1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Hypermarkety a supermarkety letáky
  4. ILaS leták

ILaS leták –⁠ aktuálny + budúci týždeň

Hypermarkety a supermarkety

ILaS letáky momentálne nie sú k dispozícii.

ILaS leták – najlepšia BIO pekáreň a cukráreň na Slovensku

Spoločnosť ILaS je jediná certifikovaná pekáreň BIO chleba a BIO pečiva. Nájdete ju na východe Slovenska už od roku 2003. Milujete pečivo a zákusky? Desiatky druhov pečiva môžete nakupovať aj vďaka výhodným cenám.

ILaS leták prináša pečivo a iné produkty za skvelé ceny. Leták ILaS vychádza pravidelne každé 3 týždne, vždy v pondelok sa môžete tešiť na najnovšie zľavy. ILaS letáky listujte pohodlne online u nás na Kupino, kde budete včas informovaní o každej zľave a novinke.

ILaS sortiment – tradičné čerstvé chleba a zdravé pečivo za výhodné ceny

ILaS sortiment z viac ako polovice tvoria chutné pekárenské výrobky. Zdravie a ochrana životného prostredia sú pre spoločnosť ILaS najväčšou prioritou, preto im produktom právom patrí označenie BIO a EKO.

V sekcii ILaS Zdravá voľby nájdete BIO pečivo z celozrnných zmesí. Značka Delikates označuje bezlepkové pečivo i zákusky. Pre zákazníkov, ktorí obľubujú tradície, je tu čerstvý chrumkavý chlieb pečený z babičkiných receptúr.

Cyprián Sladký svet sú cukrárne so širokým sortimentom zákuskov a toriet. Ručne vyrábané zákusky a pečivo nájdete v každom ILaS letáku.

Leták ILaS však predstavuje celý sortiment spoločnosti, a teda aj maloobchodný predaj potravín. Nájdete tu teda všetko, čo si váš jedálenský stôl zažiada. Pre najnižšie ceny konzultujte náš porovnávač cien, ktorý šetrí vaše peniaze i čas.

ILaS predajne – najväčšie remeselné pekárne na východe Slovenska

Máte radi čerstvé pečivo? Viac ako 40 predajní na východe Slovenska vás tradičnou chuťou a domácou atmosférou príjemne prekvapí. Či už hľadáte maloobchod potravín ILaS, cukráreň Cyprián alebo ILaS pekáreň, vyškolení zamestnanci vás s radosťou privítajú v mestách ako Košice, Michalovce, Prešov, Snina a ďalších. Pred nákupom si overte ILaS otváracie hodiny.

Leták ILaS vás nezaujal? Máme pre vás ďalších 162 akciových letákov v kategórii Hypermarkety a supermarkety. Aktuálne letáky KlasTernoCoop JednotaKrajMakos a ďalšie vás prekvapia zlacnenou ponukou. Nakupujte výhodne a sledujte Kupino letáky online.

ILaS leták –⁠ aktuálny + budúci týždeň

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu ILaS. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu ILaS? Nevadí, v kategórii Hypermarkety a supermarkety pre Vás máme ďalších 203 letákov od 31 predajcov, napr. aktuálny leták Metro, aktuálny leták Billaaktuálny leták COOP Jednota. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách ILaS šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Obľúbené obchody

Tesco

Obchodný reťazec Tesco funguje na Slovensku už viac ako 20 rokov. Tesco patrí medzi dlhoročne najobľúbenejšie supermarkety a v predajniach reťazca…

Teta drogéria

Špičková kvalita za skvelé ceny je mottom firmy Teta drogéria. Na Slovsku Teta otvorila prvú predajňu už v roku 1992 s pôvodným názvom Solvent…

Jysk

Kvalitný škandinávsky nábytok a doplnky obohacujú domácnosti v 51 krajinách sveta už viac ako 42 rokov. Spoločnosť Jysk patrí do dánskej skupiny Lars…

OBI

Nemecká spoločnosť OBI otvorila svoju prvú prevádzku už v roku 1970. Slovenský stavebnícky trh firma OBI začala obohacovať od roku 2008. Pamätáte si…

Aktuálne letáky

Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online leták - Jacobs Velvet instantná káva v akcii
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Nitrazdroj leták –⁠ akciová ponuka
Nitrazdroj špeciálna ponuka
Nitrazdroj
Nitrazdroj leták –⁠ akciová ponuka
Smoker leták – akčná ponuka
NOBA akčný leták - Akcia na pivo Gambrinus
Smoker
Smoker leták – akčná ponuka
Kaufland leták na tento týždeň
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták na tento týždeň
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro akciový leták - Maloobchod
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Italmarket leták –⁠ akciová ponuka
Italmarket leták
Italmarket
Italmarket leták –⁠ akciová ponuka
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Billa hlavný leták
Billa
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota akciový leták - Potraviny
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco leták - Hypermarket
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
ROKO leták –⁠ akciová ponuka
ROKO aktuálny leták
ROKO
ROKO leták –⁠ akciová ponuka

Prezrite si všetky letáky v kategórii Hypermarkety a supermarkety.