Akciové letáky a zľavy
 1. Kupino.sk
 2. Auto a moto letáky
 3. Auto Kelly
Auto a moto:

Auto Kelly leták

Auto Kelly leták - Výpredaj
Auto Kelly leták - Výpredaj
Auto Kelly leták - Výpredaj
zajtra končí
Načítava sa...

So sortimentom Auto Kelly bude spokojný každý špecialista na karosérie

Auto Kelly vstúpila na trh ako predajca náhradných dielov pre osobné a ľahké úžitkové autá. V predajniach Auto Kelly nájdete nasledovný sortiment:

 • Potreby pre osobné automobily
 • Potreby pre nákladné vozidlá
 • Potreby pre motocykle, skútre a štvorkolky
 • Náhradné diely pre prívesný vozík
 • Potreby pre elektrobicykle
 • Potreby pre dielne a ich servis
 • Hobby a voľný čas
 • Oblečenie


Otváracie hodiny predajní Auto Kelly sú od 8.00 do 18.00. Tie najaktuálnejšie informácie o výrobkoch a špeciálnych ponukách nájdete na web stránke www.autokelly.sk. Okrem web stránky si tie najčerstvejšie ponuky nájdete aj v letáku Auto Kelly, ktorý vás prekvapí každý mesiac.

 

S vernostným programom Auto Kelly budú nákupy ešte krajšie

Zaregistrujte sa do vernostného programu Auto Kelly získate mnoho výhod, vrátane zliav do výšky 20%, získate možnosť sa zúčastniť sa aukcií, ďalším benefitom je prehľadný archív objednávok, ako aj ich sledovanie. Získate prehľad o vašom vozidle na jednom mieste, pripomínanie dôležitých termínov, jednoduchý nákup dielov, digitálna servisná knižka a výhody mobilnej aplikácie vám budú k dispozícii na jednom mieste. Mobilná aplikácia zabezpečí online nakupovanie, kompletnú ponuku tovaru, mapu pobočiek a prepojenie so zákazníckym účtom.

 

Zaujíma vás história Auto Kelly na Slovensku

Auto Kelly na slovenskom trhu pôsobí už od roka 1997. V súčasnosti disponuje 27 predajňami. V týchto predajniach je klientom poskytovaná každá jedna služba pre maloobchodných aj veľkoobchodných klientov. Auto Kelly je hrdým zamestnávateľom pre takmer 500 zamestnancov.

 

Dokonalý prehľad o výrobkoch a ponukách v Auto Kelly? Jedine na Kupino.sk

Všetky zľavy a akciové ponuky sú dostupné na jednom mieste. Kupino.sk je tým pravým pomocníkom, vďaka ktorému vám neujde žiadna akciová ponuka.

Auto Kelly leták

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Auto Kelly. Prezrite si aktuálný akčný leták Auto Kelly platný od št 19. 12. 2019 do po 27. 1. 2020 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Auto Kelly? Nevadí, v kategórii Auto a moto pre Vás máme ďalších 1 letákov od 1 predajcov, napr. aktuálny leták Auto Kelly. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Auto Kelly šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Auto Kelly leták, Auto Kelly katalóg, Auto Kelly aktualný leták, Auto Kelly magazín, Auto Kelly akciový leták

Obľúbené obchody

Lidl

Lidl Slovensko vám každý týždeň prináša pestrú ponuku kvalitných tovarov za super ceny. Lidl leták od pondelka – to je vždy výber…

Jysk

Známa medzinárodná obchodná sieť JYSK, ktorá má svoje predajne aj na Slovensku je známa tým, že pre vás vyrobí kvalitný a jedinečný výrobok, ktorý…

Avon

Kozmetická spoločnosť Avon je stálicou na slovenskom i svetovom trhu. Pomer kvalita a cena produktov je nesmierne populárny…

Oriflame

Bohatý výber produktov, ktorý vás zaručene poteší, vám zaručí Oriflame. Potrebujete zlepšiť náladu alebo zakúpiť produkt, ktorý vás poteší?…