1. Kupino.sk
 2. Obchody
 3. Ostatné letáky
 4. Auto Kelly leták

Auto Kelly leták – aktuálna ponuka

Detský tovar, chovateľské potreby a automotive

Auto Kelly letáky momentálne nie sú k dispozícii.

Auto Kelly leták – potešte vaše auto pravidelnými zľavami

Ako to už býva zvykom, vďaka nášmu prehľadu akciových letákov vám neujde žiadna špeciálna ponuka ani v Auto Kelly. Spoločnosť Auto Kelly vydáva akciové letáky pravidelne niekoľkokrát do mesiaca.

Auto Kelly letáky, ktoré sa špecializujú na sezónne zľavy, vychádzajú raz mesačne. Okrem mesačných letákov predajca vydáva aj tématický Auto Kelly leták, ktorý sa venuje konkrétnej kategórií ako napríklad hybridné vozidlá, náhradné diely, motorové oleje či ďalšie. Každý leták Auto Kelly nájdete u nás v jeho online verzii počas celej doby jeho platnosti. Všetky akciové ponuky a zľavy si tak môžete prelistovať na jednom mieste z pohodlia vašej obývačky.

Auto Kelly sortiment – spokojný je každý špecialista na karosérie

Auto Kelly vstúpila na trh ako predajca náhradných dielov pre osobné a ľahké úžitkové autá a dnes ponúka sortiment pre všetky typy vozidiel a príslušenstvo do garáže, dielne či kancelárie. V predajniach Auto Kelly nájdete nasledovný sortiment:

 • Potreby pre osobné automobily
 • Potreby pre nákladné vozidlá
 • Potreby pre motocykle, skútre a štvorkolky
 • Náhradné diely pre prívesný vozík
 • Potreby pre elektrobicykle
 • Potreby pre dielne a ich servis
 • Hobby a voľný čas
 • Oblečenie

Ak sa potrebujete presvedčiť, či je práve Auto Kelly tou správnou zastávkou pre vás a vaše auto a nájdete tu naozaj čo potrebujete, prelistujte si najnovší leták Auto Kelly. Vaše pochybnosti sa pravdepodobne ihneď vytratia.

Auto Kelly vernostný program

Ešte nie ste členom Auto Kelly klubu? Ak sa zaregistrujete do vernostného programu Auto Kelly, získate množstvo výhod, vrátane zliav až do výšky 20 %. Okrem toho získate možnosť zúčastniť sa aukcií.

Ďalším benefitom je prehľadný archív objednávok, ako aj ich sledovanie. Získate prehľad o vašom vozidle na jednom mieste, pripomínanie dôležitých termínov, jednoduchý nákup dielov, digitálnu servisnú knižku a výhody mobilnej aplikácie. Auto Kelly mobilná aplikácia vám zabezpečí možnosť online nákupu, kompletnú ponuku tovaru, mapu pobočiek a prepojenie so zákazníckym účtom.

Auto Kelly na Slovensku

Auto Kelly na slovenskom trhu pôsobí už od roka 1997. V súčasnosti disponuje 27 predajňami, ktoré nájdete v mestách po celom Slovensku vrátane Bratislavy, Košíc, Prešova, Žiliny, Banskej Bystrice, Nitry a ďalších. V týchto predajniach je klientom poskytovaná každá jedna služba pre maloobchodných aj veľkoobchodných klientov.

Zaujíma vás aké má momentálne Auto Kelly otváracie hodiny? Potrebujete nájsť najbližšiu pobočku obchodu vo vašom okolí? Vďaka nášmu šikovnému Kupino vyhľadávaču na stránkach Kupino.sk alebo v našej Kupino aplikácii jediným klikom nájdete všetky informácie o obchode vrátane adresy, otváracej doby, alebo letákov platných v danej pobočke. Vyskúšajte to!

Auto Kelly leták – aktuálna ponuka

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Auto Kelly. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Auto Kelly? Nevadí, v kategórii Ostatné pre Vás máme ďalších 1 letákov od 10 predajcov, napr. aktuálny leták Dráčik. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Auto Kelly šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Obľúbené obchody

Tesco

Obchodný reťazec Tesco funguje na Slovensku už viac ako 20 rokov. Tesco patrí medzi dlhoročne najobľúbenejšie supermarkety a v predajniach reťazca…

Jysk

Kvalitný škandinávsky nábytok a doplnky obohacujú domácnosti v 51 krajinách sveta už viac ako 42 rokov. Spoločnosť Jysk patrí do dánskej skupiny Lars…

Kaufland

Sieť supermarketov Kaufland má na Slovensku dlhú tradíciu. Prvý obchod otvoril Kaufland už roku 2000 v Poprade a aktuálne prevádzkuje viac ako 60…

Merkury Market

Spoločnosť Merkury Market otvorila svoj prvý obchod v roku 1991 v Poľsku. Interiérový nábytok a stavebné materiály pokrývajú široký sortiment s viac…

Aktuálne letáky

Dráčik leták –⁠ nový katalóg
Dráčik leták - Pokémon špeciál
Dráčik
Dráčik leták –⁠ nový katalóg
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota noviny - Supermarket
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
101 drogerie leták
101 drogerie
101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
Okay Elektro leták –⁠ aktuálna ponuka
Okay leták
Okay
Okay Elektro leták –⁠ aktuálna ponuka
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro leták - Maloobchod
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Jysk leták – aktuálna ponuka
Jysk leták
Jysk
Jysk leták – aktuálna ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Kaufland leták na tento týždeň
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták na tento týždeň
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco leták - Hypermarket
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Billa hlavný leták
Billa
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy