1. Kupino.sk
 2. Obchody
 3. Hypermarkety a supermarkety letáky
 4. COOP Jednota leták

COOP Jednota leták aktuálny + budúci týždeň

Hypermarkety a supermarkety
Coop Jednota akciový leták - Supermarket 2021-02-25 2021-03-03 Aktuálny Coop Jednota akciový leták - Supermarket 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. COOP Jednota
Coop Jednota akciový leták - Supermarket
Coop Jednota akciový leták - Supermarket
Coop Jednota akciový leták - Supermarket
do st 3. 3.
Coop Jednota aktuálny leták - Akcia na na čokoládu Študentská pečať 2021-02-18 2021-03-03 Aktuálny Coop Jednota aktuálny leták - Akcia na na čokoládu Študentská pečať 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. COOP Jednota
Coop Jednota aktuálny leták - Akcia na na čokoládu Študentská pečať
Coop Jednota aktuálny leták - Akcia na na čokoládu Študentská pečať
Coop Jednota aktuálny leták - Akcia na na čokoládu Študentská pečať
do st 3. 3.
Coop Jednota aktuálny leták - XXL balenia 2021-02-11 2021-03-03 Aktuálny Coop Jednota aktuálny leták - XXL balenia 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. COOP Jednota
Coop Jednota aktuálny leták - XXL balenia
Coop Jednota aktuálny leták - XXL balenia
Coop Jednota aktuálny leták - XXL balenia
do st 3. 3.
Coop Jednota časopis - Potravinové intolerancie 2021-02-11 2021-03-15 Aktuálny Coop Jednota časopis - Potravinové intolerancie 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. COOP Jednota
Coop Jednota časopis - Potravinové intolerancie
Coop Jednota časopis - Potravinové intolerancie
Coop Jednota časopis - Potravinové intolerancie
do po 15. 3.
Načítava sa...
Načítava sa...

COOP Jednota leták – naplánujte si váš nákup vopred

Predajne COOP Jednota dnes patria medzi najobľúbenejšie obchody s potravinami na celom Slovenska. Obchod vydáva pravidelne viacero druhov letákov podľa typu prevádzky.

  • Leták COOP Jednota Supermarket a Tempo – vychádza pravidelne každý týždeň a je platný od stredy do utorka
  • Leták COOP Jednota Potraviny – vychádza približne každý druhý týždeň

Okrem samotných akciových letákov vydáva obchod aj svoj vlastný mesačník Coop Jednota časopis, v ktorom nájdete skvelé recepty, tipy na nakupovanie alebo informácie o Coop Jednota súťažiach. Pre špeciálne akcie ako napríklad Coop Jednota lego vydáva obchod taktiež samostatné letáky.

Či už si chcete prelistovať aktuálny COOP Jednota leták, časopis alebo si preveriť aktuálne akcie v Coop, ten najčerstvejší prehľad o špeciálnych ponukách a zľavách nájdete u nás vždy online. Garantujeme vám, že vám už neujde žiadna výhodna akcia. S Kupino.sk je plánovanie nákupu naozaj hračka.

Čo nájdete v ponuke letáku COOP Jednota

COOP Jednota svojim zákazníkom neustále ponúka širokú paletu tých najpestrejších zliav, ktoré zaujmú oko nejedného nakupujúceho. Či sa už vyberiete do COOP supermarketu alebo potravín, nakúpite tu všetko, čo zahŕňa bežný rodinný nákup:

Obchod COOP Jednota je tiež známy širokým výberom vlastných značiek, ktoré nenájdete nikde inde. Aktuálne predáva COOP Jednota svoje výrobky pod týmito značkami:

 • Junior – potraviny pre deti
 • Active Life – potraviny pre aktívny životný štýl
 • Domácnosť – hygienické potreby pre vašu domácnosť
 • Tradičná kvalita – mliečne produkty
 • Dobrá cena – výrobky každodennej spotreby
 • Mamičkine dobroty – potraviny tradičnej slovenskej kuchyne
 • Jednota Premium – potraviny pre náročných zákazníkov
 • Jednota Bio – ekologické potraviny 

Nezabúdajte, že na Kupino.sk môžete sledovať výhodné akcie na obľúbené produkty vo všetkých obchodoch, nielen v COOP Jednota. Chcete vedieť, či je akcia na pivo v COOP naozaj najvýhodnejšia? Kde kúpite najlacnejšie maslo? Alebo dokedy kúpite v COOP Jednote mlieko v akcii?

Použite náš porovnávač akcií. My za vás zistíme, kde je daný tovar aktuálne najlacnejší a vy sa môžete pustiť do šetrenia. 

