1. Kupino.sk
 2. Obchody
 3. Elektronika letáky
 4. Planeo Elektro leták

Planeo Elektro leták aktuálny + budúci týždeň

Elektronika
Planeo Elektro Rodinná ponuka pre držiteľov Rodinných kariet 2021-04-15 2021-04-25 Aktuálny Planeo Elektro Rodinná ponuka pre držiteľov Rodinných kariet 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. Planeo Elektro
Planeo Elektro Rodinná ponuka pre držiteľov Rodinných kariet
Planeo Elektro Rodinná ponuka pre držiteľov Rodinných kariet
Planeo Elektro Rodinná ponuka pre držiteľov Rodinných kariet
do ne 25. 4.
Planeo Elektro Rodinná ponuka pre držiteľov Rodinných kariet 2021-04-19 2021-04-25 Aktuálny Planeo Elektro Rodinná ponuka pre držiteľov Rodinných kariet 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. Planeo Elektro
Planeo Elektro Rodinná ponuka pre držiteľov Rodinných kariet
Planeo Elektro Rodinná ponuka pre držiteľov Rodinných kariet
Planeo Elektro Rodinná ponuka pre držiteľov Rodinných kariet
do ne 25. 4.
Planeo Elektro leták - Predajne opäť otvorené 2021-04-19 2021-05-09 Aktuálny Planeo Elektro leták - Predajne opäť otvorené 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. Planeo Elektro
Planeo Elektro leták - Predajne opäť otvorené
Planeo Elektro leták - Predajne opäť otvorené
Planeo Elektro leták - Predajne opäť otvorené
do ne 9. 5.
Načítava sa...
Načítava sa...

Planeo Elektro leták – kvalitná elektronika pre každého zákazníka

Planeo Elektro je najmladší obchod s elektronikou na Slovensku. Funguje od roku 2009 a už sa stihol stať jednym s lídrov v oblasti elektroniky. Bohatá ponuka Planeo Elektro ulahodí každému.

Letáky Planeo Elektro sú rozdelené podľa sortimentu a typu zákazníka. U nás nájdete:

 • leták Planeo Elektro pre eshop,
 • Planeo Elektro leták pre držiteľov rodinných kariet,
 • leták Planeo Elektro rodinná ponuka a ďalšie.

Letáky vychádzajú každý druhý pondelok a platné sú po dobu 14 dní. Čítajte Planeo Elektro letáky online na Kupino a vyberte si kvalitnú techniku za neuveriteľné ceny.

Planeo Elektro sortiment – spotrebiče do domácnosti, do práce i na zábavu

V dnešnej dobe sa už nenájde človek, ktorý nejaký druh elektroniky nepoužíva. Nemusíte byť práve milovníci smartfónov či najnovšej modernej technológie, ale praktické využitie napríklad domácich spotrebičov je už naozaj nevyhnutné. V letákoch Planeo Elektro si môžete vybrať jedinečné cenové ponuky na produkty z kategórií:

 • spotrebná elektronika
 • veľké i malé domáce spotrebiče
 • PC, hry a kancelária
 • domácnosť a kuchynské doplnky
 • dom, hobby a záhrada
 • hudobné nástroje
 • telefóny a GPS
 • hračky
 • hodinky

Ak si práve zariaďujete novú domácnosť, určite oceníte kvalitnú chladničkupráčku, či sporák. Milovníkov varenia zase poteší nový kuchynský robot i kávovar. Žehličky a vysávače sú výborným pomocníkom pri upratovaní, a v Planeo Elektro ich získate za skvelé ceny!

A čo tak spraviť radosť aj vašim ratolestiam? V sekcii PC a hry im môžete kúpiť notebook, počítačmonitorherné konzolytablety, ale i foťákyslúchadlá či nový televízorAuto elektronika vám spríjemní dlhé cesty a tlačiareň a softvéry zase zjednodušia prácu.

Bezkonkurenčný Planeo Elektro e-shop a elektropredajne Planeo na Slovensku 

Za krátku dobu, čo obchod Planeo Elektro pôsobí na trhu, otvoril už na Slovensku viac ako 45 predajní a neustále rastie. Ako líder v elektronike ponúka aj prepracovaný eshop s kvalitnými službami. Planeo Elektro otváracie hodiny pobočiek si pozrite na našej Kupino stránke – napríklad obľúbené mestá KošiceBratislavaTrenčínMartinPrešov a ďalšie.

Nikdy nekončiace zľavy s rodinnou ponukou pre držiteľov Planeo karty

Na Kupino.sk vždy nájdete dostupný Planeo Elektro leták pre vernostných zákazníkov. Planeo Karta je jediná vstupenka do vernostného programu, vďaka čomu môžete nakupovať ešte výhodnejšie. Stačí sa zaregistrovať online na webstránke Planeo a založiť si kartu. Potom už len sledujte Planeo letáky online a nakupujte za ohromne nízke ceny. Využívať môžete zľavové akcie, cashback akcie, zľavy na vystavené tovar, záruku vrátenia peňazí, ale aj darčeky k nákupu. A čo vy? Už máte svoju Planeo kartu?

Ponuka starej i modernej elektroniky sa nikdy nekončí

Zdá sa vám to neuveriteľné? Ak si chcete overiť alebo vyhľadať tie najnižšie ceny, využite náš porovnávač cien a nájdite tam svoj vytúžený produkt. My na Kupino vás už nasmerujeme do obchodu s najnižšou cenou.

Ak hľadáte viac, pozrite si ďalšie aktuálne letáky v našej sekcii Elektronika. Kvalitu v zľave vám ponúkne aj aktuálny leták DatartEuronicsOkayNay či iné. Listujte si naše letáky na Kupino a ušetrite si čas, peniaze i lepšie životné prostredie pre ďalšiu generáciu.

V aktuálnom Planeo Elektro letáku nájdete tieto produkty za zníženú cenu

Planeo Elektro leták aktuálny + budúci týždeň

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Planeo Elektro. Prezrite si aktuálný akčný leták Planeo Elektro platný od št 15. 4. 2021 do ne 25. 4. 2021 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Pre rýchlejší prehľad o zľavách v aktuálnom letáku Planeo Elektro, prejdite priamo na záložku Akcie v letáku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Planeo Elektro? Nevadí, v kategórii Elektronika pre Vás máme ďalších 21 letákov od 12 predajcov, napr. aktuálny leták eD Profiaktuálny leták Datart. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Planeo Elektro šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Planeo Elektro leták, Planeo Elektro katalóg, Planeo Elektro aktualný leták, Planeo Elektro magazín, Planeo Elektro akciový leták

Aktuálne letáky

eD Profi leták
eD Profi akciový leták - Jarná ponuka
eD Profi
eD Profi leták
ELSATEX leták
ELSATEX leták - Kuchárka Electrolux zdarma
ELSATEX
ELSATEX leták
DOMOSS leták
DOMOSS aktuálny leták - Užite si jar
DOMOSS
DOMOSS leták
Whirlpool katalóg
Whirlpool katalóg - Kuchynské štúdia 2021
Whirlpool
Whirlpool katalóg
Datart leták – akčná ponuka na tento týždeň
Datart aktuálny leták - Prémiová doprava
Datart
Datart leták – akčná ponuka na tento týždeň
NAY leták – NAY Elektrodom akciová ponuka
NAY aktuálny leták - 0% úrok
NAY
NAY leták – NAY Elektrodom akciová ponuka
Comfor leták
Comfor aktuálny leták - Notebook Acer Aspire 5
Comfor
Comfor leták