1. Kupino.sk
 2. Obchody
 3. Ostatné letáky
 4. Auto Kelly leták

Auto Kelly leták – aktuálna ponuka

Detský tovar, chovateľské potreby a automotive
Auto Kelly aktuálny leták - Zľava na snehové reťaze 2021-01-11 2021-03-02 Aktuálny Auto Kelly aktuálny leták - Zľava na snehové reťaze 💜 pre Vaše mesto, vrátane detailného prehľadu zľavneného produktov. Ušetrite na položkách z 🛒 Vášho nákupného zoznamu. Auto Kelly
Auto Kelly aktuálny leták - Zľava na snehové reťaze
Auto Kelly aktuálny leták - Zľava na snehové reťaze
Auto Kelly aktuálny leták - Zľava na snehové reťaze
zajtra končí
Načítava sa...
Načítava sa...

Auto Kelly leták – potešte vaše auto pravidelnými zľavami

Ako to už býva zvykom, vďaka nášmu prehľadu akciových letákov vám neujde žiadna špeciálna ponuka ani v Auto Kelly. Spoločnosť Auto Kelly vydáva akciové letáky pravidelne niekoľkokrát do mesiaca.

Auto Kelly letáky, ktoré sa špecializujú na sezónne zľavy, vychádzajú raz mesačne. Okrem mesačných letákov predajca vydáva aj tématický Auto Kelly leták, ktorý sa venuje konkrétnej kategórií ako napríklad hybridné vozidlá, náhradné diely, motorové oleje či ďalšie. Každý leták Auto Kelly nájdete u nás v jeho online verzii počas celej doby jeho platnosti. Všetky akciové ponuky a zľavy si tak môžete prelistovať na jednom mieste z pohodlia vašej obývačky.

Auto Kelly sortiment – spokojný je každý špecialista na karosérie

Auto Kelly vstúpila na trh ako predajca náhradných dielov pre osobné a ľahké úžitkové autá a dnes ponúka sortiment pre všetky typy vozidiel a príslušenstvo do garáže, dielne či kancelárie. V predajniach Auto Kelly nájdete nasledovný sortiment:

 • Potreby pre osobné automobily
 • Potreby pre nákladné vozidlá
 • Potreby pre motocykle, skútre a štvorkolky
 • Náhradné diely pre prívesný vozík
 • Potreby pre elektrobicykle
 • Potreby pre dielne a ich servis
 • Hobby a voľný čas
 • Oblečenie

Ak sa potrebujete presvedčiť, či je práve Auto Kelly tou správnou zastávkou pre vás a vaše auto a nájdete tu naozaj čo potrebujete, prelistujte si najnovší leták Auto Kelly. Vaše pochybnosti sa pravdepodobne ihneď vytratia.

Auto Kelly vernostný program

Ešte nie ste členom Auto Kelly klubu? Ak sa zaregistrujete do vernostného programu Auto Kelly, získate množstvo výhod, vrátane zliav až do výšky 20 %. Okrem toho získate možnosť zúčastniť sa aukcií.

Ďalším benefitom je prehľadný archív objednávok, ako aj ich sledovanie. Získate prehľad o vašom vozidle na jednom mieste, pripomínanie dôležitých termínov, jednoduchý nákup dielov, digitálnu servisnú knižku a výhody mobilnej aplikácie. Auto Kelly mobilná aplikácia vám zabezpečí možnosť online nákupu, kompletnú ponuku tovaru, mapu pobočiek a prepojenie so zákazníckym účtom.

Auto Kelly na Slovensku

Auto Kelly na slovenskom trhu pôsobí už od roka 1997. V súčasnosti disponuje 27 predajňami, ktoré nájdete v mestách po celom Slovensku vrátane Bratislavy, Košíc, Prešova, Žiliny, Banskej Bystrice, Nitry a ďalších. V týchto predajniach je klientom poskytovaná každá jedna služba pre maloobchodných aj veľkoobchodných klientov.

Zaujíma vás aké má momentálne Auto Kelly otváracie hodiny? Potrebujete nájsť najbližšiu pobočku obchodu vo vašom okolí? Vďaka nášmu šikovnému Kupino vyhľadávaču na stránkach Kupino.sk alebo v našej Kupino aplikácii jediným klikom nájdete všetky informácie o obchode vrátane adresy, otváracej doby, alebo letákov platných v danej pobočke. Vyskúšajte to!

Auto Kelly leták – aktuálna ponuka

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Auto Kelly. Prezrite si aktuálný akčný leták Auto Kelly platný od po 11. 1. 2021 do ut 2. 3. 2021 a ušetrite na položkách z Vášho nákupného zoznamu. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Auto Kelly? Nevadí, v kategórii Ostatné pre Vás máme ďalších 6 letákov od 10 predajcov, napr. aktuálny leták RAJA. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Auto Kelly šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

# Auto Kelly leták, Auto Kelly katalóg, Auto Kelly aktualný leták, Auto Kelly magazín, Auto Kelly akciový leták

Aktuálne letáky

PetCenter leták online –⁠ akciová ponuka
Pet Center akciový leták - Zľavy až 40 %
Pet Center
PetCenter leták online –⁠ akciová ponuka
LEGO katalóg 2021
LEGO aktuálny katalóg - Frozen, Avengers, Harry Potter
LEGO
LEGO katalóg 2021
ALLTOYS leták
ALLTOYS katalóg - LEGO 2021
ALLTOYS
ALLTOYS leták
Rajapack katalog
RAJA katalóg - Baľte dobre, baľte rozumne!
RAJA
Rajapack katalog
Lidl leták od pondelka online
Lidl online leták - Veľká veľkonočná súťaž o auto BMW
Lidl
Lidl leták od pondelka online
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Billa aktuálny leták - Akcia na maslo a jahody
Billa
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro akciový leták - Maloobchod
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Jysk leták aktuálny + budúci týždeň
Jysk aktuálny leták - Zľava na všetok nábytok
Jysk
Jysk leták aktuálny + budúci týždeň
Kaufland leták aktuálny + budúci týždeň
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták aktuálny + budúci týždeň
COOP Jednota leták aktuálny + budúci týždeň
Coop Jednota aktuálny leták - XXL balenia
COOP Jednota
COOP Jednota leták aktuálny + budúci týždeň