Akciové letáky a zľavy
 1. Kupino.sk
 2. Oblečenie letáky
 3. Kik
Oblečenie:

Kik leták

Kik textilien online leták - Výpredaj
Kik textilien online leták - Výpredaj
Kik textilien online leták - Výpredaj
platí do st 29. 1.
Načítava sa...

Takýto bohatý sortiment ponúkajú predajne KiK

Predajne KiK na Slovensku sú rovnomerne rozložené v mestských častiach na Slovensku. Pre každú jednu predajňu KiK je typické, že disponuje skutočne širokou škálou produktov, medzi ktoré patria:

 • Odevy
 • Potreby do domácnosti
 • Bytový textil a bytové dekorácie
 • Záhrada a voľný čas
 • Písanie a hračky
 • Cukrovinky


Otváracia doba predajní KiK je od 8.00 do 19.00, prípadne od 9.00 do 20.00. Chcete mať neustály prehľad o zľavách a špeciálnych ponukách v KiK? Leták KiK vám ich bude pravidelne servírovať každý týždeň alebo každé 2 týždne.

Ak chcete mať prehľad o aktuálnom sortimente, je možné prezerať si produkty aj na web stránke www.kik-textilien.sk. Ak vás zaujal sortiment v predajniach KiK a túžite po nákupe tovaru, po ktorom vaše srdce piští, zájdite do kamennej predajne a zrealizujte nákupy, pri ktorých vaša peňaženka nebude zívať prázdnotou.

 

Pod akými súkromnými značkami predáva KiK svoje výrobky?

V rámci módy si v obchodoch KiK prídu na svoje muži, ženy, ale aj deti. Pozrite sa spoločne s nami, pod akými značkami KiK predáva svoje textilné výrobky:

 • Ergee – prádlo
 • Y.F.K – detská móda
 • Kiki & Koko – detská móda
 • Janina – móda pre ženy
 • Identic – pánska móda


Výber je skutočne bohatý, stačí si len vybrať.

 

Predajniam KiK nie je ukradnutá ani spoločenská zodpovednosť

KiK sa stará nielen o to, aby vás odel do tých najkvalitnejších materiálov a zároveň ušetril váš rozpočet, ale aj o to, aby uchránil našu planétu a vaše zdravie. Poďte sa spoločne s nami pozrieť na to, aké kroky KiK podniká v tom, aby ochránil zdravie svojich nakupovania chtivých návštevníkov.

Vyhlásenie o environmentálnej politike spoločnosti KiK zahŕňa:

 • Ak je to možné, KiK preferuje výber materiálov, ktorých vlastnosti alebo výrobné metódy spôsobujú menšie poškodenie životného prostredia.
 • Zámerné riadenie a obmedzenie tokov odpadov.
 • Zabezpečiť bezpečné a zdravé pracovné podmienky prostredníctvom preventívnych opatrení podľa zásad pracovnej hygieny.


KiK ponúka produkty, ktoré sú vyrobené z organickej bavlny. Realizuje niekoľko opatrení na minimalizáciu environmentálneho dopadu svojej prepravy a balenia výrobkov, ako je zníženie hmotnosti prepravných obalov.

Zabezpečuje kvalitu výrobkov prostredníctvom rozsiahlych kontrol kvality. Vyvíja projekty pre zníženie používania chemických látok v textilnej výrobe.

 

Viete, kedy vznikol KiK na Slovensku?

Reťazce KiK fungujú na slovenskom trhu 10 rokov a tešia sa skutočne veľkej popularite. Na Slovensku je zaznamenaných až 86 predajní KiK. V roku 2019 je plánované zriadenie ďalších 6 predajní. Ambíciou KiK na Slovensku je vytvorenie 100 predajní do roku 2020.

Nasledujúcou ambíciou je preraziť aj v menších mestách, kde je predpokladaný dopyt po produktoch. Aktuálne KiK na Slovensku zamestnáva 528 zamestnancov.

 

Najlepší prehľad o zľavách v KiK nájdete na Kupino.sk

Túžite po tom, aby ste mali skvelý prehľad o všetkých aktuálnych zľavách, akciách na zľavnené položky a špeciálnych ponukách v obchodoch KiK? Na našom portáli Kupino.sk nájdete čerstvú nádielku módy v aktuálnom letáku Kik. Preto neváhajte ani sekundu.

V aktuálnom letáku nájdete tieto produkty za zníženú cenu

Kik leták

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Kik. Prezrite si aktuálný akčný leták Kik platný od st 15. 1. 2020 do st 29. 1. 2020 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Pre rýchlejší prehľad o zľavách v aktuálnom letáku Kik, prejdite priamo na záložku Akcie v letáku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Kik? Nevadí, v kategórii Oblečenie pre Vás máme ďalších 11 letákov od 5 predajcov, napr. aktuálny leták Bonprix, aktuálny leták Kik, aktuálny leták Pepco. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Kik šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Kik leták aktuálny, Kik leták sk, Katalóg Kik, Nový leták Kik, Kik sortiment

Obľúbené obchody

Oriflame

Bohatý výber produktov, ktorý vás zaručene poteší, vám zaručí Oriflame. Potrebujete zlepšiť náladu alebo zakúpiť produkt, ktorý vás poteší?…

Tesco

Spoločnosť Tesco zastrešuje na Slovensku sieť pobočiek v každom regióne. Rôznorodosť sortimentu závisí od veľkosti danej pobočky a…

Avon

Kozmetická spoločnosť Avon je stálicou na slovenskom i svetovom trhu. Pomer kvalita a cena produktov je nesmierne populárny…

COOP Jednota

Predajne COOP Jednota sa nachádzajú na celom území Slovenska, počnúc vidieckymi osídleniami, až po mestské časti. Spoločnosť prevádzkuje tri typy…