1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Hypermarkety a supermarkety letáky
  4. Žabka leták

Žabka akčný leták

Hypermarkety a supermarkety
Žabka leták 2024-07-03 2024-07-16 Aktuálny Žabka leták 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. Žabka
Žabka leták
Žabka leták
Žabka leták
do ut 16. 7.
Načítava sa...
Načítava sa...

Potraviny Žabka už aj na Slovensku

Maloobchodná sieť potravín Žabka, ktorú poznáme hlavne zo susedného Poľska a Česka, sa po rokoch fungovania v zahraničí dostala aj na Slovensko. Tento obchod na štýl „večierky” si pod patronát vzala na slovensku obchodná sieť Tesco a priniesla tak na trh nového hráča medzi obchody ako Malina či Delia, ktoré sú Žabke konceptovo veľmi podobné. 

V susednom Poľsku sa potraviny Žabka tešia dlhoročne veľkej obľube a viackrát po sebe dokonca vyhrali ocenenie Naj Predajca roka. My sa tešíme, čo prinesie sieť obchodov Žabka u nás na Slovensku.

Predajne Žabka v Bratislave a Trnave

Tí, ktorí Žabku poznajú, vedia, že ide o franšízový obchod, ktorý najčastejšie nájdete v centrách miest, kde sa počas dňa pohybuje veľa ľudí. Inak tomu nie je ani na Slovensku. Potraviny Žabka od roku 2020 otvorili u nás dvere celkovo v 4 prevádzkach, z toho 3 v našom hlavnom meste:

  • Žabka - Bratislava, Mierová 
  • Žabka - Bratislava, Kamenné námestie
  • Žabka - Bratislava, Špitálska

Najnovšou predajňou je práve pobočka na Špitálske ulici v Bratislave a jednu pobočku nájdete aj v Trnave na ulici Ludvika van Beethovena. 

Momentálne to vyzerá tak, že na Slovensku sa Žabka plánuje orientovať zatiaľ len na Bratislavu a jej okolie a na pobočky v regiónoch si zákazníci budú musieť ešte počkať.

Žabka leták – čerstvá dávka akcií každý týždeň

Aj potraviny Žabka dobre vedia, že bez ponuky nabitej akčnými zľavami to nejde, a preto obchod pravidelne vydáva svoj Žabka akčný leták

Od nového roka Žabka leták nájdete aj u nás na Kupino.sk, a preto si aktuálnu ponuku akciového tovaru v tejto predajni môžete pozrieť aj online z pohodlia vášho domova. Žabka akčný leták vychádza vždy v stredu a nájdete v ňom aktuálnu akčnú ponuku na daný týždeň, ktorá platí do vypredania zásob. 

Chcete si otvoriť vlastnú Žabku?

Rozmýšľate nad novým podnikaním? Páči sa vám koncept obchodov Žabka a chceli by ste jednu vlastniť aj vy? Tím Žabka vám s radosťou pomôže s otvorením novej predajne a rozbehnutím vášho podnikania. Minimálna vstupná investícia, garancia provízie a istota podnikania – to všetko ponúka Žabka, ak sa rozhodnete naštartovať svoj biznis práve s nimi.

Ak chcete vedieť viac, na oficiálnej stránke Žabka Slovensko nájdete všetky potrebné informácie ohľadom franšízy. Idete do toho? Držíme palce!

Nákup zo Žabky priamo k vašim dverám vďaka Bolt Food

Žabka potraviny ponúkajú svojim zákazníkom skvelý servis. Vďaka spolupráci s donáškou Bolt Food vám doručia potraviny domov už do jednej hodiny. Ale pozor, ak sa rozhodnete pre donášku, prídete o možnosť ochutnať skvelú čerstvú kávu, ktorú vám personál Žabky pripraví priamo v predajni. Výber je na vás. 

Chcete vedieť viac o ponuke v ďalších podobných obchodoch ako Žabka? Pozrite si aktuálne letáky a akcie, ktoré prebiehajú napríklad v predajniach Fresh, SAMA, DELIA potraviny či Kraj. Možno práve tu nájdete, čo hľadáte.

Žabka akčný leták

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Žabka. Prezrite si aktuálný akčný leták Žabka platný od st 3. 7. 2024 do ut 16. 7. 2024 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Žabka? Nevadí, v kategórii Hypermarkety a supermarkety pre Vás máme ďalších 120 letákov od 31 predajcov, napr. aktuálny leták Metro, aktuálny leták Billaaktuálny leták COOP Jednota. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Žabka šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Obľúbené obchody

Kaufland

Sieť supermarketov Kaufland má na Slovensku dlhú tradíciu. Prvý obchod otvoril Kaufland už roku 2000 v Poprade a aktuálne prevádzkuje viac ako 60…

Lidl

Obchondý reťazec Lidl je na Slovensku už nejaký ten rok. V roku 2004 otvoril predajca hneď 14 pilotných predajní a následne v roku 2011 založil svoju…

Tesco

Obchodný reťazec Tesco funguje na Slovensku už viac ako 20 rokov. Tesco patrí medzi dlhoročne najobľúbenejšie supermarkety a v predajniach reťazca…

Billa

Rakúska spoločnosť Billa pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993. Ako súčasť medzinárodnej skupiny REWE prináša na Slovensko denne nemeckú kvalitu…

Aktuálne letáky

Tesco leták – akciová ponuka
Tesco leták - Hypermarket
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro leták - Maloobchod
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Italmarket leták –⁠ akciová ponuka
Italmarket leták
Italmarket
Italmarket leták –⁠ akciová ponuka
Kaufland leták na tento týždeň
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták na tento týždeň
Nitrazdroj leták –⁠ akciová ponuka
Nitrazdroj leták - Diskont
Nitrazdroj
Nitrazdroj leták –⁠ akciová ponuka
1day leták – akciová ponuka
1.day vernostný katalóg
1.day
1day leták – akciová ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Smoker leták – akčná ponuka
NOBA leták
Smoker
Smoker leták – akčná ponuka
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Billa hlavný leták
Billa
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota noviny - Supermarket
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny

Prezrite si všetky letáky v kategórii Hypermarkety a supermarkety.