1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Nová vernostná karta Kaufland Card: Ako ju získať, koľko a na čom sa s ňou dá ušetriť

Nová vernostná karta Kaufland Card: Ako ju získať, koľko a na čom sa s ňou dá ušetriť

Ako získať Kaufland CardKaufland Slovensko

Zdieľať:

Kaufland, jeden z najväčších a najobľúbenejších obchodných reťazcov na Slovensku, spustil špeciálny vernostný program pre svojich zákazníkov. Vernostná karta Kaufland Card ponúka ešte výhodnejšie zľavy, súťaže a kupóny. Ako Kaufland Card získať, koľko s ňou ušetríte a ako vernostný program funguje? Zistili sme za vás.

Ako získať Kaufland Card

Možností ako si zadovážiť novú Kaufland Card ponúka obchod hneď viacero.

1. Priamo v mobile

Digitálnu kartu si môžete aktivovať priamo vo vašom telefóne. Stačí si stiahnuť Kaufland aplikáciu na App Store alebo na Google Play a vyplniť registračný formulár, vďaka ktorému budete mať digitálnu kartu vo vrecku.

2. V Kaufland predajni

Vernostnú kartu Kaufland Card si môžete zadovážiť hneď pri vašom ďalšom nákupe v ktorejkoľvek predajni Kaufland. S aktiváciou fyzickej karty vám pomôžu priamo na mieste alebo si ju môžete aktivovať sami z pohodlia vašej obývačky na moj.kaufland.sk.

Registrácia Kaufland Card je jednoduchá

Ak nechcete strácať čas na informáciách v predajni, stačí si o kartu požiadať pri pulte a zvyšok zvládnete z pohodlia vášho domova.

Kasickú kartu, ktorú dostanete na pobočke prepojíte s jej digitálnou verziou tak, že sa zaregistrujete na moj.kaufland.sk, kde registráciu v pár krokoch dokončíte. Pozor, na plastovú kartičku totiž nemôžete zbierať body bez prepojenia s jej digitálnou verziou.

S aplikáciou Kaufland Card môžete prepojiť až 5 fyzických vernostných kariet. Rozdať ich môžete každému členovi rodiny a body tak budete zbierať rýchlejšie.

Ako zbierať body v Kauflande

Vďaka vernostnému programu Kaufland Card dostaneme odmenu za každý nákup. Za každé euro, ktoré miniete, získate na svoju Kaufland kartu 1 bonusový bod. Body, ktoré nazbierate si následne môžete vymeniť za kupóny, získať za ne vernostné produkty, akciové produkty a ďalšie výhody. Čím viac na vernostnú kartu nakúpite, tým viac ponúk na mieru vám Kaufland poskytne.

Špeciálne ceny pre majiteľov Kaufland Card

Okrem kupónov, zbierania bodov a súťaží prináša Kaufland Card aj každodenné zľavy pre držiteľov karty priamo v obchodoch. Ceny platné pre verných zákazníkov, ktorí vlastnia vernostnú kartu, sú v predajniach označené na cenovej etikete v modrej farbe s logom Kaufland Card. 

Tip: V aktuálnom Kaufland letáku sa už môžete presvedčiť o tom, že zadovážiť si Kaufland Card sa naozaj oplatí. Všetky špeciálne ceny pre držiteľov karty sú tu tiež označené modrou farbou a šplhajú sa až do výšky 60 %.

Kaufland Card súťaž – vyhrajte auto alebo ďalšie hviezdne ceny

S príchodom novej zákazníckej karty si Kaufland pre svojich verných zákazníkov pripravil súťaž nielen s hviezdnym obsadením ale aj hviezdnymi cenami.

Všetci zákazníci, ktorí si do 10. marca 2021 aktivujú svoju digitálnu či fyzickú Kaufland Card a použijú ju aspoň pri jednom nákupe, budú zaradení do žrebovania o perfektné ceny, a to osobný automobil Kia CEED alebo poukážky na nákup v hodnote 300 €, 200 € a 100 €. 

Ešte stále váhate? Teraz je ten správny čas zadovážiť si novú Kaufland Card

Zdieľať:

Aktuálne letáky

ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Inšpirácia
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota časopis
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Pepco leták –⁠ aktuálna ponuka
Pepco leták - Elegantný a útulný domov
Pepco
Pepco leták –⁠ aktuálna ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka