Akciové letáky a zľavy
 1. Kupino.sk
 2. Chovateľské potreby letáky
 3. Pet Center
Chovateľské potreby:

Pet Center leták

Pet Center akciový magazín online - Výpredaj
Pet Center akciový magazín online - Výpredaj
Pet Center akciový magazín online - Výpredaj
platí do pi 31. 1.
Načítava sa...

So sortimentom Pet Center bude o vášho domáceho miláčika postarané ako o kráľa

Starostlivosť o vašich zvieracích maznáčikov si vyžaduje mnoho času. Pet Center je skvelým miestom, na ktorom nájdete mnoho produktov pre vaše zvieratká:

 • Krmivá pre mačky
 • Krmivá pre psy
 • Krmivá pre hlodavce
 • Krmivá pre vtáky
 • Akvaristika
 • Teraristika


Rýchla pomoc je tu! Pet Center predajne majú všetko, čo váš zvierací miláčik potrebuje. Predajne sú vám k dispozícii od 9.00 do 18.00 alebo do 21.00. Nákup môžete pohodlne realizovať aj v online priestore. Ten najlepší prehľad o zľavách získate len vďaka odberu noviniek alebo sledovaním aktuálneho letáka, ktorý vychádza v mesačných intervaloch.

Všetky aktuálne informácie o produktoch v Pet Center, sú dostupné na webovej stránke www.petcenter.sk.

 

Súkromné značky Pet Center si zaslúžia vašu pozornosť

Pet Center sa stará o blaho vás a vašich domácich zvieratiek už dlhé roky. Vďaka svojej nezameniteľnej kvalite Pet Center rozšíril svoj sortiment o súkromné značky.

 • Pet Royal – suché krmivá pre psy a mačky
 • Huhubamboo – mokré krmivá a pochutiny pre mačky a psy

 

S vernostným programom Pet Center vám neujde žiadna fantastická ponuka

S kartou verného pána získate vždy niečo naviac. Vďaka karte vám budú k dispozícii zľavy prostredníctvom bodov, ktoré nakupujúci získa za každý nákup. Za 50 získaných bodov obdržíte zľavu 1 €. A to sa skutočne oplatí, však?

 

Ani predajniam Pet Center nie je cudzia spoločenská zodpovednosť

Pet Center neustále podporuje útulky, chovateľské stanice a taktiež aj občianske združenia, ktoré prispievajú k vytváraniu lepšej sociálnej klímy. Taktiež spoločnosť vyhlásila iniciatívu Stop množiarní, ktorá má širokú verejnosť poučovať o problematike množiarní a problémov, ktoré sú s ich výskytom späté.

 

Krátka história sietí predajní Pet Center na území Slovenska

Predajne Pet Center vznikli na Slovensku v roku 2009. To znamená, že ich história sa začala písať len prednedávnom. Prvá predajňa bola lokalizovaná v hlavom meste, v Bratislave. Na Slovensku vzniklo viac než 30 predajní, ktoré majú necelých 100 zamestnancov.

 

Akciové ponuky a sortiment Pet Center je dostupný na Kupino.sk

Všetky špeciálne akciové ponuky, zľavy nájdete len na Kupino.sk. Skutočne dokonalý prehľad o každom jednom produkte vám vieme garantovať len my!

Pet Center leták

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Pet Center. Prezrite si aktuálný akčný leták Pet Center platný od st 1. 1. 2020 do pi 31. 1. 2020 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Pet Center? Nevadí, v kategórii Chovateľské potreby pre Vás máme ďalších 1 letákov od 1 predajcov, napr. aktuálny leták Pet Center. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Pet Center šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Pet Center leták, Pet Center katalóg, Pet Center aktualný leták, Pet Center magazín, Pet Center akciový leták

Obľúbené obchody

Jysk

Známa medzinárodná obchodná sieť JYSK, ktorá má svoje predajne aj na Slovensku je známa tým, že pre vás vyrobí kvalitný a jedinečný výrobok, ktorý…

OBI

Nadnárodný špecializovaný obchodný reťazec OBI, je jednotkou v oblasti potrieb pre domácnosť. OBI má svoje predajne aj na Slovensku. Ak ste sa…

Avon

Kozmetická spoločnosť Avon je stálicou na slovenskom i svetovom trhu. Pomer kvalita a cena produktov je nesmierne populárny…

Metro

Patríte k úspešným podnikateľom? Metro je tu pre vás. Začneme trochu formálnejšie - predajne Metro Cash & Carry SR prináša podnikateľským…