1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Hypermarkety a supermarkety letáky
  4. ILaS leták

ILaS leták –⁠ aktuálny + budúci týždeň

Hypermarkety a supermarkety

ILaS letáky momentálne nie sú k dispozícii.

ILaS leták – najlepšia BIO pekáreň a cukráreň na Slovensku

Spoločnosť ILaS je jediná certifikovaná pekáreň BIO chleba a BIO pečiva. Nájdete ju na východe Slovenska už od roku 2003. Milujete pečivo a zákusky? Desiatky druhov pečiva môžete nakupovať aj vďaka výhodným cenám.

ILaS leták prináša pečivo a iné produkty za skvelé ceny. Leták ILaS vychádza pravidelne každé 3 týždne, vždy v pondelok sa môžete tešiť na najnovšie zľavy. ILaS letáky listujte pohodlne online u nás na Kupino, kde budete včas informovaní o každej zľave a novinke.

ILaS sortiment – tradičné čerstvé chleba a zdravé pečivo za výhodné ceny

ILaS sortiment z viac ako polovice tvoria chutné pekárenské výrobky. Zdravie a ochrana životného prostredia sú pre spoločnosť ILaS najväčšou prioritou, preto im produktom právom patrí označenie BIO a EKO.

V sekcii ILaS Zdravá voľby nájdete BIO pečivo z celozrnných zmesí. Značka Delikates označuje bezlepkové pečivo i zákusky. Pre zákazníkov, ktorí obľubujú tradície, je tu čerstvý chrumkavý chlieb pečený z babičkiných receptúr.

Cyprián Sladký svet sú cukrárne so širokým sortimentom zákuskov a toriet. Ručne vyrábané zákusky a pečivo nájdete v každom ILaS letáku.

Leták ILaS však predstavuje celý sortiment spoločnosti, a teda aj maloobchodný predaj potravín. Nájdete tu teda všetko, čo si váš jedálenský stôl zažiada. Pre najnižšie ceny konzultujte náš porovnávač cien, ktorý šetrí vaše peniaze i čas.

ILaS predajne – najväčšie remeselné pekárne na východe Slovenska

Máte radi čerstvé pečivo? Viac ako 40 predajní na východe Slovenska vás tradičnou chuťou a domácou atmosférou príjemne prekvapí. Či už hľadáte maloobchod potravín ILaS, cukráreň Cyprián alebo ILaS pekáreň, vyškolení zamestnanci vás s radosťou privítajú v mestách ako Košice, Michalovce, Prešov, Snina a ďalších. Pred nákupom si overte ILaS otváracie hodiny.

Leták ILaS vás nezaujal? Máme pre vás ďalších 162 akciových letákov v kategórii Hypermarkety a supermarkety. Aktuálne letáky KlasTernoCoop JednotaKrajMakos a ďalšie vás prekvapia zlacnenou ponukou. Nakupujte výhodne a sledujte Kupino letáky online.

ILaS leták –⁠ aktuálny + budúci týždeň

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu ILaS. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu ILaS? Nevadí, v kategórii Hypermarkety a supermarkety pre Vás máme ďalších 139 letákov od 31 predajcov, napr. aktuálny leták Metro, aktuálny leták Billaaktuálny leták COOP Jednota. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách ILaS šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Obľúbené obchody

Teta drogéria

Špičková kvalita za skvelé ceny je mottom firmy Teta drogéria. Na Slovsku Teta otvorila prvú predajňu už v roku 1992 s pôvodným názvom Solvent…

Billa

Rakúska spoločnosť Billa pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993. Ako súčasť medzinárodnej skupiny REWE prináša na Slovensko denne nemeckú kvalitu…

Tesco

Obchodný reťazec Tesco funguje na Slovensku už viac ako 20 rokov. Tesco patrí medzi dlhoročne najobľúbenejšie supermarkety a v predajniach reťazca…

Jysk

Kvalitný škandinávsky nábytok a doplnky obohacujú domácnosti v 51 krajinách sveta už viac ako 42 rokov. Spoločnosť Jysk patrí do dánskej skupiny Lars…

Aktuálne letáky

Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Billa hlavný leták
Billa
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Kaufland leták na tento týždeň
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták na tento týždeň
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco leták - Supermarket
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro leták - Maloobchod
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
ROKO leták –⁠ akciová ponuka
ROKO leták
ROKO
ROKO leták –⁠ akciová ponuka
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota noviny - Supermarket
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Italmarket leták –⁠ akciová ponuka
Italmarket leták
Italmarket
Italmarket leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Smoker leták – akčná ponuka
NOBA leták
Smoker
Smoker leták – akčná ponuka
Nitrazdroj leták –⁠ akciová ponuka
Nitrazdroj leták - Víkendové ceny CBA
Nitrazdroj
Nitrazdroj leták –⁠ akciová ponuka

Prezrite si všetky letáky v kategórii Hypermarkety a supermarkety.