1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Tesco ponúka zásielku trvanlivých potravín až k vám domov. Zaujímavý nápad ale nie je bez chyby

Tesco ponúka zásielku trvanlivých potravín až k vám domov. Zaujímavý nápad ale nie je bez chyby

Tesco ponúka zásielku potravín až domovIlustračný obrázok

Zdieľať:

Donáška potravín až domov je v dnešnej dobe obľúbenejšia než kedykoľvek predtým. Predajca Tesco prišiel s novinkou a okrem svojich online nákupov ponúka tiež Tesco Zásielku. Čo v nej nájdete a na ako dlho vám balíček vydrží?

Prázdne regály, chýbajúce suroviny, dlhé rady v obchodoch. To je len malý výpočet toho, prečo sa nám počas pandémie koronavírusu do supermarketov nechce. Nákupy sú ale potrebné, preto sa čím ďalej viac využívajú kuriérske služby, ktoré potraviny dovezú až k vaším dverám. Čo ale robiť, keď k vám žiadna služba potraviny nedováža? S možným riešením prišlo Tesco. Ako novinku ponúka doručenie balíčka trvanlivých potravín do oblastí, kde si nemôžete nakúpiť cez Tesco Online nákupy.

Za balenie 24 potravin a základnej drogérie zaplatíte 34,90 eura

Služba sa volá Tesco Zásielka a má pomôcť hlavne zákazníkom, ktorí si počas aktuálnej mimoriadnej situácie nedokážu nakúpiť v obchode ako zvyčajne. Tesco prisľubuje dodanie zásielky do 3 pracovných dní od objednania. Za jeden balíček zaplatíte 34,90 eura vrátane dopravy.

Tesco Zásielku tvorí vopred pripravené balenie 24 trvanlivých potravín a základnej drogérie. Balíček má zaistiť jednej až dvom osobám základné potraviny a ďalšie potreby na celý týždeň. Vyberať si ale nemôžete, obsah balíčka je totiž pevne daný.

Čo obsahuje Tesco Zásielka:

Akú značku produktu môžete očakávať, zistíte v detaile Tesco Zásielky, kde sú všetky varianty potravín vypísané. A tu sa dostávame k bodu úrazu. Máte radšej plnotučné mlieko a to polotučné vôbec nepijete? Môžete jedine dúfať, že sa vám pošťastí a práve vo vašom balíčku príde mlieko plnotučné. Sľúbiť to ale Tesco nemôže. Na výber je totiž vždy niekoľko variant, ktoré sa vo vašej zásielke môžu objaviť.

Podobne je to s múkou. Prísť vám môže 5 typov múky od rôznych značiek. Len jedna z nich je ale polohrubá, ostatné múky sú hladké. Pokiaľ sa teda chystáte piecť recepty, na ktoré potrebujete polohrubú múku, ostáva len čakať, čo vám dorazí.

Jeden z najväčších nedostatkov balíčkov je absencia droždia. V dobe, kedy kvôli dodržovaniu karantény začali piecť aj tí, ktorí sa pred tým kuchyni oblúkom vyhýbali, je droždie základná surovina, bez ktorej toho veľa neupečiete.

Trvanlivé potraviny vám dovezie aj Mall alebo Bistro.sk

Snaha sa tak či tak cení a Tesco pripravilo bezpochyby zaujímavý produkt, ktorý pomôže hlavne tým, ktorí nemajú inú možnosť. Pokiaľ sa nedostanete do obchodu a žiadna kuriérska služba do vašej lokality potraviny nedováža, Tesco Zásielku určite oceníte.

Predaj a donášku predpripravených balíčkov potravín ponúka na Slovensku aj nový projekt Nákup.sk. Trvanlivé potraviny zaradil do ponuky aj internetový obchod Mall.sk. A pridala sa tiež služba Bistro.sk, ktorá pôvodne slúžila na rozvoz jedál. Ponúka tri typy balíčkov – balíček drogéria, balíček potraviny a drogéria alebo balíček cestoviny.

Zdieľať:

Aktuálne letáky

Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka