1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Zajtrajší deň patrí zvieratkám. Máme pre vás 5 tipov, ako si získate srdce vášho domáceho miláčika

Zajtrajší deň patrí zvieratkám. Máme pre vás 5 tipov, ako si získate srdce vášho domáceho miláčika

Potešte svojich domácich miláčikov v medzinárodný deň zvieratCanva

Zdieľať:

Zajtrajšia nedeľa pripadla na 4. októbra, ktorý je už tradične venovaný všetkým zvieratkám. Svetový deň zvierat sa spája so sviatkom svätého Františka z Assisi, ktorý bol ich veľkým milovníkom a patrónom. Už viete, čím potešíte vášho domáceho miláčika? Prinášame vám tipy, ktorými si získate ich srdce!

Urobte im tento deň špeciálny, nech sa aj oni môžu tešiť svojmu sviatku. Veď viete, že pozitívnu energiu vám radi vrátia, a to aj dvojnásobne.

Maškrty, po ktorých skočia – dokonca so zľavou 20 %

Teraz môžete využiť 20% zľavy na maškrty pre vašich miláčikov. Vyberte si spomedzi žuvacích či pletených tyčiniek rôznych tvarov z hovädzej kože a mäsa pre vášho psíka. Verte, že po tejto maškrte naozaj skočí. Skvelé je, že potešiť ich máte možnosť v Super Zoo ešte celý október, keďže maškrty sú v ponuke až do konca októbra alebo do vypredania zásob.

Prémiové šampóny s prírodným extraktom pre mačky aj psy

Dlhosrstí domáci miláčikovia sú síce krásni, ale potrebujú o srsť aj väčšiu starostlivosť. So Šampónmi Beaphar im teraz môžete zabezpečiť čistú, zdravú a lesklú, príjemne voňavú srsť. Šampóny sú určené ako pre psov, tak aj mačky. Viac informácií získate v letáku Super Zoo.

Získajte si ich čerstvou mrkvou, petržlenom či ovocím

Čerstvosť nadovšetko. Pre vašich najmenších miláčikov sú teraz výhodné zľavy na ovocie aj zeleninu. Teraz máte možnosť nakúpiť mrkvu výhodne až v 56% akcii v reťazcoch Tesco. Doplniť ju môžete nastrúhaným petržlenom, ktorý teraz výhodne nakúpite v Lidli. Papriky nakúpite len za 0,98 eur za 1 kilogram v Metre. Akcia platí až do 13. októbra.

Rôzne druhy jabĺk si môžete vybrať v Tescu až s 39% zľavou na 1 kg. Výhodne ich nakúpite aj v Bille či Lidli. Zlacnené hrušky nájdete v akcii v letákoch Tesco aj Metro.

Skvelé darčeky pre vašich domácich miláčikov Pixabay

Cestovná miska a kapsa na maškrty

Aj vy si svojho miláčika nosíte radi so sebou nech idete kdekoľvek? Či už na prechádzkach, ale aj na dlhších cestách využite novú edíciu misiek a kapsičiek na vodu aj na krmivo so sebou. Rozmaznávať svojich miláčikov môžete nie len doma, ale aj kdekoľvek inde.

V letáku Super Zoo nájdete aj trendy tašky na prenos zvieratiek, vestu pre psíkov či dvojitú hamaku pre malé škrečky či morské prasiatka. V jesennom počasí sa váš miláčik poteší aj mäkučkému pelechu, ktoré sú teraz v ponuke v rôznych farebných prevedeniach.

Prírodné závesné krmivá pre vtáčiky s 15% zľavou

Pre svojich spievajúcich miláčikov môžete teraz nakúpiť rôzne druhy doplnkového krmiva vo forme závesných tyčiniek. V akciovej cene len za 1,69 eura. Viac info nájdete tiež v Super Zoo letáku.

Zdieľať:

Aktuálne letáky

Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka