1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Tento týždeň nezmeškajte: 40% zľavy v EXIsporte, Festival zliav a čarovné hrnčeky Harryho Pottera

Tento týždeň nezmeškajte: 40% zľavy v EXIsporte, Festival zliav a čarovné hrnčeky Harryho Pottera

Zľavové akcie na tento týždeň v Lidl, Asko, Bon Prix, ExiSport, Auto KellyKupino

Zdieľať:

Je pondelok a my pre vás máme aktuálny Kupino zľavový týždenník. Tento týždeň sme vybrali tie najlepšie zľavy a akcie prebiehajúce v obchodoch Planeo Elektro, Asko, Lidl, a ďalších. Pozrite si prehľad najvýhodnejších akcií tohto týždňa a ušetrite ešte viac.

1. Lidl: Zľavy na figúrky a hrnčeky Harry Potter až do 70 %

Tento týždeň začína v Lidl magická akcia. V Lidli teraz môžete urobiť radosť svojím deťom (alebo sebe) tým, že za každých 20 € nákupu v Lidli, získate jeden balíček s figúrkou Harryho Pottera. Okrem figúrok Potteroviek môžete získať aj zberateľský box na figúrky, ktorého súčasťou je svietiaca kúzelná palička. V špeciálnej 70% akcii máte možnosť získať čarovné hrnčeky reagujúce na teplo či také, ktoré dokonca svietia v tme. Akcia platí do vypredania zásob.

2. 101 Drogerie: Kupón so zľavou 10,50 € na SOMAT GIGA

Za akýkoľvek nákup nad 4 € v 101 Drogerie máte teraz možnosť získať kupón so zľavou na SOMAT GIGA náplne pre vašu umývačku. Kupóny získate s každým nákupom do 15. septembra, pričom ich možnosť ich uplatnenia bude trvať až do 29. septembra.

3. ASKO nábytok: Doprava a montáž zadarmo

Reťazec ASKO nábytok vyhlásil výhodnú ponuku pre všetkých, ktorí prerábajú či realizujú svoju novú kuchyňu. Až do 10. septembra vo všetkých predajniach ASKO nábytok máte možnosť využiť dopravu a montáž na plánované kuchyne úplne zadarmo.

4. JYSK: Festival zliav až do 65 %

Jysk predstavil svoj aktuálny festival veľkých zliav na matrace, stoličky či zrkadlá a mnoho ďalších produktov. Všetky zaujímavé zlacnené výrobky nájdete v akciovom letáku Jysk. Niektoré objavíte až vo výške 65 %. Ponuka trvá do 9. septembra alebo do vypredania zásob.

5. Planeo Elektro: Späť do školy

Akciu spojenú so začiatkom školského roka spustil elektro reťazec veľmi trefne, keďže ponúka akcie na notebooky, tablety či smartfóny až do nedele 6. septembra. Elektroniku v Planeo Elektro nakúpite aj na splátky dokonca s 0 % navýšením a možnosťou 5-ročnej predĺženej záruky.

6. TOP Drogéria: Akcia na 2 balenia Pampers

Ak ste verným zákazníkom TOP drogérie a vlastníte ich klubovú kartu, máte možnosť nakúpiť s výraznými zľavami do štvrtka 3. septembra. Nakúpte plienky Pampers so zľavou 6 € za 2 balenia. Cena za 1 kus sa tak znížila z 13,99 € na 10,99 €.

7. Bon Prix: Jarný a letný výpredaj šiat, sukní a topov

Ak sa nechcete zbaviť letných či jarných motívov ani v septembri, máte poslednú možnosť využiť akciu na jarné kolekcie šiat, sukní, topov či tričiek. Nakúpte dnes výhodne a na jar už len objavte v skrini vaše nové „šik“ kúsky. Ponuka Bon Prix platí do 16. septembra.

8. EXIsport: 40 % zľavy na Crocs Baya

Aj vy nedáte dopustiť na Kroksy? Túto pohodlnú, najmä letnú obuv značky Crocs Baya si teraz môžete kúpiť v EXIsporte od 29,99 €. Akcia platí do 20. septembra alebo do vypredania zásob.

9. Auto Kelly: Elektrobicykle za skvelé ceny

Nakúpte v Auto Kelly výhodne zo širokého sortimentu produktov na vylepšenie vášho auta či domova a záhrady už len do 9. septembra. Ak sa chystáte na neskoršiu aktívnu letnú dovolenku po Slovensku, máte možnosť zakúpiť vo výhodnej cene elektrobicykle a cyklonosiče na vaše auto. Nepremeškajte množstvo výhodných zliav na doplnkové produkty, ktoré sa vám môžu hodiť. Viac informácii nájdete v letáku Auto Kelly.

10. Billa: Posledná možnosť nakúpiť do školy výhodne

Ak máte doma školákov, ktorým v septembri znova začínajú povinnosti, urobte im radosť. Ešte posledný týždeň do 6. septembra 2020 prebieha v Bille akcia Konečne škola - Hurá. V reťazcoch Billa nakúpite výhodne školské tašky, peračníky či ďalšie školské pomôcky pre vaše deti. Využite skvelé zľavy a pripravte školákov na ich prvý deň v škole.

Nenašli ste nič zaujímavé? Sledujte náš akciový týždenník na budúci týždeň, aby vám neunikla žiadna výhodná ponuka!

Zdieľať:

Aktuálne letáky

IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň