Akciové letáky a zľavy
 1. Kupino.sk
 2. Drogérie a parfumérie letáky
 3. Teta drogéria
Drogérie a parfumérie:

Teta drogéria leták

Teta drogerie SK leták - Akcia na Persil, Lenor a Taft
Teta drogerie SK leták - Akcia na Persil, Lenor a Taft
Teta drogerie SK leták - Akcia na Persil, Lenor a Taft
platí do st 29. 1.
Načítava sa...

Teta drogéria si vás svojim sortimentom podmaní

Cíťte sa ako v bavlnke vďaka bohatému sortimentu produktov, ktoré sú dostupné v Teta drogérii. Počas návštevy drogérie Teta si prídete na svoje. Nájdete tam:

 • Produkty ústnej hygieny
 • Pracie prostriedky
 • Kozmetické výrobky určené pre starostlivosť o telo a pleť
 • Produkty starostlivosti o vlasy
 • Potravinové výrobky – tyčinky, piškóty
 • Potravinové a nepotravinové výrobky súvisiace so starostlivosťou o dieťa
 • Dámska hygiena
 • Upratovacie prostriedky
 • Výrobky pre psov


Dvere do Teta drogérie sú vám otvorené  od 8.00, 9.00 do 18.00, 19.00 alebo 21.00. Navštívte jednu z predajní a uskutočnite nákup snov.

Najčerstvejšie informácie o výrobkoch, ktoré môžete nájsť v predajniach Teta drogéria, sú dostupné na webovej stránke www.tetadrogerie.sk. Informácie o aktuálnych ponukách môžete nájsť aj v aktuálnom letáku, v ktorom na vás číhajú tie najlepšie zľavy. Ten vychádza každý týždeň.

 

Najlepšie akciové ponuky a súťaže vám prináša Teta drogéria

Ak si zaregistrujete vašu e-mailovú adresu, každý mesiac získate 40% až 50% kupóny na zľavu pri nákupe. Staňte sa členom Teta klubu a získate bonusové zľavy, kávu k vášmu nákupu úplne zadarmo a extra ponuky sa vám budú na váš mail len tak sypať. Chopte sa tejto jedinečnej príležitosti.

Teta drogérie nájdete aj v aplikácii Shopino, vďaka nej budete sledovať aktuálne akciové ponuky, budete si vytvárať a zdieľať nákupné zoznamy, samozrejmosťou je evidencia bločkov z nákupov a vernostných kariet.

 

Tieto súkromné značky patria pod ochranné ruky Teta drogérie

 • Ellie – pleťová kozmetika
 • Helios Herb – slnečná kozmetika
 • 4ward – mužská kozmetika
 • Happy Mimi – výrobky pre tých najmenších
 • Q-Clean – upratovacie pomôcky
 • Q-Power – čistiace prostriedky
 • Q-Soft – luxusné toaletné papiere a aviváže

 

Aká vysoká je miera spoločenskej zodpovednosti v rámci drogérií Teta?

V rámci spoločenskej zodpovednosti, Teta drogéria venuje 10 centov z každého zakúpeného výrobku značky Fa alebo Schauma detským oddeleniam v určitých nemocniciach. Teta drogéria taktiež vkladá do vybraných nemocníc finančné prostriedky na kúpu prístrojov, ktoré zachránili život nejdeného malého človiečika.

 

História Teta drogérie na Slovensku

Teta na Slovensku vznikla v roku 1992. Prv niesla názov Solvent a špecializovala sa na predaj zrkadiel. Neskôr pribudol sortiment ako hrebene, produkty z papiera, končiac drogistickým tovarom. Od roku 2002 nesie názov Teta drogéria. V súčasnosti je na Slovensku vyše 100 predajní, ambíciou do budúcna je 300 predajní.

 

Kvalitné produkty z dielne Teta drogéria nájdete na Kupino.sk

Dokonalý prehľad o akciových ponukách a zľavách, nájdete na portáli Kupino.sk. Neujde vám žiadna špeciálna ponuka, ktorá urobí z vašich nákupov nezabudnuteľný zážitok.

V aktuálnom letáku nájdete tieto produkty za zníženú cenu

Teta drogéria leták

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Teta drogéria. Prezrite si aktuálný akčný leták Teta drogéria platný od po 20. 1. 2020 do st 29. 1. 2020 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Pre rýchlejší prehľad o zľavách v aktuálnom letáku Teta drogéria, prejdite priamo na záložku Akcie v letáku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Teta drogéria? Nevadí, v kategórii Drogérie a parfumérie pre Vás máme ďalších 11 letákov od 8 predajcov, napr. aktuálny leták Oriflame, aktuálny leták DM drogerie, aktuálny leták 101 drogerie. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Teta drogéria šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Teta leták, Teta drogerie produkty, Teta katalóg, Teta drogerie leták sk, Teta drogerie aktuálny leták

Obľúbené obchody

Tesco

Spoločnosť Tesco zastrešuje na Slovensku sieť pobočiek v každom regióne. Rôznorodosť sortimentu závisí od veľkosti danej pobočky a…

Avon

Kozmetická spoločnosť Avon je stálicou na slovenskom i svetovom trhu. Pomer kvalita a cena produktov je nesmierne populárny…

Oriflame

Bohatý výber produktov, ktorý vás zaručene poteší, vám zaručí Oriflame. Potrebujete zlepšiť náladu alebo zakúpiť produkt, ktorý vás poteší?…

OBI

Nadnárodný špecializovaný obchodný reťazec OBI, je jednotkou v oblasti potrieb pre domácnosť. OBI má svoje predajne aj na Slovensku. Ak ste sa…