1. Kupino.sk
 2. Obchody
 3. Elektronika letáky
 4. Planeo Elektro leták

Planeo Elektro leták – akciová ponuka

Elektronika
Planeo Elektro leták - Nakupujte za 0 € 2022-06-20 2022-07-03 Aktuálny Planeo Elektro leták - Nakupujte za 0 € 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. Planeo Elektro
Planeo Elektro leták - Nakupujte za 0 €
Planeo Elektro leták - Nakupujte za 0 €
Planeo Elektro leták - Nakupujte za 0 €
do ne 3. 7.
Načítava sa...
Načítava sa...

Planeo Elektro leták – kvalitná elektronika pre každého zákazníka

Planeo Elektro je najmladší obchod s elektronikou na Slovensku. Funguje od roku 2009 a už sa stihol stať jednym s lídrov v oblasti elektroniky. Bohatá ponuka Planeo Elektro ulahodí každému.

Letáky Planeo Elektro sú rozdelené podľa sortimentu a typu zákazníka. U nás nájdete:

 • leták Planeo Elektro pre eshop,
 • Planeo Elektro leták pre držiteľov rodinných kariet,
 • leták Planeo Elektro rodinná ponuka a ďalšie.

Letáky vychádzajú každý druhý pondelok a platné sú po dobu 14 dní. Čítajte Planeo Elektro letáky online na Kupino a vyberte si kvalitnú techniku za neuveriteľné ceny.

Planeo Elektro sortiment – spotrebiče do domácnosti, do práce i na zábavu

V dnešnej dobe sa už nenájde človek, ktorý nejaký druh elektroniky nepoužíva. Nemusíte byť práve milovníci smartfónov či najnovšej modernej technológie, ale praktické využitie napríklad domácich spotrebičov je už naozaj nevyhnutné. V letákoch Planeo Elektro si môžete vybrať jedinečné cenové ponuky na produkty z kategórií:

 • spotrebná elektronika
 • veľké i malé domáce spotrebiče
 • PC, hry a kancelária
 • domácnosť a kuchynské doplnky
 • dom, hobby a záhrada
 • hudobné nástroje
 • telefóny a GPS
 • hračky
 • hodinky

Ak si práve zariaďujete novú domácnosť, určite oceníte kvalitnú chladničkupráčku, či sporák. Milovníkov varenia zase poteší nový kuchynský robot i kávovar. Žehličky a vysávače sú výborným pomocníkom pri upratovaní, a v Planeo Elektro ich získate za skvelé ceny!

A čo tak spraviť radosť aj vašim ratolestiam? V sekcii PC a hry im môžete kúpiť notebook, počítačmonitorherné konzolytablety, ale i foťákyslúchadlá či nový televízorAuto elektronika vám spríjemní dlhé cesty a tlačiareň a softvéry zase zjednodušia prácu.

Bezkonkurenčný Planeo Elektro e-shop a elektropredajne Planeo na Slovensku 

Za krátku dobu, čo obchod Planeo Elektro pôsobí na trhu, otvoril už na Slovensku viac ako 45 predajní a neustále rastie. Ako líder v elektronike ponúka aj prepracovaný eshop s kvalitnými službami. Planeo Elektro otváracie hodiny pobočiek si pozrite na našej Kupino stránke – napríklad obľúbené mestá KošiceBratislavaTrenčínMartinPrešov a ďalšie.

Nikdy nekončiace zľavy s rodinnou ponukou pre držiteľov Planeo karty

Na Kupino.sk vždy nájdete dostupný Planeo Elektro leták pre vernostných zákazníkov. Planeo Karta je jediná vstupenka do vernostného programu, vďaka čomu môžete nakupovať ešte výhodnejšie. Stačí sa zaregistrovať online na webstránke Planeo a založiť si kartu. Potom už len sledujte Planeo letáky online a nakupujte za ohromne nízke ceny. Využívať môžete zľavové akcie, cashback akcie, zľavy na vystavené tovar, záruku vrátenia peňazí, ale aj darčeky k nákupu. A čo vy? Už máte svoju Planeo kartu?

Ponuka starej i modernej elektroniky sa nikdy nekončí

Zdá sa vám to neuveriteľné? Ak si chcete overiť alebo vyhľadať tie najnižšie ceny, využite náš porovnávač cien a nájdite tam svoj vytúžený produkt. My na Kupino vás už nasmerujeme do obchodu s najnižšou cenou.

Ak hľadáte viac, pozrite si ďalšie aktuálne letáky v našej sekcii Elektronika. Kvalitu v zľave vám ponúkne aj aktuálny leták DatartEuronicsOkayNay či iné. Listujte si naše letáky na Kupino a ušetrite si čas, peniaze i lepšie životné prostredie pre ďalšiu generáciu.

Planeo Elektro leták – akciová ponuka

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Planeo Elektro. Prezrite si aktuálný akčný leták Planeo Elektro platný od po 20. 6. 2022 do ne 3. 7. 2022 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Planeo Elektro? Nevadí, v kategórii Elektronika pre Vás máme ďalších 3 letákov od 12 predajcov, napr. aktuálny leták eD Profiaktuálny leták Comfor. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Planeo Elektro šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Planeo Elektro leták, Planeo Elektro katalóg, Planeo Elektro aktualný leták, Planeo Elektro magazín, Planeo Elektro akciový leták

Obľúbené obchody

Lidl

Obchondý reťazec Lidl je na Slovensku už nejaký ten rok. V roku 2004 otvoril predajca hneď 14 pilotných predajní a následne v roku 2011 založil svoju…

Billa

Rakúska spoločnosť Billa pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993. Ako súčasť medzinárodnej skupiny REWE prináša na Slovensko denne nemeckú kvalitu…

OBI

Nemecká spoločnosť OBI otvorila svoju prvú prevádzku už v roku 1970. Slovenský stavebnícky trh firma OBI začala obohacovať od roku 2008. Pamätáte si…

IKEA

Značka IKEA prevádzkuje momentálne na Slovensku iba jednu predajňu, a to obchodný dom IKEA Bratislava. Okrem toho však môžete tiež nakúpiť v IKEA…

Aktuálne letáky

eD Profi leták
eD Profi leták
eD Profi
eD Profi leták
Comfor leták
Comfor aktuálny leták
Comfor
Comfor leták
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco leták - Hypermarket
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota noviny - Supermarket
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
OBI leták –⁠ akčná ponuka
OBI leták - DOKÁŽETE ČOKOĽVEK
OBI
OBI leták –⁠ akčná ponuka
Kaufland leták na tento týždeň
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták na tento týždeň
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Billa hlavný leták
Billa
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
dm drogerie leták na tento týždeň
dm drogerie markt Journal - June 2022
dm drogerie
dm drogerie leták na tento týždeň
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro leták - Maloobchod
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka