Akciové letáky a zľavy
 1. Kupino.sk
 2. Hypermarkety a supermarkety letáky
 3. Billa
Hypermarkety a supermarkety:

Billa leták

Billa nový akciový leták - Veľká noc
Billa nový akciový leták - Veľká noc
Billa nový akciový leták - Veľká noc
zajtra končí
Billa aktuálny katalóg - Veľká noc 2020
Billa aktuálny katalóg - Veľká noc 2020
Billa aktuálny katalóg - Veľká noc 2020
do ne 12. 4.
Načítava sa...

❌ Obmedzenia v predajni Billa – koronavírus

V obchodnom reťazci Billa si v týchto dňoch môžete nakúpiť od 8:00 do 19:00, od 7:00 do 21:00 alebo od 8:00 do 19:00. Billa prevádzky budú v nedeľu zatvorené.

Billa taktiež stanovila prednostné nákupné hodiny pre seniorov v čase od 9:00 do 12:00.

Z hľadiska bezpečnosti budú v predajniach nainštalované ochranné plexisklá, ktoré zabránia priamemu kontaktu  medzi  nakupujúcim a pokladníkom.

Rampy pri vstupoch na parkoviská zostanú otvorené, a to z toho dôvodu, aby zákazníci nemuseli stláčať tlačidlá, ktoré zabezpečia výber parkovacieho lístka.

 

✅ Billa online leták

Billa leták s akciovými ponukami bude vychádzať, tak ako vždy, každú stredu.

 

Videli ste nové Billa letáky? Pripravte sa každý týždeň na skvelú nádielku exkluzívnych akcií

Nový leták Billa svojim zákazníkom neustále prináša dávku perfektných akciových ponúk, bezkonkurenčné ceny a kvalitný tovar. Každý akciový leták Billa platí od stredy do utorka a v ponuke nájdete akcie z kategórií:

 • Potraviny
 • Drogéria
 • Elektronika a biela technika
 • Potreby pre byt, dom, záhradu
 • Textil


Okrem hlavného letáku si nakupujúci môžu vychutnávať aj akcie, ktoré nájdu v Billa bonus letáku. Hovorí vám niečo Billa bonus club? Ak ste členom tohto clubu, jedinečné zľavy, tentokrát na celý mesiac, vás doslova zavalia.

Ak chcete mať skvelý prehľad o tom, aký sortiment bude na vás čakať, nemali by ste zabúdať ani na Billa leták budúci.

 

Billa akcie sa týkajú aj vlastných značiek tohto mimoriadne obľúbeného reťazca

Určite ste o nich počuli. Značky, ktoré definujú tú najvyššiu kvalitu. Letáky Billa sú studnicou nevyčerpateľných akcií, a to aj vďaka týmto značkám:

 • Clever – produkty rôznych kategórii za diskotné ceny (ryža, múka, mliečne a mrazené výrobky...),
 • Billa Premium – exkluzívne produkty, vďaka ktorým vykúzlite ohromujúce menu,
 • Billa Bio – výrobky, ktoré sú držiteľmi certifikátu BIO,
 • Slovenská farma – produkty výlučne od slovenských dodávateľov,
 • Billa Bon Via – ovocie a zelenina zo slnečných častí Európy,
 • Billa Easy – hotové jedlá,
 • Today – nepotravinová značka, ktorá ponúka produkty týkajúce sa starostlivosti o telo.


Okrem privátnych značiek, sú dostupné aj Billa nože vlastnej značky. Tie majú kvalitné rukoväte odolné voči mechanickému a chemickému poškodeniu. Zosilnená oceľová časť medzi čepeľou rukoväťou chráni vaše prsty pred akoukoľvek nepríjemnou nehodou.

 

Billa leták online

Na stránke Kupino.sk nájdete všechny platné letáky na jednom mieste. Billa CZ leták alebo Billa leták SK  vám prináša všetky ponuky, ktorými sa môže pýšiť  aj papierová podoba. Avšak, s výrazným rozdielom – informácie nájdete v dostupnejšej a pohodlnejšej verzii.

 

Geniálne Billa recepty - z tých pôjdete do kolien

Vďaka magazínu Kulinarium si už viac nebudete lámať hlavu nad tým, aké jedlo navaríte svojej rodine. V každom magazíne nájdete špeciálne prekvapenie – zľavové kupóny na nákup. Magazín je dostupný v predajniach Billa na celom Slovensku a je vystavený v špeciálnom stojane, ktorý nájdete pri pokladniach.

Navarte si ako profesionálni food blogeri. Tí vám dajú skvelé triky na to, ako vyčarovať skutočnú pochúťku aj z toho najobyčajnejšieho jedla. Inšpirujte sa perfektnými gastronomickými trikmi od Mira Kubečku, Martiny Schmidt a ďalších zdatných food blogerov.

Billa aktuálny leták vám dopomôže k tomu, aby ste našli všetky potrebné suroviny, ktoré sú potrebné na prípravu toho najväčšieho gastronomického zážitku.

V aktuálnom letáku nájdete tieto produkty za zníženú cenu

Billa leták

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Billa. Prezrite si aktuálný akčný leták Billa platný od st 25. 3. 2020 do ut 31. 3. 2020 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Pre rýchlejší prehľad o zľavách v aktuálnom letáku Billa, prejdite priamo na záložku Akcie v letáku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Billa? Nevadí, v kategórii Hypermarkety a supermarkety pre Vás máme ďalších 120 letákov od 24 predajcov, napr. aktuálny leták Kaufland, aktuálny leták Metro, aktuálny leták Tesco. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Billa šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Billa leták budúci, Billa leták aktuálny, Billa leták nový, Billa akciový leták, Billa leták online

Obľúbené obchody

Oriflame

Bohatý výber produktov, ktorý vás zaručene poteší, vám zaručí Oriflame. Potrebujete zlepšiť náladu alebo zakúpiť produkt, ktorý vás poteší?…

Kaufland

V rámci aktuálnej situácie, ktorá sa týka šírenia koronavírusu, budú predajne Kauflandu prevádzkované  v upravenom režime…

Asko

Už dlho riešite dilemu, kde sa dá zohnať ten najkvalitnejší nábytok za výhodnú cenu? Asko akcie vás ohromia…

Tesco

Na základe šírenia koronavírusu budú Tesco otváracie hodiny poupravené, a to nasledovne: od 7:00 do 21:00, menšie…