1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Drogérie a lekárne letáky
  4. Plus Lekáreň leták

Plus lekáreň leták online

Drogérie a lekárne
Plus Lekáreň katalóg produktov 2021-01-01 2021-12-31 Aktuálny Plus Lekáreň katalóg produktov 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. Plus Lekáreň
Plus Lekáreň katalóg produktov
Plus Lekáreň katalóg produktov
Plus Lekáreň katalóg produktov
do pi 31. 12.
Načítava sa...
Načítava sa...

Plus lekáreň leták – zľavy z doplatkov na lieky až do výšky 50 %

Plus lekáreň nie je len miesto pre chorých. Ponuka Plus lekárne je tak široká, že tu nájdete aj vitamíny, doplnky stravy, kozmetiku či pár potravín.

Plus lekáreň leták predstavuje podľa sezóny tie najpredávanejšie lieky a produkty v akcii. Zľavnené liečivá nájdete v letákoch Plus lekáreň pravidelne každé dva mesiace.

Leták Plus lekáreň Akciová ponuka šetrí vaše peňaženky, pretože za zdravie by sme platiť nemali. Venujte preto pozornosť aj prevencii a vyberte si z letáku Plus lekárne vhodné výživové doplnky. Na Kupino držíme všetky letáky na jednom mieste. S nami o žiadne zľavy na lieky viac neprídete.

Plus lekáreň sortiment – pestrá ponuka liekov a vitamínov za dostupné ceny

Plus lekáreň produkty sa skladajú z veľkej časti z:

  • liekov,
  • kozmetiky,
  • zdravotníckych pomôcok i
  • doplnkov stravy.

Plus lekáreň sortiment ponúka aj Plus produkty – výrobky vlastnej značky Plus, ktoré kúpite za ešte nižšie ceny, no v tej najvyššej kvalite.

Plus lekárne – viac ako 250 pobočiek so odborníkmi po celom Slovensku

Plus lekárne s priateľským a odborne vzdelaným personálom nájdete dnes takmer na každom rohu. Potrebujete poradiť? Toto je správne miesto pre vás.

Otváracie hodiny sa líšia, preto si ich overte napríklad pred nákupom v Bratislave, Prievidzi, Trnave, Košiciach, Humennom a iných. Využiť môžete aj Plus lekáreň eshop, kde je ponuka sortimentu ešte širšia. Sledujete súťaže Plus lekárne? Vyhrať môžete zaujímavé odmeny.

Plus lekáreň leták vás neoslovil? Hľadáte ešte nižšie ceny? Využite náš Kupino provnávač cien, ktorý obsahuje všetky aktuálne akciové letáky a zlacnené produkty. Pozrite si platné letáky online v kategórii Drogérie a lekárne. Leták Dr.MaxVaša lekáreňBenuSchneider – pestrá ponuka liekov za skvelé ceny priamo na Kupino.

Plus lekáreň leták online

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Plus Lekáreň. Prezrite si aktuálný akčný leták Plus Lekáreň platný od pi 1. 1. 2021 do pi 31. 12. 2021 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Plus Lekáreň? Nevadí, v kategórii Drogérie a lekárne pre Vás máme ďalších 31 letákov od 18 predajcov, napr. aktuálny leták 101 drogerie, aktuálny leták dm drogerieaktuálny leták Teta drogéria. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Plus Lekáreň šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Obľúbené obchody

Tesco

Obchodný reťazec Tesco funguje na Slovensku už viac ako 20 rokov. Tesco patrí medzi dlhoročne najobľúbenejšie supermarkety a v predajniach reťazca…

Lidl

Obchondý reťazec Lidl je na Slovensku už nejaký ten rok. V roku 2004 otvoril predajca hneď 14 pilotných predajní a následne v roku 2011 založil svoju…

Teta drogéria

Špičková kvalita za skvelé ceny je mottom firmy Teta drogéria. Na Slovsku Teta otvorila prvú predajňu už v roku 1992 s pôvodným názvom Solvent…

OBI

Nemecká spoločnosť OBI otvorila svoju prvú prevádzku už v roku 1970. Slovenský stavebnícky trh firma OBI začala obohacovať od roku 2008. Pamätáte si…

Aktuálne letáky

dm drogerie leták na tento týždeň
dm drogerie markt Journal
dm drogerie
dm drogerie leták na tento týždeň
101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
101 drogerie leták
101 drogerie
101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
Aktuálny Oriflame katalóg –⁠ august 2021
Oriflame katalóg - Business Beauty 15/2021
Oriflame
Aktuálny Oriflame katalóg –⁠ august 2021
Retrogéria leták
Retrogéria leták
Retrogéria
Retrogéria leták
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
BENU Lekáreň leták – akciová ponuka
BENU Lekáreň akčný leták - Ponuka pre lekárne
BENU Lekáreň
BENU Lekáreň leták – akciová ponuka
TOP drogerie leták – akciová ponuka
TOP Drogéria leták
TOP Drogéria
TOP drogerie leták – akciová ponuka
Avon katalóg august 2021
Avon katalóg - Október 2021
Avon
Avon katalóg august 2021
Mary Kay katalog
Mary Kay katalóg - Botanicals
Mary Kay
Mary Kay katalog
Teta drogerie leták na tento týždeň
Teta drogéria leták
Teta drogéria
Teta drogerie leták na tento týždeň

Prezrite si všetky letáky v kategórii Drogérie a lekárne.