1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Drogérie a lekárne letáky
  4. Plus Lekáreň leták

Plus lekáreň leták online

Drogérie a lekárne
Plus Lekáreň leták 2023-01-01 2023-02-28 Aktuálny Plus Lekáreň leták 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. Plus Lekáreň
Plus Lekáreň leták
Plus Lekáreň leták
Plus Lekáreň leták
do ut 28. 2.
Načítava sa...
Načítava sa...

Plus lekáreň leták – zľavy z doplatkov na lieky až do výšky 50 %

Plus lekáreň nie je len miesto pre chorých. Ponuka Plus lekárne je tak široká, že tu nájdete aj vitamíny, doplnky stravy, kozmetiku či pár potravín.

Plus lekáreň leták predstavuje podľa sezóny tie najpredávanejšie lieky a produkty v akcii. Zľavnené liečivá nájdete v letákoch Plus lekáreň pravidelne každé dva mesiace.

Leták Plus lekáreň Akciová ponuka šetrí vaše peňaženky, pretože za zdravie by sme platiť nemali. Venujte preto pozornosť aj prevencii a vyberte si z letáku Plus lekárne vhodné výživové doplnky. Na Kupino držíme všetky letáky na jednom mieste. S nami o žiadne zľavy na lieky viac neprídete.

Plus lekáreň sortiment – pestrá ponuka liekov a vitamínov za dostupné ceny

Plus lekáreň produkty sa skladajú z veľkej časti z:

  • liekov,
  • kozmetiky,
  • zdravotníckych pomôcok i
  • doplnkov stravy.

Plus lekáreň sortiment ponúka aj Plus produkty – výrobky vlastnej značky Plus, ktoré kúpite za ešte nižšie ceny, no v tej najvyššej kvalite.

Plus lekárne – viac ako 250 pobočiek so odborníkmi po celom Slovensku

Plus lekárne s priateľským a odborne vzdelaným personálom nájdete dnes takmer na každom rohu. Potrebujete poradiť? Toto je správne miesto pre vás.

Otváracie hodiny sa líšia, preto si ich overte napríklad pred nákupom v Bratislave, Prievidzi, Trnave, Košiciach, Humennom a iných. Využiť môžete aj Plus lekáreň eshop, kde je ponuka sortimentu ešte širšia. Sledujete súťaže Plus lekárne? Vyhrať môžete zaujímavé odmeny.

Plus lekáreň leták vás neoslovil? Hľadáte ešte nižšie ceny? Využite náš Kupino provnávač cien, ktorý obsahuje všetky aktuálne akciové letáky a zlacnené produkty. Pozrite si platné letáky online v kategórii Drogérie a lekárne. Leták Dr.MaxVaša lekáreňBenuSchneider – pestrá ponuka liekov za skvelé ceny priamo na Kupino.

Plus lekáreň leták online

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Plus Lekáreň. Prezrite si aktuálný akčný leták Plus Lekáreň platný od ne 1. 1. 2023 do ut 28. 2. 2023 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Plus Lekáreň? Nevadí, v kategórii Drogérie a lekárne pre Vás máme ďalších 6 letákov od 18 predajcov, napr. aktuálny leták dm drogerie. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Plus Lekáreň šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Obľúbené obchody

Kaufland

Sieť supermarketov Kaufland má na Slovensku dlhú tradíciu. Prvý obchod otvoril Kaufland už roku 2000 v Poprade a aktuálne prevádzkuje viac ako 60…

Merkury Market

Spoločnosť Merkury Market otvorila svoj prvý obchod v roku 1991 v Poľsku. Interiérový nábytok a stavebné materiály pokrývajú široký sortiment s viac…

Tesco

Obchodný reťazec Tesco funguje na Slovensku už viac ako 20 rokov. Tesco patrí medzi dlhoročne najobľúbenejšie supermarkety a v predajniach reťazca…

Billa

Rakúska spoločnosť Billa pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993. Ako súčasť medzinárodnej skupiny REWE prináša na Slovensko denne nemeckú kvalitu…

Aktuálne letáky

Retrogéria leták
Retrogéria leták
Retrogéria
Retrogéria leták
Vaša Lekáreň leták na tento týždeň
Vaša Lekáreň akciový leták
Vaša Lekáreň
Vaša Lekáreň leták na tento týždeň
dm drogerie leták na tento týždeň
dm drogerie markt Journal
dm drogerie
dm drogerie leták na tento týždeň
BENU Lekáreň leták – akciová ponuka
BENU Lekáreň akčný leták - Ponuka pre lekárne
BENU Lekáreň
BENU Lekáreň leták – akciová ponuka
Kaufland leták na tento týždeň
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták na tento týždeň
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Billa hlavný leták
Billa
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco leták - Hypermarket
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota noviny - Potraviny
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro leták - Maloobchod
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka