1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Hypermarkety a supermarkety letáky
  4. Terno predajne, otváracie hodiny
Terno

Terno predajne, otváracie hodiny

Hypermarkety a supermarkety

Vyskúšajte šikovný Kupino vyhľadávač!

Jediným klikom nájde jednu z 39 Terno predajní, ktorá je k vám najbližšie.

Vyskúšajte šikovný Kupino vyhľadávač!

Predajne Terno podľa miest

Nájdite obchody Terno až na 26 miestach. Vyberte obchod vo vašom meste a prezrite si presnú adresu obchodu, prevádzkové hodiny a letáky Terno.

Aktuálny leták Terno

Terno letáky momentálne nie sú k dispozícii.

Terno predajne na Slovensku

Predajne Terno sú slovenská sieť potravín už od roku 1978. Patria do rovnakej skupiny spolu s predajňami Kraj a Moja Samoška.

Terno predajne sa pýšia dôrazom na zdravie a kvalitné potraviny. Vždy čerstvé ovocie a zelenina prevažne zo slovenských fariem sa stará o zdravie zákazníkov. Široký sortiment zdravých alternatív za skvelé ceny nájdete v každej predajni Terno po celom Slovensku.

Predajne Terno vo vašom meste

Na Slovensku dnes nájdete viac ako 110 predajní Terno. Vybrať si môžete z predajní Terno a Terno Plus. Terno Plus okrem stálych výrobkov ponúka aj pultový predaj. Každá predajňa Terno je obohatená regionálnymi výrobkami z vášho okolia.

Či už hľadáte malý obchod so základnými potrebami alebo väčší supermarket s vlastnou pekárenskou výrobou, obchody Terno majú viac formátov. Aj ten najnáročnejší zákazník si tu nájde svoje obľúbené výrobky.

Viete, že u nás na Kupino si môžete pozrieť všetky pobočky, otváracie hodiny i aktuálne zľavy? Toto sú najvyhľadávanejšie Terno pobočky na Kupino:

Je tu aj tá vaša? Ktorú z nich ste už navštívili? Pred nákupom si nezabudnite overiť, kedy je Terno predajňa otvorená.

Terno otváracie hodiny vo vašom okolí

Otváracie hodiny Terno sa menia v každej prevádzke. Záleží, kde sa práve nachádzate. Najčastejšie zákazníkov tešia Terno otváracie hodiny 7 dní v týždni od 6:00 do 20:00. Menšie prevádzky ale majú v nedeľu zatvorenú, preto si určite čas overte u nás na Kupino v konkrétnej predajni.

Terno karta odmeňuje vernosť zákazníkov

Nakupujete v obchode Terno často? Využite exkluzívne výhody a zľavy za vašu vernosť. Pri množstvo výrobkov využijete okamžité zľavy, a navyše za každý nákup zvierate na Terno kartu body, ktoré môžete neskôr vymeniť za ďalšie zľavy a výhody. Karta platí vo všetkých predajniach Terno, Moja Samoška i b. Urobte si pri nákupoch ešte väčšiu radosť a zbierajte vernostné body.

Terno leták – každý štvrtok nové akcie na kvalitné potraviny

Nakupujte potraviny a základné potreby za skvelé ceny. Terno akciový leták vychádza pravidelne každý štvrtok a prináša aktuálne akcie na váš obľúbený tovar.

Na Kupino nájdete na jednom mieste všetky akciové letáky online. Náš porovnávač cien pre vás vyberá zľavnený tovar, ktorý práve potrebujete. Idete nakupovať maslo či lososa? Zistíme za vás, kde ho nájdete za najlepšiu cenu na trhu.

Kupino šetrí vaše peniaze, čas i našu prírodu. Dajte zbohom papierovým letákom v schránkach, naše online letáky z každého obchodu máte vždy po ruke. Videli ste už aktuálny Terno leták

Aktuálne letáky ďalších obchodov

ROKO leták –⁠ akciová ponuka
ROKO leták
ROKO
ROKO leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online