1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Billa karta: Na čom sa s ňou dá ušetriť a ako ju mať vždy po ruke vďaka BILLA Bonus aplikácii

Billa karta: Na čom sa s ňou dá ušetriť a ako ju mať vždy po ruke vďaka BILLA Bonus aplikácii

Billa karta a jej výhody

Zdieľať:

Ak radi pri nákupoch čo to ušetríte, tak vám téma vernostných programov v obchodoch asi nie je cudzia. Medzi jeden z najobľúbenejších patrí aj Billa Bonus Club spolu s vernostnou Billa kartou, vďaka ktorej získate výhody pre celú rodinu. O aké výhody ide a ako ich získať? Zistili sme za vás.

Ako získať Billa Bonus kartu a stať sa členom klubu

Podobne ako iné supermarkety, aj Billa ponúka hneď viacero možností ako sa registrovať do vernostného programu a získať bonusovú kartu.

1. Priamo v Billa predajni

Vernostnú Billa Bonus kartu si môžete zadovážiť hneď pri vašom ďalšom nákupe v ktorejkoľvek predajni Billa. Stačí vyplniť krátky prihlasovací formulár, odovzdať ho pracovníkom na pokladni a obratom vám bude vydaná plastová Billa Bonus karta, ktorú môžete ihneď začať používať. K nej navyše dostanete 3 ďalšie karty, ktoré môžete rozdať napríklad ďalším členom vašej domácnosti, aby ste si mohli užívať výhody spoločne.

2. Pomocou online formulára

Ak nechcete strácať čas v predajni, prihlasovací formulár môžete vyplniť aj online na oficiálnej stránke programu BILLA Bonus. Po vyplnení formulára vám obchod zašle kartu na vašu e-mailovú adresu, kde si ju môžete vytlačiť a používať ju v papierovej podobe.

Ak však predsa len chcete vlastniť klasickú plastovú kartu, stačí vo formulári zaškrtnúť možnosť “Prosím pošlite mi plastovú kartu”. Tú vám obchod odošle na adresu uvedenú vo formulári do 8 týždňov od vašej registrácie.

3. V Billa Bonus aplikácii

Stiahli ste si Billa Bonus aplikáciu, no nemáte v nej ešte vašu kartu? Online registráciu do Billa Bonus Club-u môžete urobiť aj tu. Z aplikácie budete automaticky presmerovaný na formulár, ktorý stačí vyplniť a potom si už len začať užívať výhody členstva priamo v aplikácii.

Nakupovanie s Billa Bonus kartou Billa Slovensko

Billa karta v mobile vďaka BILLA Bonus aplikácii

Šikovná Billa Bonus aplikácia vám šetrenie v Bille ešte viac uľahčí. Pokiaľ už ste členom Billa Bonus klubu, váš účet si teraz môžete prepojiť priamo s aplikáciou. Vďaka tomu budete mať Billa kartu stále po ruke a pri pokladni si ju môžete nechať oskenovať priamo z aplikácie.

Aby toho nebolo málo, Billa aplikácia vám prináša aj ďalšie výhody – a to napríklad vždy aktuálny Billa leták, možnosť vytvoriť si nákupný zoznam, prehľad Billa pobočiek či prehľad aktuálne platných kupónov. A ako sa k Billa aplikácii dostať? Stiahnuť si ju môžete priamo v telefóne pomocou Google Play obchodu (Android zariadenia) alebo v App Store (Apple zariadenia).

Čítajte tiež: Nová vernostná karta Kaufland Card: Ako ju získať, koľko a na čom sa s ňou dá ušetriť

Aké sú výhodu Billa Bonus karty?

Na záver nesmieme zabudnúť na to najdôležitejšie, a to prečo sa vôbec Billa Bonus kartu oplatí vlastniť a aké sú výhody platné pre členov Billa Bonus klubu. Nie je ich málo, tak sa vrhnime na to:

Trvalo znížené ceny na vyše 1 000 výrobkov z ponuky

Ako držiteľ Billa Bonus karty získavate špeciálnu zľavu na obľúbené produkty z ponuky obchodu. Trvalo znížené ceny sú v predajniach Billa označené zelenou cenovkou a pozrieť si ich môžete aj v Billa aplikácii. Vo výbere trvalo zlacnených výrobkov nájdete všetko od ovocia a zeleniny, pečiva, alko aj nealko nápojov, no dokonca aj drogérie či kozmetiky.

Zľava 25 % na vybraný sortiment 2-krát do týždňa

Každý piatok a sobotu sú pre vás v Bille pripravené vybrané výrobky v 25% zľave ako napríklad krmivo pre zvieratá, kozmetika, nápoje a ďalšie.

Narodinová zľava vo výške 10 % pre každého

Máte narodeniny? Ak ste členom Billa Bonus klubu dostanete darček. Pri prvom nákupe v mesiaci vašich narodenín získate narodeninový kupón, ktorý si môžete uplatniť pri vašej ďalšej návšteve Billy vo forme 10% zľavy z celej výšky nákupu. Kupón je platný do konca nasledujúceho mesiaca po mesiaci, v ktorom máte narodeniny a uplatniť ho môžete v ktorejkoľvek pobočke na Slovensku.

(!) Pozor, 10% narodeninovú zľavu dostanú iba členovia, ktorí pri vyplňaní Billa Bonus formulára uviedli dátum narodenia.

Časopis KULINARIUM zadarmo

Každý nový zákazník, ktorý sa prihlási do Billa Bonus Club-u, získa pri prvom nákupe s Billa kartou tiež bezplatne časopis KULINARIUM, v ktorom nájdete mnoho inšpirácii do vašej kuchyne.

Medzi ďalšie výhody vernostného programu tiež patria zľavy u externých partnerov programu a pravidelný newsletter s novinkami z obchodu priamo do vašej e-mailovej schránky.

Zdieľať:

Aktuálne letáky

COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota - Víkendová akcia
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco magazín - jeseň/zima 2021
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták - Vianočné hračky
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Vypredaj
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Dráčik leták –⁠ nový katalóg
Dráčik leták
Dráčik
Dráčik leták –⁠ nový katalóg
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Pepco leták –⁠ aktuálna ponuka
Pepco leták - Vánočný obchodík
Pepco
Pepco leták –⁠ aktuálna ponuka
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro leták - Maloobchod - Kinder
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
OBI leták –⁠ akčná ponuka
OBI katalóg - Kúpeľňa a Kuchyňa
OBI
OBI leták –⁠ akčná ponuka