1. Kupino.sk
 2. Články
 3. Registrácia Kaufland Card: Návod na to, ako sa zaregistrovať cez internet iba za 5 minút

Registrácia Kaufland Card: Návod na to, ako sa zaregistrovať cez internet iba za 5 minút

Kaufland karta registrácia od A po ZKaufland Slovensko

Zdieľať:

Počuli ste už o novej vernostnej karte Kaufland Card? Chceli by ste ju získať, ale neviete ako na to? My v Kupino ju už máme a poradíme vám, ako ušetriť čas a starosti pri jej aktivácii. Vďaka nášmu návodu vám na registráciu Kaufland karty bude stačiť iba 5 minút.

Pred niekoľkými dňami sme vám priniesli informácie o novom vernostnom programe, ktorý Kaufland konečne priniesol aj na Slovensko – je to známa vernostná Kaufland karta.

Obchodný reťazec sa rozhodol tento svoj vernostný program spropagovať vo veľkom a do kampane zapojil aj známe tváre slovenského šoubiznisu – Michala Hudáka, Zdenu Studenkovú a ďalšie hviezdy. Okrem úspešnej kampane pripravil s príchodom vernostného programu Kaufland súťaž, v ktorej môžete vyhrať poukážky na nákup alebo dokonca auto. A to všetko iba vďaka tomu, že si zadovážite na svoje nákupy Kaufland Card.

S príchodom tejto vernostnej karty aj Kaufland súťaže prejavilo záujem o zapojenie sa do vernostného programu veľa zákazníkov, čo tiež so sebou prinieslo niekoľko problémov. Keďže registrovať sa chce každý, v posledných dňoch môžete byť svedkami dlhých rád na informáciách, čo sa však mnohým nakupujúcim nepáči. Našťastie, registrácia Kaufland karty je možná aj cez internet, vďaka čomu môžete ušetriť čas strávený v obchode a registrovať sa doma.

Ako na to? Pripravili sme pre vás detailný návod na to, ako Kaufland Card registráciu urobiť krok za krokom online.

Plastová (fyzická) Kaufland karta

Rovnako ako iné obchody aj Kaufland ponúka klasickú plastovú vernostnú kartu Kaufland Card, ktorú môžete mať po ruke vo vašej peňaženke. Okrem využitia výhodných akcií pre členov programu s touto kartou tiež môžete zbierať vernostné body, ktoré si neskôr môžete vymeniť za kupóny a využiť tak zľavy na váš obľúbený sortiment. Na to, aby ste mohli zbierať body je však nutné byť plnohodnotným členom programu, čo zahŕňa tiež dokončenie registrácie v predajni, cez internet alebo v aplikácii.

Ako na to?

Krok 1: Zadovážte si fyzickú vernostnú kartu Kaufland Card. Tu vám vydajú v ktorejkoľvek predajni Kaufland na Slovensku na informáciách.

Krok 2: Kartu si založte do peňaženky a namierte si to domov. Registráciu karty môže za vás dokončiť aj personál na informáciách predajne, no ak sa vám nechce čakať, registráciu vybavíte aj doma – kartu už predsa máte a jediné, čo k nej potrebujete, je pripojenie k internetu.

Registrácia Kaufland karty cez internet z pohodlia vašej obývačky

Ako sme už spomenuli, na to, aby ste mohli využívať všetky výhody Kaufland Card, je potrebné sa zaregistrovať. Bez registrácie nezbierate body, ktoré môžete neskôr vymeniť za kupóny a špeciálne odmeny, a oberáte sa o ďalšie výhody.

Na registráciu vernostnej karty Kaufland Card potrebujete:

 • plastovú kartu, ktorú ste si vyzdvihli v predajni Kaufland
 • mobilný telefón alebo počítač
 • e-mailovú adresu (nepovinné)
 • asi 5-10 minút vášho času

Registráciu do vernostného programu Kaufland Card začnite kliknutím na tento odkaz: https://moj.kaufland.sk/aplikacia.

Dostanete sa priamo na oficiálnu Kaufland stránku, kde vás krok po kroku prevedieme úspešnou registráciou a aktiváciou vašej Kaufland Card.

Krok 1: Formulár na registráciu karty

Po príchode na stránku vernostnej karty zvoľte ako nový majiteľ karty možnosť "Zaregistrovať si fyzickú kartu Kaufland" (naľavo).

AKo zaregistrovať Kaufland Card online Kupino

Krok 2: E-mail / Telefónne číslo

V ďalšom kroku sa môžete rozhodnúť, či sa chcete registrovať pomocou vášho telefónneho čísla alebo e-mailu. Vyberte možnosť, ktorá vám viac vyhovuje, zadajte údaje a vytvorte si heslo. 

Pozor, heslo musí obsahovať:

 • najmenej 8 znakov,
 • malé písmená,
 • veľké písmená,
 • číslicu,
 • a aspoň 1 špeciálny znak.

Po vytvorení hesla zakliknite súhlas so spracovaním vašich osobných údajov a presuňte sa k ďalšiemu kroku.

Kaufland Card registrácia online Kupino

Krok 3: Osobné údaje a číslo Kaufland karty

V tomto kroku vyplňte svoje osobné údaje. Všetky položky sú povinné, preto dajte pozor, aby ste na niektorú z nich nezabudli.

1. Potvrďte číslo Kaufland Card - tu zadajte číslo karty, ktoré nájdete na zadnej strane vašej Kaufland Card.

2. Potvrďte svoje osobné údaje - v tejto časti vyplňte vaše meno, adresu a dátum narodenia.

3. Špeciálne ponuky vytvorené len pre Vás - v tomto bode sa môžete rozhodnúť, či máte záujem o to, aby vám Kaufland zasielal aj špeciálne ponuky mimo tých, ktoré sa týkajú Kaufland Card. Voľba je na vás.

4. Dokončite registráciu - toto je poslendý krok, v ktorom stačí odsúhlasiť zmluvné podmienky a kliknúť na "registrovať". Týmto sa stávate právoplatným členom vernostného programu Kaufland Card a pri vašom ďalšom nákupe môžete využívať všetky výhody programu na 100 %.

Vernostná Kaufland karta regitrácia Kupino

Vyskúšajte mobilnú aplikáciu Kaufland

Ak ste nadšencami mobilných aplikácií a bez telefónu sa nepohnete ani na krok, môžete vyskúšať mobilnú aplikáciu Kaufland, kde na vás čakajú ďalšie špeciálne ponuky. Uľahčite si ňou nákupy, prehliadnete si v nej aktuálne akcie alebo sa dostanete k najnovším Kaufland receptom, podľa ktorých si môžete naplánovať váš nákup.

Znervózňuje vás veľa aplikácií v telefóne – každá na niečo iné, každá inak funguje? Vyskúšajte našu Kupino aplikáciu. Môžete si v nej pohodlne prezerať aktuálne letáky, sledovať akcie na vami obľúbené produkty a nakúpiť tak výhodnejšie.

Zdieľať:

Aktuálne letáky

COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota časopis
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Pepco leták –⁠ aktuálna ponuka
Pepco leták - Elegantný a útulný domov
Pepco
Pepco leták –⁠ aktuálna ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Inšpirácia
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka