1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Drogérie a lekárne letáky
  4. Vaša Lekáreň leták

Vaša Lekáreň leták na tento týždeň

Drogérie a lekárne

Vaša Lekáreň letáky momentálne nie sú k dispozícii.

Vaša lekáreň leták – zľavy z doplatkov na vybrané lieky až do 50 %

Že na zdraví sa nedá ušetriť? Záleží na tom, kde nakupujete lieky a doplnky. Vaša lekáreň je miesto, kde si aj lieky môže dovoliť naozaj každý.

Aktuálne zľavy a lieky za skvelé ceny nájdete v akciových letákoch Vaša lekáreň. Leták Vaša lekáreň vychádza pravidelne každý mesiac. Online leták si pozrite u nás na Kupino a sledujte zľavy na vybrané lieky, vitamíny a zdravotné pomôcky. Vaša lekáreň zoznam zase prináša každý mesiac zľavy z doplatkov na lieky, ktoré vám predpisuje lekár.

Vaša lekáreň letáky vám tiež každý mesiac umožňujú nakupovať lieky pohodlne a výhodne. Každý leták Vaša lekáreň zároveň obsahuje online súťaže, kde môžete vyhrať zaujímavé zdravotné balíčky, vitamíny alebo zľavy na nákup. Aby ste ušetrili svoj čas a žiadna akcia na lieky vám viac neunikla, pozrite si letáky Vaša lekáreň online na Kupino.sk alebo v našej Kupino aplikácii.

Sortiment Vaša lekáreň nie sú len lieky

Dnes už lekárne nie sú len miesto pre chorých ľudí. Široká ponuka produktov a tovaru v oblasti zdravia sa o svojich zákazníkov stará aj v rámci prevencie a každodenného života. Aj zdraví ľudia občas potrebujú nakúpiť v lekárn a dopĺňať si pravidelne domácu lekárničku.

Kontrolujete pravidelne expiračné dátumy? A čo vaše zásoby v auto-lekárničkeDezinfekcie a rýchloobväzov nie je nikdy dosť, obzvlášť ak máte deti. Máte pocit, že na vás niečo lezie? Posilnite si imunitu bylinkovými čajmimultivitamínom alebo ďalšími výživovými doplnkamiSpreje do nosakvapky do očí či kozmetika a krémy sú veci, ktoré je vždy dobré mať po ruke. Vaša lekáreň sortiment je rôznorodý, letáky Vaša lekáreň sú vždy aktuálne, plné zliav a noviniek.

Toto je slovenská vegánska značka výživových doplnkov, a to bez alergénov, laktózy, cukru a lepku. Výťažok z predaja produktov značky Toto putuje znevýhodneným rodinám a chorým osobám na Slovensku. Značka Toto je exkluzívne dostupná iba v predajniach Vaša lekáreň.

Vaša lekáreň leták ponúka mesačne akcie aj na výživové doplnky a zdravé potraviny. Ak sa však chcete uistiť o tých najvýhodnejších cenách, produkty si overte v našom porovnávači cien.

Pobočky Vaša lekáreň sa o zdravie Slovákov starajú po celom Slovensku

Vaša lekáreň online e-shop je dostupný 24/7, a tak nemusíte čakať na otváracie hodiny pobočky vo vašom meste. V e-shope Vaša lekáreň si vyberte z kategórie:

  • Zdravie a lieky
  • Matka a dieťa
  • Zdravotnícke pomôcky
  • Výživové doplnky
  • Kozmetika
  • Veterina
  • Toto

Nákup vám prinesú rovno domov. Ak sa chcete k produktom z letáku dostať hneď, vyberte si z viac ako 300 pobočiek, napríklad v mestách Bratislava, Nitra, Košice, Žilina, Bardejov či Prešov. 

Akciový leták a informácie o zdraví aj v ďalších lekárňach

Hľadáte niečo iné? Nepotešila vás ponuka letákov Vaša lekáreň? Pozrite si aktuálne letáky online v kategórii Drogérie a lekárne. Leták Dr.MaxBenu lekáreňPlus lekáreň i Schneider lekáreň má rovnako širokú ponuku a pestrý výber.

Vaša Lekáreň leták na tento týždeň

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Vaša Lekáreň. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Vaša Lekáreň? Nevadí, v kategórii Drogérie a lekárne pre Vás máme ďalších 4 letákov od 18 predajcov, napr. aktuálny leták 101 drogerie. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Vaša Lekáreň šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Obľúbené obchody

Kaufland

Sieť supermarketov Kaufland má na Slovensku dlhú tradíciu. Prvý obchod otvoril Kaufland už roku 2000 v Poprade a aktuálne prevádzkuje viac ako 60…

Jysk

Kvalitný škandinávsky nábytok a doplnky obohacujú domácnosti v 51 krajinách sveta už viac ako 42 rokov. Spoločnosť Jysk patrí do dánskej skupiny Lars…

Tesco

Obchodný reťazec Tesco funguje na Slovensku už viac ako 20 rokov. Tesco patrí medzi dlhoročne najobľúbenejšie supermarkety a v predajniach reťazca…

Merkury Market

Spoločnosť Merkury Market otvorila svoj prvý obchod v roku 1991 v Poľsku. Interiérový nábytok a stavebné materiály pokrývajú široký sortiment s viac…

Aktuálne letáky

TOP drogerie leták – akciová ponuka
TOP Drogéria leták
TOP Drogéria
TOP drogerie leták – akciová ponuka
Plus lekáreň leták online
Plus Lekáreň leták
Plus Lekáreň
Plus lekáreň leták online
101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
101 drogerie leták
101 drogerie
101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco leták - Hypermarket
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Billa hlavný leták
Billa
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Jysk leták – aktuálna ponuka
Jysk leták
Jysk
Jysk leták – aktuálna ponuka
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro leták - Maloobchod
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Kaufland leták na tento týždeň
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták na tento týždeň
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota noviny - Supermarket
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny