1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Elektronika letáky
  4. NAY leták

NAY leták – akciová ponuka

Elektronika

NAY letáky momentálne nie sú k dispozícii.

Aktuálny leták Nay Elektrodom žije technikou za ohromne nízke ceny

Nay Elektrodom je úspešný a najväčší maloobchod s elektronikou na slovenskom trhu. Nay leták je miesto, kde nájdete všetky zľavy, akcie a novinky na jednom mieste. Moderná digitálna doba so sebou nesie množstvo výhod – letáky Nay Elektro si môžete listovať online na Kupino, čím šetríte planétu, váš čas i peniaze. Aby ste nikdy neprišli o možnosť využiť tú najvýhodnejšiu cenu na elektroniku, sledujte náš Nay Elektrodom leták. Vychádza pravidelne každé 4 týždne a teší sa výbornej odozve od zákazníkov.

Nay Elektro sortiment – hviezda spotrebnej elektroniky známych značiek

Nay elektroniku jednoducho musíte mať doma, takáto príležitosť sa neodmieta. Kvalitu nezaručuje len samotný predajca, ale aj značky tovaru. Nay sortiment sa pýši kvalitnými značkami ako napríklad AppleBekoCanonGoproGorenjeHuaweiPhilipsTeslaRowenta a iné. Pre milovníkov značiek je toto miesto ako vyšité.

Kategórie v letáku Nay aj v predajniach sú Home Smart inteligentná domácnosť, televízoryfotomobilynotebooky, veľké i malé spotrebiče a príslušenstvo do záhrady, bytu, na šport a hobby.

Ako sami vidíte, z pestrého výberu sa dokáže potešiť každý. Nie nadarmo sa Nay Elektrodom stal obchodom roku 2019. Akciové televízory, práčkychladničkyžehličky a všetko, čo potrebuje vaša domácnosť, nájdete pod jednou strechou. Nay Elektro vás nenechá v štichu ani pri nákupe kancelárskej elektroniky, hrách či elektroskútra.

Hľadáte tie najvýhodnejšie produkty a najnižšie ceny? Aktuálne zľavy zo všetkých elektro letákov si prezerajte v našom porovnávači cien. Žiadna zľava vám už neunikne a vy si konečne môžete kúpiť vysnívaný nový mobil za najnižšiu cenu na trhu.

Nay Extra Klub – vernostný program plný výhod

Vďaka registrácii vo vernostnom programe Nay si viac nemusíte odkladať bločky. Tie sa vám budú ukladať na zákaznícky účet a v prípade reklamácie ich budete mať vždy po ruke online. Okamžitá výmena tovaru do 30 € a možnosť vymeniť nevhodný tovar do 30 dní je ďalšia výhoda Nay Extra Klubu.

Žijeme v digitálnom svete a Nay elektro to vie. Preto klubovú kartičku nemusíte vlastniť fyzicky, stačí sa zaregistrovať online na webových stránkach alebo si stiahnuť aplikáciu Nay. Všetky svoje zákaznícke údaje nájdete pod jednou strechou.

No a sladká odmena na záver – vaša vernosť je odmenená až 2 % z ceny každého nákupu späť! 

Nay Elektrodom predajne a Nay e-shop 21. storočia

Obchod Nay Elektro má po celom Slovensku už 38 výdajní sortimentu. Tisícky produktov na sklade sú často pripravené na vyzdvihnutie do hodiny. Elektro Nay eshop sa o vás postará. Chcete si produkt pred kúpou popozerať na vlastné oči? Overte si Nay otváracie hodiny u nás na Kupino a navštívte pobočky v mestách ako Humenné, BratislavaKošiceBanská BystricaTrnava, Prešov a ďalšie. 

Až štvrtina všetkých nákupov elektroniky na Slovensku bolo v ponuke Nay Elektro. Neoslovil vás Nay Elektrodom leták? Chcete skúsiť niečo iné? Naša kategória Elektronika má aktuálne letáky aj od konkurencie. Pozrite si aktuálny leták OkayDatartPlaneo Elektro, Domoss aj leták ed Profi a nájdite vybrané produkty za tie najvýhodnejšie ceny. Na Kupino pracujeme pre vašu spokojnosť. Šetrite s nami!

NAY leták – akciová ponuka

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu NAY. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu NAY? Nevadí, v kategórii Elektronika pre Vás máme ďalších 16 letákov od 12 predajcov, napr. aktuálny leták Whirlpool. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách NAY šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Obľúbené obchody

Lidl

Obchondý reťazec Lidl je na Slovensku už nejaký ten rok. V roku 2004 otvoril predajca hneď 14 pilotných predajní a následne v roku 2011 založil svoju…

IKEA

Značka IKEA prevádzkuje momentálne na Slovensku iba jednu predajňu, a to obchodný dom IKEA Bratislava. Okrem toho však môžete tiež nakúpiť v IKEA…

Tesco

Obchodný reťazec Tesco funguje na Slovensku už viac ako 20 rokov. Tesco patrí medzi dlhoročne najobľúbenejšie supermarkety a v predajniach reťazca…

OBI

Nemecká spoločnosť OBI otvorila svoju prvú prevádzku už v roku 1970. Slovenský stavebnícky trh firma OBI začala obohacovať od roku 2008. Pamätáte si…

Aktuálne letáky

Whirlpool katalóg
Whirlpool katalóg - Kuchynské štúdia 2021
Whirlpool
Whirlpool katalóg
OBI leták –⁠ akčná ponuka
OBI katalóg - Kúpeľňa a Kuchyňa
OBI
OBI leták –⁠ akčná ponuka
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro leták - Maloobchod - Kinder
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Dráčik leták –⁠ nový katalóg
Dráčik leták
Dráčik
Dráčik leták –⁠ nový katalóg
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták - Vianočné hračky
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco magazín - jeseň/zima 2021
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Pepco leták –⁠ aktuálna ponuka
Pepco leták - Vánočný obchodík
Pepco
Pepco leták –⁠ aktuálna ponuka
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota - Víkendová akcia
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Vypredaj
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka