Akciové letáky a zľavy
 1. Kupino.sk
 2. Hypermarkety a supermarkety letáky
 3. COOP Jednota
Hypermarkety a supermarkety:

COOP Jednota leták

Reklama Coop Jednota - Kurča a pivo Šariš v akcii
Reklama Coop Jednota - Kurča a pivo Šariš v akcii
Reklama Coop Jednota - Kurča a pivo Šariš v akcii
platí do st 22. 1.
Coop Jednota aktuálný leták - Múka, kurča, mleté mäso
Coop Jednota aktuálný leták - Múka, kurča, mleté mäso
Coop Jednota aktuálný leták - Múka, kurča, mleté mäso
platí do st 29. 1.
Coop Jednota akciový leták - Vajcia, pivo Zlatý bažant, kuracie stehná v akcii
Coop Jednota akciový leták - Vajcia, pivo Zlatý bažant, kuracie stehná v akcii
Coop Jednota akciový leták - Vajcia, pivo Zlatý bažant, kuracie stehná v akcii
platí do st 22. 1.
Načítava sa...

Rýchly nákup? Sortiment COOP Jednota je na to ako stvorený

Predajne COOP Jednota sa nachádzajú na celom území Slovenska, počnúc vidieckymi osídleniami, až po mestské časti. Spoločnosť prevádzkuje tri typy predajní: COOP Jednota Tempo Supermarket, COOP Jednota Supermarket a COOP Jednota Potraviny. COOP Jednota disponuje nasledovným tovarom:

 • Potraviny
 • Drogéria
 • Elektrotechnika
 • Potreby pre dom, byt a záhradu
 • Textil
 • Ostatné doplnky – hračky, autodoplnky...


Otváracia doba predajní COOP Jednota je zvyčajne od 6.30 do 18.00, počas víkendov sú COOP Jednota Potraviny otvorené do 12.00 a to v sobotu, avšak supermarkety sú otvorené aj počas nedele do večerných hodín – 20.00, 21.00. Otváracie hodiny sa líšia od regiónu a potrieb ľudí, ktorí v ňom žijú.

Chcete mať neustály prehľad o zľavách a špeciálnych ponukách v predajniach COOP Jednota? Zľavový leták vám predvedie štedrú nádielku zliav. Tie vám budú doručené každý týždeň alebo každý druhý týždeň.

V prípade, že potrebujete mať prehľad o aktuálnom sortimente, môžete si prezerať aktuálne cenové ponuky aj na webovej www.coop.sk. Zaujala vás COOP Jednota svojimi špeciálnymi ponukami? Neváhajte ani minútu a navštívte najbližšiu predajňu.

 

Toto sú značky, pod ktorými COOP Jednota predáva tovar najlepšej kvality 

COOP Jednota svojim zákazníkom neustále ponúka paletu tých najpestrejších zliav, ktoré zaujmú oko nejedného nakupujúceho. Kreativite sa medze nekladú a COOP Jednota svoje výrobky predáva pod týmito značkami:

 • Junior – potraviny pre deti
 • Active Life – potraviny pre aktívny životný štýl
 • Domácnosť – hygienické potreby pre vašu domácnosť
 • Tradičná kvalita – mliečne produkty
 • Dobrá cena – výrobky každodennej spotreby
 • Mamičkine dobroty – potraviny tradičnej slovenskej kuchyne
 • Premium – potraviny pre náročných zákazníkov
 • Bio – ekologické potraviny

 

Nákupy s nákupnou kartou COOP Jednota sa skutočne oplatia

To, aký máte objem už zrealizovaných nákupov v predajniach COOP Jednota, je skutočne skvelou štartovacou čiarou k výhodným nákupom. Ich objem sa sčítava a držitelia nákupnej karty dostanú na konci sledovaných období zľavu 1% a viac. Vďaka tejto karte máte prehľad o zľavách a akciových ponukách. Ďalšou výhodou je, že ich majitelia si môžu uplatňovať zľavy aj u externých partnerov COOP Jednota.

Zľavy môžete zbierať na elektronickú kartu prostredníctvom mobilnej aplikácie COOP Jednota, alebo ich nazbierate pomocou papierovej, prípadne plastovej nákupnej karty. Z každého jedného reťazca  sa jednotlivé položky sčítajú a zľavy budú na ceste k vám.

 

Predajne COOP Jednota a spoločenská zodpovednosť kráčajú ruka v ruke

COOP Jednota sa už dlhé roky stará o to, aby sa im do rúk dostal tovar najvyššej kvality. Predajne sa snažia o ústretovosť k celospoločenskému prostrediu a realizujú aktivity, ktorými podporujú vybrané sociálne skupiny a oblasti spoločenského života, pretože im záleží na priaznivej celospoločenskej klíme a pokroku.

Okrem toho, sú zodpovední k životnému prostrediu. Skvalitňujú poskytovanie obchodných služieb vrátane neustáleho zlepšovania ochrany životného prostredia.

 

Krátka história vzniku reťazcov COOP Jednota na Slovensku

Predajne COOP Jednota patria k najstarším obchodným systémom na Slovensku. Už v roku 1845 fungovala ako prvé družstvo na Slovensku. V roku 1869 bol vytvorený prvý Potravný spolok, ktorý bol predchodcom družstevného maloobchodu. Už od roku 1950 začali reťazce prenikať aj na vidiek a v roku 1968 sa etabloval aj v mestách.

Na Slovensku je až 2140 predajní. Tento reťazec je zamestnávateľom pre viac než 14 000 zamestnancov.

 

Najlepší prehľad o zľavách v COOP Jednota nájdete na Kupino.sk

Ten najlepší prehľad o špeciálnych ponukách a zľavách, nájdete jedine na portáli Kupino.sk. Vďaka nám vám neujde žiadna zľava ani zľavnený tovar. Premeňte svoje nákupy na zážitok.

V aktuálnom letáku nájdete tieto produkty za zníženú cenu

COOP Jednota leták

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu COOP Jednota. Prezrite si aktuálný akčný leták COOP Jednota platný od št 9. 1. 2020 do st 22. 1. 2020 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Pre rýchlejší prehľad o zľavách v aktuálnom letáku COOP Jednota, prejdite priamo na záložku Akcie v letáku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu COOP Jednota? Nevadí, v kategórii Hypermarkety a supermarkety pre Vás máme ďalších 113 letákov od 23 predajcov, napr. aktuálny leták Kaufland, aktuálny leták Metro, aktuálny leták Nitrazdroj. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách COOP Jednota šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Coop Jednota víkendový leták, Coop Jednota leták buduci, Coop Jednota leták aktuálny, Coop Jednota leták vikendova akcia, Leták Coop

Obľúbené obchody

Jysk

Známa medzinárodná obchodná sieť JYSK, ktorá má svoje predajne aj na Slovensku je známa tým, že pre vás vyrobí kvalitný a jedinečný výrobok, ktorý…

Lidl

Lidl Slovensko vám každý týždeň prináša pestrú ponuku kvalitných tovarov za super ceny. Lidl leták od pondelka – to je vždy výber…

Kaufland

Chcete vedieť, čo je práve v akcii? Každý týždeň ponúka prináša svojim zákazníkom množstvo nových zliav. Letáky sú platné od…

OBI

Nadnárodný špecializovaný obchodný reťazec OBI, je jednotkou v oblasti potrieb pre domácnosť. OBI má svoje predajne aj na Slovensku. Ak ste sa…