1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Hypermarkety a supermarkety letáky
  4. Žabka leták

Žabka akčný leták na tento týždeň

Hypermarkety a supermarkety

Žabka letáky momentálne nie sú k dispozícii.

Potraviny Žabka už aj na Slovensku

Maloobchodná sieť potravín Žabka, ktorú poznáme hlavne zo susedného Poľska a Česka, sa po rokoch fungovania v zahraničí dostala aj na Slovensko. Tento obchod na štýl „večierky” si pod patronát vzala na slovensku obchodná sieť Tesco a priniesla tak na trh nového hráča medzi obchody ako Malina či Delia, ktoré sú Žabke konceptovo veľmi podobné. 

V susednom Poľsku sa potraviny Žabka tešia dlhoročne veľkej obľube a viackrát po sebe dokonca vyhrali ocenenie Naj Predajca roka. My sa tešíme, čo prinesie sieť obchodov Žabka u nás na Slovensku.

Predajne Žabka v Bratislave a Trnave

Tí, ktorí Žabku poznajú, vedia, že ide o franšízový obchod, ktorý najčastejšie nájdete v centrách miest, kde sa počas dňa pohybuje veľa ľudí. Inak tomu nie je ani na Slovensku. Potraviny Žabka od roku 2020 otvorili u nás dvere celkovo v 4 prevádzkach, z toho 3 v našom hlavnom meste:

  • Žabka - Bratislava, Mierová 
  • Žabka - Bratislava, Kamenné námestie
  • Žabka - Bratislava, Špitálska

Najnovšou predajňou je práve pobočka na Špitálske ulici v Bratislave a jednu pobočku nájdete aj v Trnave na ulici Ludvika van Beethovena. 

Momentálne to vyzerá tak, že na Slovensku sa Žabka plánuje orientovať zatiaľ len na Bratislavu a jej okolie a na pobočky v regiónoch si zákazníci budú musieť ešte počkať.

Žabka leták – čerstvá dávka akcií každý týždeň

Aj potraviny Žabka dobre vedia, že bez ponuky nabitej akčnými zľavami to nejde, a preto obchod pravidelne vydáva svoj Žabka akčný leták

Od nového roka Žabka leták nájdete aj u nás na Kupino.sk, a preto si aktuálnu ponuku akciového tovaru v tejto predajni môžete pozrieť aj online z pohodlia vášho domova. Žabka akčný leták vychádza vždy v stredu a nájdete v ňom aktuálnu akčnú ponuku na daný týždeň, ktorá platí do vypredania zásob. 

Chcete si otvoriť vlastnú Žabku?

Rozmýšľate nad novým podnikaním? Páči sa vám koncept obchodov Žabka a chceli by ste jednu vlastniť aj vy? Tím Žabka vám s radosťou pomôže s otvorením novej predajne a rozbehnutím vášho podnikania. Minimálna vstupná investícia, garancia provízie a istota podnikania – to všetko ponúka Žabka, ak sa rozhodnete naštartovať svoj biznis práve s nimi.

Ak chcete vedieť viac, na oficiálnej stránke Žabka Slovensko nájdete všetky potrebné informácie ohľadom franšízy. Idete do toho? Držíme palce!

Nákup zo Žabky priamo k vašim dverám vďaka Bolt Food

Žabka potraviny ponúkajú svojim zákazníkom skvelý servis. Vďaka spolupráci s donáškou Bolt Food vám doručia potraviny domov už do jednej hodiny. Ale pozor, ak sa rozhodnete pre donášku, prídete o možnosť ochutnať skvelú čerstvú kávu, ktorú vám personál Žabky pripraví priamo v predajni. Výber je na vás. 

Chcete vedieť viac o ponuke v ďalších podobných obchodoch ako Žabka? Pozrite si aktuálne letáky a akcie, ktoré prebiehajú napríklad v predajniach Fresh, SAMA, DELIA potraviny či Kraj. Možno práve tu nájdete, čo hľadáte.

Žabka akčný leták na tento týždeň

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Žabka. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Žabka? Nevadí, v kategórii Hypermarkety a supermarkety pre Vás máme ďalších 213 letákov od 31 predajcov, napr. aktuálny leták Metro, aktuálny leták Billaaktuálny leták COOP Jednota. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Žabka šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Aktuálne letáky

ROKO leták
ROKO aktuálny leták - Jägermeister
ROKO
ROKO leták
Nitrazdroj leták –⁠ aktuálny + budúci týždeň
Nitrazdroj akciový leták
Nitrazdroj
Nitrazdroj leták –⁠ aktuálny + budúci týždeň
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Billa aktuálny leták - 10% zľava na ďalší nákup
Billa
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Lidl leták od pondelka online
Lidl online leták - Vyrobené v Českej republike
Lidl
Lidl leták od pondelka online
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro online leták - Maloobchod
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Italmarket leták
Italmarket online leták - Šampaňské Piper-Heidsieck
Italmarket
Italmarket leták
Smoker leták
NOBA aktuálny leták - Akcia na Karpatské KB
Smoker
Smoker leták
Kaufland leták aktuálny + budúci týždeň
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták aktuálny + budúci týždeň
COOP Jednota leták aktuálny + budúci týždeň
Coop Jednota akciový leták - Potraviny
COOP Jednota
COOP Jednota leták aktuálny + budúci týždeň
Tesco aktuálny leták + budúci týždeň
Tesco aktuálny leták - Hypermarket
Tesco
Tesco aktuálny leták + budúci týždeň

Prezrite si všetky letáky v kategórii Hypermarkety a supermarkety.