COOP Jednota aj vo vašom meste

COOP Jednota sa už dlhé roky stará o to, aby sa im do rúk dostal tovar najvyššej kvality. Na Slovensku aktuálne prevádzkuje viac ako 2100 predajní všetkých typov – Coop Jednota supermarkety, Coop Jednota Tempo a Coop Jednota Potraviny.

Na stránkach Kupino.sk alebo v našej Kupino aplikácii nájdete oveľa viac ako len COOP Jednota leták na budúci týždeň. Zaujíma vás aké má momentálne COOP Jednota otváracie hodiny? Potrebujete nájsť najbližšiu pobočku obchodu vo vašom okolí? Vďaka nášmu šikovnému Kupino vyhľadávaču jediným klikom nájdete všetky informácie o obchode vrátane adresy, otváracej doby, alebo letákov platných v danej pobočke.

Nákupná COOP Jednota karta – nákupy, ktoré sa skutočne oplatia

Ak v predajniach COOP Jednota nakupujete pravidelne, je čas zadovážiť si vašu nákupnú kartu. Tá je súčasťou vernostného programu COOP Jednota, ktorý vám prináša nekonečné množstvo výhod. Ako aj v iných obchodoch, vrámci vernostnej karty v COOP Jednota získavate za každý nákup body, ktoré sa pravidelne menia na zaujímavé zľavy. Body za nákup môžete zbierať na klasickú kartu, ktorú dostanete na pobočke, alebo na elektronickú kartu prostredníctvom mobilnej aplikácie COOP Jednota.

Navyše, ako držiteľ nákupnej karty získavate možnosť uplatniť si zľavy aj u ďalších partnerov spoločnosti COOP Jednota, akými sú napríklad cestovná kancelária BUBO, AquaCity Poprad, TIP Travel, Tempo Kondela a ďalší. Aktuálny zoznam zliav nájdete na oficiálnej stránke COOP Jednota.

Nenašli ste v aktuálnej Billa ponuke čo ste hľadali? Zaujímajú vás letáky iných obchodoch? Pozrite sa na akcie v ďalších podobných obchodoch ako LidlTescoKauflandBillaTerno či letáky ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety a supermarkety. Pestrý sortiment potravín, drogérie, potrieb do domácností a mnoho iných praktických výrobkov, nájdete aj v týchto predajniach.

 

V aktuálnom COOP Jednota letáku nájdete tieto produkty za zníženú cenu

COOP Jednota leták aktuálny + budúci týždeň

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu COOP Jednota. Prezrite si aktuálný akčný leták COOP Jednota platný od št 25. 2. 2021 do st 3. 3. 2021 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Pre rýchlejší prehľad o zľavách v aktuálnom letáku COOP Jednota, prejdite priamo na záložku Akcie v letáku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu COOP Jednota? Nevadí, v kategórii Hypermarkety a supermarkety pre Vás máme ďalších 148 letákov od 29 predajcov, napr. aktuálny leták Metro, aktuálny leták Billaaktuálny leták Kaufland. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách COOP Jednota šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Coop Jednota víkendový leták, Coop Jednota leták buduci, Coop Jednota leták aktuálny, Coop Jednota leták vikendova akcia, Leták Coop

Aktuálne letáky

Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro akciový leták - Maloobchod
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
1day leták
1.day aktuálny leták - Original Spišská slivovica
1.day
1day leták
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Billa aktuálny leták - Akcia na maslo a jahody
Billa
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Tesco aktuálny leták + budúci týždeň
Tesco aktuálny leták - Hypermarket
Tesco
Tesco aktuálny leták + budúci týždeň
Smoker leták
NOBA aktuálny leták - Akcia na šumivý detský nápoj Bambino Party
Smoker
Smoker leták
Italmarket leták
Italmarket leták - The Distillers Edition Single Malt Whisky
Italmarket
Italmarket leták
Nitrazdroj leták –⁠ aktuálny + budúci týždeň
Nitrazdroj víkendová ponuka
Nitrazdroj
Nitrazdroj leták –⁠ aktuálny + budúci týždeň
Kaufland leták aktuálny + budúci týždeň
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták aktuálny + budúci týždeň
ROKO leták
ROKO aktuálný leták online - Bošácka slivovica
ROKO
ROKO leták
Lidl leták od pondelka online
Lidl online leták - Akcia na dezinfekčný sprej Sanytol
Lidl
Lidl leták od pondelka online

Prezrite si všetky letáky v kategórii Hypermarkety a supermarkety.