1. Kupino.sk
 2. Obchody
 3. Ostatné letáky
 4. Auto Kelly leták

Auto Kelly leták – aktuálna ponuka

Detský tovar, chovateľské potreby a automotive
Auto Kelly aktuálny leták - Jar prichádza 2021-03-03 2021-05-03 Aktuálny Auto Kelly aktuálny leták - Jar prichádza 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. Auto Kelly
Auto Kelly aktuálny leták - Jar prichádza
Auto Kelly aktuálny leták - Jar prichádza
Auto Kelly aktuálny leták - Jar prichádza
do po 3. 5.
Načítava sa...
Načítava sa...

Auto Kelly leták – potešte vaše auto pravidelnými zľavami

Ako to už býva zvykom, vďaka nášmu prehľadu akciových letákov vám neujde žiadna špeciálna ponuka ani v Auto Kelly. Spoločnosť Auto Kelly vydáva akciové letáky pravidelne niekoľkokrát do mesiaca.

Auto Kelly letáky, ktoré sa špecializujú na sezónne zľavy, vychádzajú raz mesačne. Okrem mesačných letákov predajca vydáva aj tématický Auto Kelly leták, ktorý sa venuje konkrétnej kategórií ako napríklad hybridné vozidlá, náhradné diely, motorové oleje či ďalšie. Každý leták Auto Kelly nájdete u nás v jeho online verzii počas celej doby jeho platnosti. Všetky akciové ponuky a zľavy si tak môžete prelistovať na jednom mieste z pohodlia vašej obývačky.

Auto Kelly sortiment – spokojný je každý špecialista na karosérie

Auto Kelly vstúpila na trh ako predajca náhradných dielov pre osobné a ľahké úžitkové autá a dnes ponúka sortiment pre všetky typy vozidiel a príslušenstvo do garáže, dielne či kancelárie. V predajniach Auto Kelly nájdete nasledovný sortiment:

 • Potreby pre osobné automobily
 • Potreby pre nákladné vozidlá
 • Potreby pre motocykle, skútre a štvorkolky
 • Náhradné diely pre prívesný vozík
 • Potreby pre elektrobicykle
 • Potreby pre dielne a ich servis
 • Hobby a voľný čas
 • Oblečenie

Ak sa potrebujete presvedčiť, či je práve Auto Kelly tou správnou zastávkou pre vás a vaše auto a nájdete tu naozaj čo potrebujete, prelistujte si najnovší leták Auto Kelly. Vaše pochybnosti sa pravdepodobne ihneď vytratia.

Auto Kelly vernostný program

Ešte nie ste členom Auto Kelly klubu? Ak sa zaregistrujete do vernostného programu Auto Kelly, získate množstvo výhod, vrátane zliav až do výšky 20 %. Okrem toho získate možnosť zúčastniť sa aukcií.

Ďalším benefitom je prehľadný archív objednávok, ako aj ich sledovanie. Získate prehľad o vašom vozidle na jednom mieste, pripomínanie dôležitých termínov, jednoduchý nákup dielov, digitálnu servisnú knižku a výhody mobilnej aplikácie. Auto Kelly mobilná aplikácia vám zabezpečí možnosť online nákupu, kompletnú ponuku tovaru, mapu pobočiek a prepojenie so zákazníckym účtom.

Auto Kelly na Slovensku

Auto Kelly na slovenskom trhu pôsobí už od roka 1997. V súčasnosti disponuje 27 predajňami, ktoré nájdete v mestách po celom Slovensku vrátane Bratislavy, Košíc, Prešova, Žiliny, Banskej Bystrice, Nitry a ďalších. V týchto predajniach je klientom poskytovaná každá jedna služba pre maloobchodných aj veľkoobchodných klientov.

Zaujíma vás aké má momentálne Auto Kelly otváracie hodiny? Potrebujete nájsť najbližšiu pobočku obchodu vo vašom okolí? Vďaka nášmu šikovnému Kupino vyhľadávaču na stránkach Kupino.sk alebo v našej Kupino aplikácii jediným klikom nájdete všetky informácie o obchode vrátane adresy, otváracej doby, alebo letákov platných v danej pobočke. Vyskúšajte to!

Auto Kelly leták – aktuálna ponuka

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Auto Kelly. Prezrite si aktuálný akčný leták Auto Kelly platný od st 3. 3. 2021 do po 3. 5. 2021 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Auto Kelly? Nevadí, v kategórii Ostatné pre Vás máme ďalších 15 letákov od 10 predajcov, napr. aktuálny leták Dráčik, aktuálny leták SUPER ZOOaktuálny leták RAJA. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Auto Kelly šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Auto Kelly leták, Auto Kelly katalóg, Auto Kelly aktualný leták, Auto Kelly magazín, Auto Kelly akciový leták

Aktuálne letáky

Fotolab CEWE magazín
CEWE magazín - Inšpirácie pre vašu svadbu
Fotolab
Fotolab CEWE magazín
Dráčik leták –⁠ nový katalóg online
Dráčik aktuálny leták - L.O.L. Surprise!
Dráčik
Dráčik leták –⁠ nový katalóg online
SUPER ZOO leták
SUPER ZOO magazín
SUPER ZOO
SUPER ZOO leták
PetCenter leták online –⁠ akciová ponuka
Pet Center aktuálny akciový leták
Pet Center
PetCenter leták online –⁠ akciová ponuka
ALLTOYS leták
ALLTOYS online jarný leták
ALLTOYS
ALLTOYS leták
Pompo leták
Pompo jarný katalóg
Pompo
Pompo leták
LEGO katalóg 2021
LEGO aktuálny katalóg - Frozen, Avengers, Harry Potter
LEGO
LEGO katalóg 2021
Rajapack katalog
RAJA online katalóg - Ekologické obaly
RAJA
Rajapack katalog