1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Zajtrajší deň patrí zvieratkám. Máme pre vás 5 tipov, ako si získate srdce vášho domáceho miláčika

Zajtrajší deň patrí zvieratkám. Máme pre vás 5 tipov, ako si získate srdce vášho domáceho miláčika

Potešte svojich domácich miláčikov v medzinárodný deň zvieratCanva

Zdieľať:

Zajtrajšia nedeľa pripadla na 4. októbra, ktorý je už tradične venovaný všetkým zvieratkám. Svetový deň zvierat sa spája so sviatkom svätého Františka z Assisi, ktorý bol ich veľkým milovníkom a patrónom. Už viete, čím potešíte vášho domáceho miláčika? Prinášame vám tipy, ktorými si získate ich srdce!

Urobte im tento deň špeciálny, nech sa aj oni môžu tešiť svojmu sviatku. Veď viete, že pozitívnu energiu vám radi vrátia, a to aj dvojnásobne.

Maškrty, po ktorých skočia – dokonca so zľavou 20 %

Teraz môžete využiť 20% zľavy na maškrty pre vašich miláčikov. Vyberte si spomedzi žuvacích či pletených tyčiniek rôznych tvarov z hovädzej kože a mäsa pre vášho psíka. Verte, že po tejto maškrte naozaj skočí. Skvelé je, že potešiť ich máte možnosť v Super Zoo ešte celý október, keďže maškrty sú v ponuke až do konca októbra alebo do vypredania zásob.

Prémiové šampóny s prírodným extraktom pre mačky aj psy

Dlhosrstí domáci miláčikovia sú síce krásni, ale potrebujú o srsť aj väčšiu starostlivosť. So Šampónmi Beaphar im teraz môžete zabezpečiť čistú, zdravú a lesklú, príjemne voňavú srsť. Šampóny sú určené ako pre psov, tak aj mačky. Viac informácií získate v letáku Super Zoo.

Získajte si ich čerstvou mrkvou, petržlenom či ovocím

Čerstvosť nadovšetko. Pre vašich najmenších miláčikov sú teraz výhodné zľavy na ovocie aj zeleninu. Teraz máte možnosť nakúpiť mrkvu výhodne až v 56% akcii v reťazcoch Tesco. Doplniť ju môžete nastrúhaným petržlenom, ktorý teraz výhodne nakúpite v Lidli. Papriky nakúpite len za 0,98 eur za 1 kilogram v Metre. Akcia platí až do 13. októbra.

Rôzne druhy jabĺk si môžete vybrať v Tescu až s 39% zľavou na 1 kg. Výhodne ich nakúpite aj v Bille či Lidli. Zlacnené hrušky nájdete v akcii v letákoch Tesco aj Metro.

Skvelé darčeky pre vašich domácich miláčikov Pixabay

Cestovná miska a kapsa na maškrty

Aj vy si svojho miláčika nosíte radi so sebou nech idete kdekoľvek? Či už na prechádzkach, ale aj na dlhších cestách využite novú edíciu misiek a kapsičiek na vodu aj na krmivo so sebou. Rozmaznávať svojich miláčikov môžete nie len doma, ale aj kdekoľvek inde.

 V letáku Super Zoo nájdete aj trendy tašky na prenos zvieratiek, vestu pre psíkov či dvojitú hamaku pre malé škrečky či morské prasiatka. V jesennom počasí sa váš miláčik poteší aj mäkučkému pelechu, ktoré sú teraz v ponuke v rôznych farebných prevedeniach.

Prírodné závesné krmivá pre vtáčiky s 15% zľavou

Pre svojich spievajúcich miláčikov môžete teraz nakúpiť rôzne druhy doplnkového krmiva vo forme závesných tyčiniek. V akciovej cene len za 1,69 eura. Viac info nájdete tiež v Super Zoo letáku.

Zdieľať:

Aktuálne letáky

Lidl leták
Lidl online leták - XXL týždeň
Lidl
Lidl leták
Billa leták
Billa aktuálny leták - Ariel prací prostriedok v akcii
Billa
Billa leták
Metro leták
Metro nový leták - Maloobchod
Metro
Metro leták
Tesco leták
Tesco aktuálny leták - Akcia na trvanlivé mlieko
Tesco
Tesco leták
Jysk leták
Jysk aktuálny leták - Výpredaj
Jysk
Jysk leták
OBI leták
OBI leták - Usporiadaný domov
OBI
OBI leták
COOP Jednota leták
Coop Jednota akciový leták - Akcia na Pivo Kelt
COOP Jednota
COOP Jednota leták
101 Drogerie leták
101 drogerie aktuálny leták - Akcia na detské plienky Pampers
101 drogerie
101 Drogerie leták
Kaufland leták
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták
dm drogerie leták
dm drogerie markt Journal
dm drogerie
dm drogerie leták