Akciové letáky a zľavy
  1. Kupino.sk
  2. Hypermarkety a supermarkety letáky
  3. Fresh
Hypermarkety a supermarkety:

Fresh leták

Fresh aktuálny leták online - Týždenná akcia
Fresh aktuálny leták online - Týždenná akcia
Fresh aktuálny leták online - Týždenná akcia
dnes končí
Fresh aktuálna ponuka - Stredné a západné Slovensko
Fresh aktuálna ponuka - Stredné a západné Slovensko
Fresh aktuálna ponuka - Stredné a západné Slovensko
zajtra končí
Fresh nový leták online - Východné Slovensko
Fresh nový leták online - Východné Slovensko
Fresh nový leták online - Východné Slovensko
zajtra končí
Načítava sa...

Fresh leták – Zdravšie potraviny bližšie k vám

Letáky Fresh vychádzajú pre regióny Východné Slovensko, Stredné a západné Slovensko. Na Kupino najčastejšie objavíte všeobecný leták Týždenná akcia FRESH, ale aj dlhodobejší leták s väčším počtom strán, ktorý sa oplatí prelistovať. Nájdete v ňom totiž recepty a napríklad aj zaujímavé informácie, rady a tipy o stravovaní.

 

Čo môže ponúknuť nový leták Fresh?

Predovšetkým zdravšie potraviny za dobrú cenu. Dlhodobá spolupráca s veľkoobchodmi Labaš a Libex prináša množstvo obľúbených produktov. Okrem toho si Fresh potraviny získali svojich verných zákazníkov ekologickým prístupom s orientáciou na lepší pomer cena / kvalita. Aktuálny leták Fresh preto obsahuje aj výber privátnych značiek a spolu s nimi kvalitné potraviny bez chemických prídavných látok a škodlivých konzervantov.

 

Privátne značky

Zoznámte sa so 4 líniami Fresh produktov:

  • Fresh Basic – Nakúpite viac základných potravín za menej peňazí
  • Bio Fresh – Certifikovaná Bio kvalita potravín bez chemickej záťaže
  • Fresh Healthy living – Potraviny prospešné pre zdravie, bez lacných emulgátorov
  • Fresh Exclusive - Exkluzívne potraviny s vylepšeným a bohatším zložením

 

Od krajských miest až po malé Fresh predajne v blízkosti domova

Sieť Fresh obchodov má viac ako 800 prevádzok po celom Slovensku a neustále rastie. Fresh supermarkety vo väčších mestách dopĺňajú menšie lokálne potraviny. Možno niektoré z nich už pravidelne a radi navštevujete!

Máte vo svojom okolí obchod Fresh? Navštívte kupino.sk, kde s predstihom nájdete aj budúci leták Fresh. Už dnes si môžete naplánovať výhodný nákupný zoznam.

 

Fresh karta poteší verných

Fresh karta prináša pre pravidelných zákazníkov zaujímavé benefity. Najväčším lákadlom je okamžitá zľava 1% z každého nákupu + každý týždeň extra zľava na vybrané produkty iba pre držiteľov karty. Registrácia je jednoduchá – stačí o ňu požiadať v najbližšej predajni alebo vyplňte online formulár na oficiálnom webe.

 

Fresh súťaže s parádnymi výhrami

Za posledné mesiace ste sa nákupom vo Fresh potravinách mohli zapojiť do súťaží o kolobežky, bicykle, elektroniku, spotrebiče, vstup do Thermal Parku aj detské hračky, ... Sledujte oficiálnu FB stránku Potraviny FRESH, informačné letáky v prevádzkach a neváhajte vyskúšať šťastie v hre.

Chcete ušetriť a nepremeškať žiadnu akciu? Pozrite si aktuálny COOP Jednota letákMerkury Market leták.

Fresh leták

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Fresh. Prezrite si aktuálný akčný leták Fresh platný od po 13. 1. 2020 do ne 19. 1. 2020 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Fresh? Nevadí, v kategórii Hypermarkety a supermarkety pre Vás máme ďalších 116 letákov od 23 predajcov, napr. aktuálny leták Kaufland, aktuálny leták Metro, aktuálny leták Nitrazdroj. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Fresh šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Fresh leták, Fresh katalóg, Fresh aktualný leták, Fresh magazín, Fresh akciový leták

Obľúbené obchody

Kaufland

Chcete vedieť, čo je práve v akcii? Každý týždeň ponúka prináša svojim zákazníkom množstvo nových zliav. Letáky sú platné od…

Lidl

Lidl Slovensko vám každý týždeň prináša pestrú ponuku kvalitných tovarov za super ceny. Lidl leták od pondelka – to je vždy výber…

OBI

Nadnárodný špecializovaný obchodný reťazec OBI, je jednotkou v oblasti potrieb pre domácnosť. OBI má svoje predajne aj na Slovensku. Ak ste sa…

Avon

Kozmetická spoločnosť Avon je stálicou na slovenskom i svetovom trhu. Pomer kvalita a cena produktov je nesmierne populárny…