1. Kupino.sk
  2. Hypermarkety a supermarkety letáky
  3. Tesco
Letáky Akcie Pobočky
Tesco akciový leták - Zľava 40 % na náhrobné sviečky a umelé kvety
Tesco akciový leták - Zľava 40 % na náhrobné sviečky a umelé kvety
do ut 27. 10.
Tesco akčný leták - Supermarket
Tesco akčný leták - Supermarket
do ut 27. 10.
Tesco Baby Magazín - Jeseň 2020
Tesco Baby Magazín - Jeseň 2020
do so 21. 11.
Tesco Magazín - Jeseň 2020
Tesco Magazín - Jeseň 2020
do št 19. 11.
Tesco online katalóg - Darčeky na Vianoce
Tesco online katalóg - Darčeky na Vianoce
do po 02. 11.

Tesco letáky – Rôznorodá skvelá ponuka s cenami pre každého z vás! 

Leták Tesco vychádza už pravidelne každý týždeň od stredy do utorka, v ktorom nájdete široký sortiment akciových Tesco potravín, produktov každodennej spotreby  či originálnych sezónnych výrobkov za výhodné ceny, ktoré si nenechajte ujsť. Ušetrite svoj čas, peniaze aj prírodu. Stačí si prelistovať  letáky Tesco online.

Tesco budúci leták si však môžete nájsť na Kupino už každý pondelok v predstihu. Majte prehľad o akciách potravín či potrieb do domácnosti a buďte o krok vpred oproti ostatným! V akcii nájdete aj knižky, športové doplnky, Tesco hračky, oblečenie či domáce spotrebiče.

Aktuálne Tesco online letáky

Na celú letnú sezónu si obchod pre vás pripravil aktuálny Tesco leták – Leto 2020. Zľavy v letáku platia od júna do septembra. Verní zákazníci obchodu s Kartou Clubcard dostanú magazín len za 1 cent. V aktuálnom letnom magazíne Tesco nájdete aj informácie o súťaži Levmilk, do ktorej sa stačí zapojiť a súťažiť o skvelé ceny pre vaše deti. Inšpirujte sa v katalógu ľahkým letným varením, staňte sa majstrom v grilovaní či prekvapte návštevu osviežujúcimi letnými pochúťkami a nápojmi. Vyrobte si zdravú domácu zmrzlinu z ovocia a ešte mnoho ďalšieho prináša nabitý Tesco leták online.

Tesco prináša aj letáky k špeciálnym dňom v roku ako Deň matiek, Deň detí či v rámci ročných období ako Jar, Leto, Zima. Okrem toho, každoročne pripravuje letáky Pripravte sa na leto a špeciálny Tesco leták Grilovanie či Záhrada. Tu nájdete všetko, čo na leto a grilovanie s vašimi priateľmi potrebujete. Pre vaše deti je tu Tesco LEGO katalóg, s ktorým prekvapíte vaše deti novými stavebnicami za výhodné ceny. Nový katalóg platí vždy od januára do júna.

F&F Tesco pre milovníkov módy za skvelé ceny

Jednou z najobľúbenejších privátnych značiek obchodu je módna britská značka F&F Tesco, ktorá je už súčasťou každého obchodu. Tradícia tejto značky je pomerne mladá. Oblečenie F&F sa v predajniach Tesco prvý krát objavilo v roku 2001 vo Veľkej Británii a Írsku. Najväčší úspech však zaznamenala u nás, v Českej republike, Maďarsku a Poľsku. Značka sa snaží predávať módne kúsky za nízke ceny, aj preto si F&F získalo množstvo verných zákazníkov. Značka sa postupne presúva aj do samostatných obchodov mimo obchodného reťazca, čo je dôkazom jej úspešnosti.

Okrem toho má Tesco viacero vlastných značiek, medzi ktoré patria: Tesco Value, Tesco Finest či Tesco Organic, pod ktorú spadajú biopotraviny. Tesco Value ponúka výrobky najnižšej ceny, pričom Tesco Finest prináša na trh produkty najvyššej kvality, ktoré sa hodia ako darčeky v podobe kvalitných čokolád či vín.

Tesco potraviny domov už nakúpite aj online

Akciové produkty, ktoré vás zaujmú v letákoch Tesco, si môžete nakúpiť aj cez Tesco online s dovozom potravín až k vám domov. Ušetrite čas, ktorý môžete venovať svojím blízkym alebo vlastným záľubám. Nakúpte tak všetko čo potrebujete. Nie len potraviny, ale aj čistiace prostriedky a spotrebiče do domácnosti za výhodné Tesco ceny. Obchod ponúka aj ďalšie zaujímavé produkty ako kufre Tesco, lacné televízory Tesco, záhradné hojdačky Tesco, kotlík na guláš Tesco či záhradné čerpadlo Tesco.

Clubcard Tesco pre verných zákazníkov

Ako verní zákazníci máte možnosť využívať výhody Tesco karty, s ktorou nakúpite oveľa výhodnejšie. Clubcard Tesco má vždy vybranú ponuku zlacnených produktov, ktoré sa vám určite môžu hodiť. Okrem toho, pri každom nákupe zbierate body, ktoré si následne premeníte na peňažné poukážky na ďalší nákup. Za každé euro, ktoré v Tescu miniete, dostanete jeden bod. Ušetríte tak pri ďalšom nákupe v akejkoľvek predajni. Kartu získate v obchode alebo registráciou online. Klubovú kartu si môžete prepojiť aj s účtom pre Tesco Online nákupy. Vernostné karty sa naozaj oplatia!

Presvedčte sa sami a vyrazte na výhodné nákupy už dnes!

V aktuálnom Tesco letáku nájdete tieto produkty za zníženú cenu

Všetky Tesco akcie

Tesco leták

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Tesco. Prezrite si aktuálný akčný leták Tesco platný od st 21. 10. 2020 do ut 27. 10. 2020 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Pre rýchlejší prehľad o zľavách v aktuálnom letáku Tesco, prejdite priamo na záložku Akcie v letáku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Tesco? Nevadí, v kategórii Hypermarkety a supermarkety pre Vás máme ďalších 156 letákov od 28 predajcov, napr. aktuálny leták Metro, aktuálny leták Billaaktuálny leták COOP Jednota. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Tesco šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Tesco leták budúci, Aktuálny leták Tesco, Tesco akcie, Tesco leták online, Tesco leták nový

Obľúbené obchody

Lidl

Predajne LIDL Slovensko disponujú širokou škálou produktov, z čoho najmarkantnejšiu zložku tvoria potraviny. Objavujte s LIDL…

Dráčik

Maloobchodné predajne Dráčik patria k najväčším predajcom hračiek na Slovensku. Sú lokalizované vo veľkých mestách. Okrem hračiek disponujú týmto…

Kaufland

Sieť predajní Kaufland prevádzkuje na Slovensku už viac než 60 pobočiek. Podporuje predaj lokálnych slovenských surovín najmä čerstvej zeleniny…

COOP Jednota

Predajne COOP Jednota sa nachádzajú na celom území Slovenska, počnúc vidieckymi osídleniami, až po mestské časti. Spoločnosť prevádzkuje tri typy…

Akčné letáky

Dráčik katalóg
Dráčik katalóg
Jysk leták
Jysk leták
Billa leták
Billa leták
101 Drogerie leták
101 Drogerie leták
Lidl leták
Lidl leták
OBI leták
OBI leták
Kaufland leták
Kaufland leták
Metro leták
Metro leták
dm drogerie leták
dm drogerie leták
COOP Jednota leták
COOP Jednota leták
Všetky letáky