táto exkluzívna značka prináša zákazníkom liečivá za dostupné ceny. Portfólio značky Dr.Max obsahuje vyše 300 produktov a je neustále aktualizované o horúce novinky. Nájdete tu:

 • Lieky na bolesť a chrípku
 • Lieky určené na liečbu očí, nosa a uší
 • Lieky na trávenie
 • Lieky určené na zuby
 • Prípravky pre starostlivosť o telo a pleť
 • Čaje
 • Doplnky výživy
 • Drogéria
 • Potreby pre matku a dieťa
 • Veterinárne doplnky
 • Preparáty určené pre športovcov
 • Elektronické potreby

Značka Dr.Max patrí k záruke najvyššej kvality na Slovensku

Na Slovensku pôsobí Dr.Max pôsobí už od roku 2006 a aktuálne patrí k lídrom na trhu lekární. V súčasnosti prevádzkuje na Slovensku viac ako 300 lekární Dr.Max.

Zaujíma vás aké má momentálne Dr.Max otváracie hodiny? Potrebujete nájsť najbližšiu pobočku obchodu vo vašom okolí? Vďaka nášmu šikovnému Kupino vyhľadávaču na stránkach Kupino.sk alebo v našej Kupino aplikácii jediným klikom nájdete všetky informácie o obchode vrátane adresy, otváracej doby, alebo letákov platných v danej pobočke. Vyskúšajte to!

Dr.Max vernostný program – ušetrite až polovicu ceny

Ak sa rozhodnete pravidelne využívať vernostnú kartu Dr.Max, získate pri výbere liekov, ktoré máte predpísané na recept až 50% zľavu z doplatku. A to nie je všetko! K ďalším benefitom patria:

 • Klubové ceny a benefity
 • Odborné poradenstvo
 • Darček k vášmu sviatku
 • Zľava za získané body

Mobilná aplikácia „Dostupnosť liekov s Dr.Max“ svojim zákazníkom prináša informácie o tom, ktorý liek je dostupný v najbližšej lekárni Dr.Max. Na základe udania názvu lieku alebo produktu a polohy lekárne vám bude okamžite doručená informácia o tom, či je daný produkt v lekárni dostupný alebo nie.

Nenašli ste v aktuálnom letáku Dr.Max čo ste hľadali? Zaujímajú vás letáky iných lekární? Pozrite sa na akcie v ďalších podobných predajniach ako BENU lekáreň, Plus lekáreň, Schneider lekáreň, Vaša lekáreň či letáky ďalších obchodov z kategórie Drogérie a lekárne. Široký sortiment liekov, výživových doplnkov a mnoho iných lekárnických výrobkov, nájdete aj v týchto predajniach.

Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Dr.Max. Prezrite si aktuálný akčný leták Dr.Max platný od št 1. 7. 2021 do ut 31. 8. 2021 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Dr.Max? Nevadí, v kategórii Drogérie a lekárne pre Vás máme ďalších 40 letákov od 18 predajcov, napr. aktuálny leták 101 drogerie, aktuálny leták dm drogerieaktuálny leták Teta drogéria. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Dr.Max šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Dr.Max produkty, Dr.Max lekáreň, Dr.Max akcie, Dr.Max online, Akcia Dr.Max

Obľúbené obchody

OBI

Nemecká spoločnosť OBI otvorila svoju prvú prevádzku už v roku 1970. Slovenský stavebnícky trh firma OBI začala obohacovať od roku 2008. Pamätáte si…

Billa

Rakúska spoločnosť Billa pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993. Ako súčasť medzinárodnej skupiny REWE prináša na Slovensko denne nemeckú kvalitu…

Jysk

Kvalitný škandinávsky nábytok a doplnky obohacujú domácnosti v 51 krajinách sveta už viac ako 42 rokov. Spoločnosť Jysk patrí do dánskej skupiny Lars…

Teta drogéria

Špičková kvalita za skvelé ceny je mottom firmy Teta drogéria. Na Slovsku Teta otvorila prvú predajňu už v roku 1992 s pôvodným názvom Solvent…

Aktuálne letáky

101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
101 drogerie akciový leták
101 drogerie
101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
Plus lekáreň leták online
Plus Lekáreň leták
Plus Lekáreň
Plus lekáreň leták online
Aktuálny Oriflame katalóg –⁠ august 2021
Oriflame online katalóg 11
Oriflame
Aktuálny Oriflame katalóg –⁠ august 2021
Teta drogerie leták na tento týždeň
Teta drogéria leták
Teta drogéria
Teta drogerie leták na tento týždeň
BENU Lekáreň leták – akciová ponuka
BENU Lekáreň akčný leták - Ponuka pre lekárne
BENU Lekáreň
BENU Lekáreň leták – akciová ponuka
Mary Kay katalog
Mary Kay Kniha o kráse - Júl / September 2021
Mary Kay
Mary Kay katalog
Schneider lekáreň leták
Schneider lekáreň akciový magazín - Zdravé kĺby, väzy, šľachy
Schneider lekáreň
Schneider lekáreň leták
Avon katalóg august 2021
Avon online katalóg 08
Avon
Avon katalóg august 2021
dm drogerie leták na tento týždeň
dm drogerie markt Journal - August 2021
dm drogerie
dm drogerie leták na tento týždeň
TOP drogerie leták – akciová ponuka
TOP Drogéria aktuálny leták - Akcia na Sanytol dezinfekčný čistič
TOP Drogéria
TOP drogerie leták – akciová ponuka

Prezrite si všetky letáky v kategórii Drogérie a lekárne.