1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Drogérie a lekárne letáky
  4. Plus Lekáreň leták

Plus lekáreň leták online

Drogérie a lekárne
Plus Lekáreň leták 2024-06-01 2024-06-30 Aktuálny Plus Lekáreň leták 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. Plus Lekáreň
Plus Lekáreň leták
Plus Lekáreň leták
Plus Lekáreň leták
do ne 30. 6.
Načítava sa...
Načítava sa...

Plus lekáreň leták – zľavy z doplatkov na lieky až do výšky 50 %

Plus lekáreň nie je len miesto pre chorých. Ponuka Plus lekárne je tak široká, že tu nájdete aj vitamíny, doplnky stravy, kozmetiku či pár potravín.

Plus lekáreň leták predstavuje podľa sezóny tie najpredávanejšie lieky a produkty v akcii. Zľavnené liečivá nájdete v letákoch Plus lekáreň pravidelne každé dva mesiace.

Leták Plus lekáreň Akciová ponuka šetrí vaše peňaženky, pretože za zdravie by sme platiť nemali. Venujte preto pozornosť aj prevencii a vyberte si z letáku Plus lekárne vhodné výživové doplnky. Na Kupino držíme všetky letáky na jednom mieste. S nami o žiadne zľavy na lieky viac neprídete.

Plus lekáreň sortiment – pestrá ponuka liekov a vitamínov za dostupné ceny

Plus lekáreň produkty sa skladajú z veľkej časti z:

  • liekov,
  • kozmetiky,
  • zdravotníckych pomôcok i
  • doplnkov stravy.

Plus lekáreň sortiment ponúka aj Plus produkty – výrobky vlastnej značky Plus, ktoré kúpite za ešte nižšie ceny, no v tej najvyššej kvalite.

Plus lekárne – viac ako 250 pobočiek so odborníkmi po celom Slovensku

Plus lekárne s priateľským a odborne vzdelaným personálom nájdete dnes takmer na každom rohu. Potrebujete poradiť? Toto je správne miesto pre vás.

Otváracie hodiny sa líšia, preto si ich overte napríklad pred nákupom v Bratislave, Prievidzi, Trnave, Košiciach, Humennom a iných. Využiť môžete aj Plus lekáreň eshop, kde je ponuka sortimentu ešte širšia. Sledujete súťaže Plus lekárne? Vyhrať môžete zaujímavé odmeny.

Plus lekáreň leták vás neoslovil? Hľadáte ešte nižšie ceny? Využite náš Kupino provnávač cien, ktorý obsahuje všetky aktuálne akciové letáky a zlacnené produkty. Pozrite si platné letáky online v kategórii Drogérie a lekárne. Leták Dr.MaxVaša lekáreňBenuSchneider – pestrá ponuka liekov za skvelé ceny priamo na Kupino.

Plus lekáreň leták online

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Plus Lekáreň. Prezrite si aktuálný akčný leták Plus Lekáreň platný od so 1. 6. 2024 do ne 30. 6. 2024 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Plus Lekáreň? Nevadí, v kategórii Drogérie a lekárne pre Vás máme ďalších 10 letákov od 18 predajcov, napr. aktuálny leták 101 drogerie, aktuálny leták dm drogerieaktuálny leták Teta drogéria. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Plus Lekáreň šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Obľúbené obchody

Billa

Rakúska spoločnosť Billa pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993. Ako súčasť medzinárodnej skupiny REWE prináša na Slovensko denne nemeckú kvalitu…

Teta drogéria

Špičková kvalita za skvelé ceny je mottom firmy Teta drogéria. Na Slovsku Teta otvorila prvú predajňu už v roku 1992 s pôvodným názvom Solvent…

Lidl

Obchondý reťazec Lidl je na Slovensku už nejaký ten rok. V roku 2004 otvoril predajca hneď 14 pilotných predajní a následne v roku 2011 založil svoju…

Kaufland

Sieť supermarketov Kaufland má na Slovensku dlhú tradíciu. Prvý obchod otvoril Kaufland už roku 2000 v Poprade a aktuálne prevádzkuje viac ako 60…

Aktuálne letáky

Vaša Lekáreň leták na tento týždeň
Vaša Lekáreň akciový leták
Vaša Lekáreň
Vaša Lekáreň leták na tento týždeň
TOP drogerie leták – akciová ponuka
TOP Drogéria leták
TOP Drogéria
TOP drogerie leták – akciová ponuka
Teta drogerie leták na tento týždeň
Teta drogéria leták
Teta drogéria
Teta drogerie leták na tento týždeň
dm drogerie leták na tento týždeň
dm drogerie markt Journal
dm drogerie
dm drogerie leták na tento týždeň
101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
101 drogerie leták
101 drogerie
101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
BENU Lekáreň leták – akciová ponuka
BENU Lekáreň akciový leták - E-shop ponúka
BENU Lekáreň
BENU Lekáreň leták – akciová ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Retrogéria leták
Retrogéria leták
Retrogéria
Retrogéria leták