Akciové letáky a zľavy
 1. Kupino.sk
 2. Drogérie a parfumérie letáky
 3. Teta drogéria
Drogérie a parfumérie:

Teta drogéria leták

Letáky tohto predajcu nie sú k dispozícii.

Teta drogéria si vás svojim sortimentom podmaní

Cíťte sa ako v bavlnke vďaka bohatému sortimentu produktov, ktoré sú dostupné v Teta drogérii. Počas návštevy drogérie Teta si prídete na svoje. Nájdete tam:

 • Produkty ústnej hygieny
 • Pracie prostriedky
 • Kozmetické výrobky určené pre starostlivosť o telo a pleť
 • Produkty starostlivosti o vlasy
 • Potravinové výrobky – tyčinky, piškóty
 • Potravinové a nepotravinové výrobky súvisiace so starostlivosťou o dieťa
 • Dámska hygiena
 • Upratovacie prostriedky
 • Výrobky pre psov


Dvere do Teta drogérie sú vám otvorené  od 8.00, 9.00 do 18.00, 19.00 alebo 21.00. Navštívte jednu z predajní a uskutočnite nákup snov.

Najčerstvejšie informácie o výrobkoch, ktoré môžete nájsť v predajniach Teta drogéria, sú dostupné na webovej stránke www.tetadrogerie.sk. Informácie o aktuálnych ponukách môžete nájsť aj v aktuálnom letáku, v ktorom na vás číhajú tie najlepšie zľavy. Ten vychádza každý týždeň.

 

Najlepšie akciové ponuky a súťaže vám prináša Teta drogéria

Ak si zaregistrujete vašu e-mailovú adresu, každý mesiac získate 40% až 50% kupóny na zľavu pri nákupe. Staňte sa členom Teta klubu a získate bonusové zľavy, kávu k vášmu nákupu úplne zadarmo a extra ponuky sa vám budú na váš mail len tak sypať. Chopte sa tejto jedinečnej príležitosti.

Teta drogérie nájdete aj v aplikácii Shopino, vďaka nej budete sledovať aktuálne akciové ponuky, budete si vytvárať a zdieľať nákupné zoznamy, samozrejmosťou je evidencia bločkov z nákupov a vernostných kariet.

 

Tieto súkromné značky patria pod ochranné ruky Teta drogérie

 • Ellie – pleťová kozmetika
 • Helios Herb – slnečná kozmetika
 • 4ward – mužská kozmetika
 • Happy Mimi – výrobky pre tých najmenších
 • Q-Clean – upratovacie pomôcky
 • Q-Power – čistiace prostriedky
 • Q-Soft – luxusné toaletné papiere a aviváže

 

Aká vysoká je miera spoločenskej zodpovednosti v rámci drogérií Teta?

V rámci spoločenskej zodpovednosti, Teta drogéria venuje 10 centov z každého zakúpeného výrobku značky Fa alebo Schauma detským oddeleniam v určitých nemocniciach. Teta drogéria taktiež vkladá do vybraných nemocníc finančné prostriedky na kúpu prístrojov, ktoré zachránili život nejdeného malého človiečika.

 

História Teta drogérie na Slovensku

Teta na Slovensku vznikla v roku 1992. Prv niesla názov Solvent a špecializovala sa na predaj zrkadiel. Neskôr pribudol sortiment ako hrebene, produkty z papiera, končiac drogistickým tovarom. Od roku 2002 nesie názov Teta drogéria. V súčasnosti je na Slovensku vyše 100 predajní, ambíciou do budúcna je 300 predajní.

 

Kvalitné produkty z dielne Teta drogéria nájdete na Kupino.sk

Dokonalý prehľad o akciových ponukách a zľavách, nájdete na portáli Kupino.sk. Neujde vám žiadna špeciálna ponuka, ktorá urobí z vašich nákupov nezabudnuteľný zážitok.

Teta drogéria leták

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Teta drogéria. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Teta drogéria? Nevadí, v kategórii Drogérie a parfumérie pre Vás máme ďalších 14 letákov od 8 predajcov, napr. aktuálny leták Mary Kay, aktuálny leták Oriflame, aktuálny leták 101 drogerie. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Teta drogéria šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Obľúbené obchody

Lidl

Predajne Lidl Slovensko disponujú širokou škálou produktov, z čoho najmarkantnejšiu zložku tvoria potraviny. Objavujte s Lidl…

COOP Jednota

Predajne COOP Jednota sa nachádzajú na celom území Slovenska, počnúc vidieckymi osídleniami, až po mestské časti. Spoločnosť prevádzkuje tri typy…

Tesco

Spoločnosť Tesco zastrešuje na Slovensku sieť pobočiek v každom regióne. Rôznorodosť sortimentu závisí od veľkosti danej pobočky a…

OBI

Nadnárodný špecializovaný obchodný reťazec OBI, je jednotkou v oblasti potrieb pre domácnosť. OBI má svoje predajne aj na Slovensku. Ak ste sa…