1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Hypermarkety a supermarkety letáky
  4. Fresh leták

Fresh leták - akciová ponuka

Hypermarkety a supermarkety
Fresh leták - Týždenná akcia 2021-06-14 2021-06-20 Aktuálny Fresh leták - Týždenná akcia 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. Fresh
Fresh leták - Týždenná akcia
Fresh leták - Týždenná akcia
Fresh leták - Týždenná akcia
do ne 20. 6.
Fresh akciový leták - Východné Slovensko 2021-06-04 2021-06-21 Aktuálny Fresh akciový leták - Východné Slovensko 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. Fresh
Fresh akciový leták - Východné Slovensko
Fresh akciový leták - Východné Slovensko
Fresh akciový leták - Východné Slovensko
do po 21. 6.
Fresh aktuálny leták - Stredné a západné Slovensko 2021-06-04 2021-06-21 Aktuálny Fresh aktuálny leták - Stredné a západné Slovensko 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. Fresh
Fresh aktuálny leták - Stredné a západné Slovensko
Fresh aktuálny leták - Stredné a západné Slovensko
Fresh aktuálny leták - Stredné a západné Slovensko
do po 21. 6.
Načítava sa...
Načítava sa...

Fresh leták – zdravšie potraviny bližšie k vám

Letáky Fresh vychádzajú pravidelne od utorka pre každý región zvlášť.

  • Leták pre Východné Slovensko
  • Leták pre Stredné a západné Slovensko.

Na Kupino najčastejšie objavíte všeobecný leták Týždenná akcia FRESH platný od pondelka do nedele, regionálny Fresh letáky, ale aj dlhodobejší leták, ktorý platí niekoľko týždňov a nájdete v ňom Fresh recepty, ale aj zaujímavé rady a tipy o stravovaní.

Aktuálne letáky Fresh – sortiment, akcie a novinky

Vďaka dlhodobej spolupráci s veľkoobchodmi Labaš a Libex vám obchod prináša množstvo obľúbených produktov za ceny, ktoré potešia všetky rodinné peňaženky. Okrem toho si Fresh potraviny získali svojich verných zákazníkov ekologickým prístupom s orientáciou na lepší pomer cena/kvalita

Každý nový Fresh leták obsahuje okrem známych značiek aj výber privátneho sortimentu. Toto sú 4 privátne značky produktov dostupné iba v obchodoch Fresh:

  • Fresh Basic – Nakúpite viac základných potravín za menej peňazí
  • Bio Fresh – Certifikovaná Bio kvalita potravín bez chemickej záťaže
  • Fresh Healthy Living – Potraviny prospešné pre zdravie, bez lacných emulgátorov
  • Fresh Exclusive – Exkluzívne potraviny s vylepšeným a bohatším zložením

Navyše, nezabúdajte, že na Kupino.sk môžete sledovať výhodné akcie na obľúbené produkty vo všetkých obchodoch, nielen vo Freshi. Chcete vedieť, či je akcia na pivo vo Freshi naozaj najvýhodnejšia? Kde kúpite najlacnejšie mlieko? Alebo dokedy kúpite vo Freshi Pepsi v akcii

Použite náš porovnávač akcií. My za vás zistíme, kde je daný tovar aktuálne najlacnejší a vy sa môžete pustiť do šetrenia.

Fresh predajne – Fresh Potraviny a Fresh Plus na každom rohu

Sieť Fresh obchodov má viac ako 800 prevádzok po celom Slovensku a neustále rastie. Tie sú rozdelené na viacero typov, a to Fresh potraviny a Fresh Plus. Aktuálne letáky sa zas delia podľa regiónu, a to pre Východné Slovensko a pre Stredné a západné Slovensko. V predajniach vždy nájdete všetky potraviny z vášho nákupného zoznamu, či už potrebujete čerstvé pečivo, mäso, mliečné výrobky, sladké dobroty alebo chutnú zeleninu a ovocie.

Zaujíma vás aké má momentálne Fresh otváracie hodiny? Potrebujete nájsť najbližšiu pobočku obchodu vo vašom okolí? Vďaka nášmu šikovnému Kupino vyhľadávaču na stránkach Kupino.sk alebo v našej Kupino aplikácii jediným klikom nájdete všetky informácie o obchode vrátane adresy, otváracej doby, alebo letákov platných v danej pobočke. Vyskúšajte to!

Fresh karta pre verných zákazníkov – máte už tú svoju?

Fresh karta prináša pre pravidelných zákazníkov zaujímavé benefity. Najväčším lákadlom je okamžitá zľava 1% alebo 2 % z každého nákupu + každý týždeň extra zľava na vybrané produkty iba pre držiteľov karty. Ako Fresh kartu získať? Registrácia je jednoduchá – stačí o ňu požiadať v najbližšej predajni alebo vyplnit online formulár na oficiálnej stránke Fresh. Karta vám následne príde domov poštou a môžete začať šetriť.

Zapojte sa do jednej z Fresh súťaží a výhrajte bombové ceny

Zlákala vás už nejaká „Fresh súťaž“? Ešte nie? Ak vo Freshi nakupujete často, určite sa do jednej z najbližších súťaží zapojte. Vďaka vašim nákupom môžete pravidelne vyhrať zaujímavé ceny ako kolobežku, bicykle, elektroniku, spotrebiče do domácnosti, vstup do Thermal Parkov aj detské hračky,... Stačí sledovať Fresh leták alebo oficiálnu Facebook stránku Potraviny FRESH a možno sa šťastie usmeje práve na vás.

Nenašli ste v aktuálnej Billa ponuke čo ste hľadali? Zaujímajú vás letáky iných obchodoch? Pozrite sa na akcie v ďalších podobných obchodoch ako LidlTescoKauflandBillaTerno či letáky ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety a supermarkety. Pestrý sortiment potravín, drogérie, potrieb do domácností a mnoho iných praktických výrobkov, nájdete aj v týchto predajniach.

 

Fresh leták - akciová ponuka

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Fresh. Prezrite si aktuálný akčný leták Fresh platný od po 14. 6. 2021 do ne 20. 6. 2021 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Fresh? Nevadí, v kategórii Hypermarkety a supermarkety pre Vás máme ďalších 145 letákov od 31 predajcov, napr. aktuálny leták Metro, aktuálny leták Billaaktuálny leták COOP Jednota. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Fresh šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Fresh leták, Fresh katalóg, Fresh aktualný leták, Fresh magazín, Fresh akciový leták

Aktuálne letáky

Italmarket leták –⁠ akciová ponuka
Italmarket akciový leták - Spritzzujeme
Italmarket
Italmarket leták –⁠ akciová ponuka
ROKO leták –⁠ akciová ponuka
ROKO aktuálny leták
ROKO
ROKO leták –⁠ akciová ponuka
Kaufland leták na tento týždeň
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták na tento týždeň
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online leták - Americký týždeň
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Smoker leták – akčná ponuka
NOBA aktuálny leták - Jún 2021
Smoker
Smoker leták – akčná ponuka
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Billa hlavný leták
Billa
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Nitrazdroj leták –⁠ akciová ponuka
Nitrazdroj víkendová ponuka
Nitrazdroj
Nitrazdroj leták –⁠ akciová ponuka
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota noviny - Supermarket
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro aktuálny leták - Maloobchod
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco akciový leták - Hypermarket
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka

Prezrite si všetky letáky v kategórii Hypermarkety a supermarkety.