1. Kupino.sk
  2. Všeobecné podmienky

Všeobecné podmienky

Obmedzenie zodpovednosti

Kupino nenesie zodpovednosť za obsahovú časť publikovaných letákov tretích strán (obchodníkov).

Všetky informácie na webových stránkach pochádzajú z oficiálnych stránok tretích strán (obchodníkov) a môžu sa kedykoľvek zmeniť, bez predchádzajúceho upozornenia. Kupino nie je vlastníkom takto publikovaných obsahov (letákov, katalógov, prospektov, brožúr, a pod.), a teda neručí za kvalitu, úplnosť, presnosť, spoľahlivosť či správnosť obsahových informácií.

Všetky letáky, katalógy, prospekty, brožúry a pod. a všetky práva s nimi spojené sú vlastníctvom tretích strán (obchodníkov).

Kupino nie je predajcom tovaru ani služieb uvádzaných na webových stránkach.
Prostredníctvom webových stránok Kupino nie je možné tovar ani služby nakupovať. Ďalej nie je možné prostredníctvom Kupino nadväzovať akýkoľvek právny vzťah so subjektom tretej strany (s obchodníkom), ktorého letáky sú tu publikované.

Kupino nie je obchodným ani iným zástupcom publikovaných tretích strán (obchodníkov), nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované prospekty, letáky, katalógy, brožúry, a pod.
Kupino odmieta akúkoľvek zodpovednosť v súvislosti s duševným vlastníctvom, ktoré sa môže na webových stránkach vyskytovať.

Prosíme Vás, aby ste otázky týkajúce sa konkrétnych predajcov zasielali priamo na ich adresu.

K personalizácii obsahu a analýze našej návštevnosti využíváme súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.