1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Odev, obuv a šport letáky
  4. Pepco leták

Pepco leták –⁠ aktuálny od stredy

Odev, obuv a šport

Pepco letáky momentálne nie sú k dispozícii.

PEPCO Sortiment

Európska sieť diskontných predajní PEPCO je nesmierne populárna aj na Slovenku a to najmä vďaka neustálym akciovým zľavám v pestrej škále detského textilu a dekoratívnych predmetov do domácnosti. Okrem tohto ponúka aj:

  • Hračky a dojčenské potreby
  • Móda pre dospelých a deti
  • Kancelársky tovar
  • Úžitkové a dekoračné predmety do domácnosti

Sortiment predajní PEPCO je obmieňaný podľa sezónnych, či tematických okolností ako napr. pobyt na balkóne, Halloween alebo Vianoce. Aj túto špeciálnu ponuku nájdete na web stránke pepco.sk.

Online letáky PEPCO, sú aktualizované každé dva týždne a upozorňujú na všetky zľavnené produkty.

Sloganom firmy je Viac za menej... Každý deň!, čo dokonale vystihuje víziu firmy a to stať sa najväčšou, najlepšou, najvýhodnejšou a najznámejšou diskontnou značkou v oblasti predaja oblečenia a doplnkov do domácnosti v celej Európe.

PEPCO otvorené predajne a otváracie hodiny

Otváracie hodiny PEPCO Slovenská Republika sú štandardne od 09:00 do 21:00, v menších mestách do 20:00. Výnimky počas sviatkov sú zverejnené na web stránke.

Charitatívna činnosť PEPCO

Firma PEPCO kladie dôraz na rodinné hodnoty a angažuje sa aj pri poskytovaní pomoci druhým. Vybraní zamestnanci participujú v dobrovoľníckej činnosti a zúčastňujú sa charitatívnych podujatí. Podporuje projekt Szlachetna Paczka (Šľachetný balíček) a v projekte PEPCO pomaga pełną PACZKĄ (PEPCO pomáha plným balíčkom), v celom Poľsku aktívne pripravuje vianočné darčeky. V lete sa dobrovoľníci zúčastňujú behu Poznań Business Run a tak zhromažďuje finančné prostriedky pre postihnutých z Nadácie Jaśka Mela.

Ocenenia firmy PEPCO

Medzi ti najvýznamnejšie ocenenia firmy PEPCO, okrem iných, patrí Najlepší obchodník roka 2017 v strednej a východnej Európe. Ďalej ocenenie Superbrand za najrýchlejšie sa rozvíjajúce a najlepšie rozpoznateľné značky na Poľskom trhu.

PEPCO a jeho cesta na Slovensko

Spoločnosť PEPCO vznikla v r. 1999 v Poľsku. V roku 2004 otvorila svojich prvých 14 predajní práve v tejto krajine. Dnes má viac než 1 300 predajní v 9 krajinách Európy a zamestnáva 11 000 ľudí. Prvá predajňa PEPCO sa na slovenskom trhu objavila v roku 2013 a dnes má na Slovensku 85 úspešných predajní, ktoré bodujú u zákazníkov najmä vďaka fantastickým cenám a neustálym zľavám, ktoré sú aktualizované každé dva týždne v online letákoch.

PEPCO na Kupino.sk

Všetky najaktuálnejšie informácie o zľavách, akciových letákoch, či ponuku PEPCO nájdete na portáli Kupino.sk.

Pepco leták –⁠ aktuálny od stredy

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Pepco. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Pepco? Nevadí, v kategórii Odev, obuv a šport pre Vás máme ďalších 14 letákov od 14 predajcov, napr. aktuálny leták A3 SPORTaktuálny leták Bonprix. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Pepco šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Aktuálne letáky

Author katalóg
Aktuálny katalóg bicyklov Author 2021
Author
Author katalóg
Intersport leták
Intersport nový online leták - Výpredaj
Intersport
Intersport leták
A3 SPORT leták
A3 SPORT aktuálna ponuka - Výpredaj
A3 SPORT
A3 SPORT leták
Bonprix katalóg 2021 online
Bonprix aktuálny katalóg - Denim
Bonprix
Bonprix katalóg 2021 online
Exisport leták
EXIsport katalóg - Zima 2020/2021
EXIsport
Exisport leták