Akciové letáky a zľavy
  1. Kupino.sk
  2. Oblečenie letáky
  3. Pepco
Oblečenie:

Pepco leták

Načítava sa...
Pepco leták
Pepco leták
Pepco leták
zajtra končí
Načítava sa...

PEPCO Sortiment

Európska sieť diskontných predajní PEPCO je nesmierne populárna aj na Slovenku a to najmä vďaka neustálym akciovým zľavám v pestrej škále detského textilu a dekoratívnych predmetov do domácnosti. Okrem tohto ponúka aj:

  • Hračky a dojčenské potreby
  • Móda pre dospelých a deti
  • Kancelársky tovar
  • Úžitkové a dekoračné predmety do domácnosti


Sortiment predajní PEPCO je obmieňaný podľa sezónnych, či tematických okolností ako napr. pobyt na balkóne, Halloween alebo Vianoce. Aj túto špeciálnu ponuku nájdete na web stránke pepco.sk.

Online letáky PEPCO, sú aktualizované každé dva týždne a upozorňujú na všetky zľavnené produkty.

Sloganom firmy je Viac za menej... Každý deň!, čo dokonale vystihuje víziu firmy a to stať sa najväčšou, najlepšou, najvýhodnejšou a najznámejšou diskontnou značkou v oblasti predaja oblečenia a doplnkov do domácnosti v celej Európe.

Otváracie hodiny PEPCO Slovenská Republika sú štandardne od 09:00 do 21:00, v menších mestách do 20:00. Výnimky počas sviatkov sú zverejnené na web stránke.

 

Charitatívna činnosť PEPCO

Firma PEPCO kladie dôraz na rodinné hodnoty a angažuje sa aj pri poskytovaní pomoci druhým. Vybraní zamestnanci participujú v dobrovoľníckej činnosti a zúčastňujú sa charitatívnych podujatí. Podporuje projekt Szlachetna Paczka (Šľachetný balíček) a v projekte PEPCO pomaga pełną PACZKĄ (PEPCO pomáha plným balíčkom), v celom Poľsku aktívne pripravuje vianočné darčeky. V lete sa dobrovoľníci zúčastňujú behu Poznań Business Run a tak zhromažďuje finančné prostriedky pre postihnutých z Nadácie Jaśka Mela.

 

Ocenenia firmy PEPCO

Medzi ti najvýznamnejšie ocenenia firmy PEPCO, okrem iných, patrí Najlepší obchodník roka 2017 v strednej a východnej Európe. Ďalej ocenenie Superbrand za najrýchlejšie sa rozvíjajúce a najlepšie rozpoznateľné značky na Poľskom trhu.

 

PEPCO a jeho cesta na Slovensko

Spoločnosť PEPCO vznikla v r. 1999 v Poľsku. V roku 2004 otvorila svojich prvých 14 predajní práve v tejto krajine. Dnes má viac než 1 300 predajní v 9 krajinách Európy a zamestnáva 11 000 ľudí. Prvá predajňa PEPCO sa na slovenskom trhu objavila v roku 2013 a dnes má na Slovensku 85 úspešných predajní, ktoré bodujú u zákazníkov najmä vďaka fantastickým cenám a neustálym zľavám, ktoré sú aktualizované každé dva týždne v online letákoch.

 

PEPCO na Kupino.sk

Všetky najaktuálnejšie informácie o zľavách, akciových letákoch, či ponuku PEPCO nájdete na portáli Kupino.sk.

V aktuálnom letáku nájdete tieto produkty za zníženú cenu

Pepco leták

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Pepco. Prezrite si aktuálný akčný leták Pepco platný od 8. 8. 2019 do 21. 8. 2019 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Pre rýchlejší prehľad o zľavách v aktuálnom letáku Pepco, prejdite priamo na záložku Akcie v letáku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Pepco? Nevadí, v kategórii Oblečenie pre Vás máme ďalších 11 letákov od 6 predajcov, napr. aktuálny leták Bonprix katalog, aktuálny leták Kik leták, aktuálny leták Pepco leták. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Pepco šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.