1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Tento týždeň nezmeškajte: Sedačky za 1/2 ceny, súťaž o dovolenku na Liptove, 20% zľava v Dr.Max

Tento týždeň nezmeškajte: Sedačky za 1/2 ceny, súťaž o dovolenku na Liptove, 20% zľava v Dr.Max

Akciový týždenník s aktuálnymi zľavami a akciami vo vybraných reťazcoch Kupino

Zdieľať:

Je pondelok a my pre vás máme náš aktuálny Kupino zľavový týždenník. Tento týždeň sme vybrali tie najlepšie zľavy a akcie prebiehajúce v obchodoch Merkury Market, Dom farieb, NAY a ďalších. Pozrite si prehľad najvýhodnejších akcií tohto týždňa a ušetrite ešte viac.

1. Merkury Market: Zľava 30 % na vybraný nábytok

Merkury Market ponúka zľavu 30 % na vybraný nábytok, do ktorého patria obývacie stehy, pohovky či kuchynské linky. Príďte sa pozrieť, ale ešte pred tým si urobte prehľad o ponuke v letáku Merkury Market. Akcia trvá do konca októbra alebo do vypredania zásob.

2. Kinekus: Lis na ovocie na výrobu muštu či vína o 20 eur lacnejší

Tentokrát si pre záhradkárov a domácich výrobcov vína či iných dobrôt pripravil úžasné zľavy obchod Kinekus. Lis na ovocie teraz len za 99 eur, demižón na víno za 14,90 eur či sud na kapustu s objemom 10 litrov teraz len za 24,90 eur. Ponuka platí už len do 10. októbra, preto sa poponáhľajte. Viac o zľavách nájdete v letáku Kinekus.

3. Dom farieb: Októbrová 10% akcia na farby PRIMALEX či BALAKRYL

Potrebujete vymaľovať? Využite 10% zľavy v Dome farieb na farby Primalex či Barakryl. Ponuka trvá počas celého októbra na predajniach Dom farieb alebo do vypredania zásob. Informácie nájdete v letáku Dom farieb.

4. Tempo Kondela: 50% zľavy na sedačky a ďalšie bytové doplnky

Užite si poslednú vlnu zliav nábytku v Tempo Kondela. Zľavy vo výške až 50 % na sedačky, nábytok do pracovne či detskej izby. Ponuka je pestrá a ceny veľmi nízke. Nakúpte výhodne do 13. októbra. Ceny sú rovnaké aj na internete. Zistite viac v akutálnom Tempo Kondela letáku.

5. NAY Elektrodom: Zľavy na radiátory, zvlhčovače vzduchu či konvektory

Urobte si doma pohodu a zimu nechajte za dverami. Využite zaujímavú jesennú ponuku na radiátory, konvektory či teplovzdušné ventilátory, ktoré vás zahrejú. V NAY platia akcie počas celého októbra. Viac o akcii nájdete v letáku NAY. Navyše zaokrúhlením ceny vášho nákupu, reťazec NAY čiastku v októbri zdvojnásobí a pošle Dobrému anjelovi. Zapojte sa a prispejte na dobrú vec aj vy!

6. Exisport: Nová kolekcia jeseň/zima na športové oblečenie

Počas októbra si môžete v Exisporte vybrať z módnej ponuky športového oblečenia na jeseň a zimu s dopravou nad 50 zadarmo. Poponáhľajte sa, ponuka trvá do vypredania zásob. Viac info získate priamo v letáku Exisport.

7. Lidl: 40% zľavy na vybrané chuťovky

Od pondelka v Lidli nakúpite vybrané produkty ako šumivé víno Hubert De Luxe, Nutellu, rôzne druhy čerstvého ovocia a zeleniny so zľavou vyše 40 %. Príďte si vybrať čím skôr, ponuka trvá už len do nedele 11. októbra. Prehľad o zlacnených produktov si urobíte v letáku Lidl.

8. COOP Jednota: Súťaž o dovolenku a ďalšie ceny

Súťažte o dovolenku alebo o ďalších 27 skvelých cien v COOP Jednota. Stačí ak nakúpite akýkoľvek produkt značky Ribeira a zaregistrujete svoj pokladničný doklad online. Akcia trvá do 1. novembra. Viac informácií o súťaži nájdete v COOP Jednota letáku.

9. 101 Drogerie: Súťaž o novú vôňu David Beckham s jeho podpisom

V 101 Drogerie máte teraz možnosť súťažiť novú vôňu značky David Beckham. Nakúpte akýkoľvek produkt tejto značky a zapojte sa do súťaže. Času je málo, preto sa poponáhľajte. Súťaž trvá už len do budúceho utorka 13. októbra. Viac info o súťaži získate v letáku 101 Drogerie.

10. Dr.Max: Až do 20 % zliav na vybrané lieky

Jesenné chladnejšie počasie si môže vyžiadať prvú pomoc pri prechladnutí či nádche. Lekáreň Dr.Max po celý október ponúka zľavy až do 20 % na vybrané liečivá proti prechladnutiu, chrípke, kašľu či nádche. Viac o zlacnených produktoch sa dozviete v letáku Dr.Max.

Nenašli ste nič zaujímavé? Sledujte náš akciový týždenník na budúci týždeň, aby vám neunikla žiadna výhodná ponuka!

Zdieľať:

Aktuálne letáky

ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online