1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Bývanie, nábytok a záhrada letáky
  4. IKEA predajne, otváracie hodiny
IKEA

IKEA predajne, otváracie hodiny

Bývanie, nábytok a záhrada

Vyskúšajte šikovný Kupino vyhľadávač!

Jedným klikom vám zobrazí predajňu IKEA, ktorá je k vám najbližšie.

Vyskúšajte šikovný Kupino vyhľadávač!

Predajne IKEA podľa miest

Nájdite obchody IKEA až na 4 miestach. Vyberte obchod vo vašom meste a prezrite si presnú adresu obchodu, prevádzkové hodiny a letáky IKEA.

Aktuálny leták IKEA

IKEA letáky momentálne nie sú k dispozícii.

Obchodný dom IKEA Bratislava – škandinávsky dizajn pre každého

Značka IKEA prevádzkuje momentálne na Slovensku iba jednu predajňu, a to obchodný dom IKEA Bratislava. Okrem toho však môžete tiež nakúpiť v IKEA eshope a vašu objednávku si nechať priviezť domov alebo si ju vyzdvihnúť na výdajných miestach, ktoré sú aktuálne dostupné v Košiciach, Žiline a Banskej Bystrici. 

Zháňate nový nábytok či iné zariadenie a doplnky do vášho domova? Tu nakúpite všetko potrebné za rozumné ceny. Vyberte si zo širokej ponuky postelí a matracov, komody, kreslá či koberce a množstvo ďalších produktov. Navyše, pri návšteve IKEA predajne si zariadite nielen vašu domácnosť, ale aj záhradu. IKEA záhradný nábytok so štýlovým dizajnom je cenovo dostupný pre každého. 

IKEA otváracie hodiny

Príďte sa inšpirovať do obchodného domu IKEA v Bratislave. Trendové nápady nazbierate v časti IKEA showroom a potom už len nakúpite všetky výrobky, ktoré potrebujete, v predajnej časti. Otváracie hodiny IKEA Bratislava sú od pondelka do nedele od 9:00 do 21:00

Zahnať hlad po nákupoch môžete v IKEA reštaurácii, kde si pochutnáte na švédskych špecialitách či výborných dezertoch. Vaše obľúbené potraviny ako lososa, švédske dezerty, rôzne omáčky či legendárne IKEA mäsové guľky si následne môžete zakúpiť v časti predajne s potravinami.

Pridajte sa do klubu IKEA Family a získajte množstvo výhod

Pre všetkých členov vernostného programu IKEA Family je tu bohatý program odmien, výhod a dokonca prekvapení. Ak sa stanete jedným z nich, ako členovia nakupujete za nižšie ceny ako ostatní. Dokonca získate aj darček pre vaše deti. IKEA Family sa postará aj o to, že žiadna výhoda či dobrá správa vám už neutečie.

Pridať sa do klubu môže zdarma každý, stačí sa registrovať na webe alebo v kiosku v obchodnom dome. Výhody začnite využívať ešte v ten istý deň. Podmienkou je vek vyšší ako 18 rokov a bydlisko v krajine, kde o členstvo žiadate.

IKEA výpredaj v predajni Bratislava

IKEA dbá aj na ochranu životného prostredia. Vystavený alebo mierne poškodený tovar či výrobky z výpredaja preto nekončia v odpade, ale v Oddelení so zlacneným tovarom, kde dostávajú druhú šancu. Možno práve tu nájdete to, čo hľadáte a k tomu ušetríte. Tieto výrobky sú zlacnenéaž do 70 %.

IKEA eshop a služba klikni a vyzdvihni

Prednedávnom spustila IKEA službu Klikni a vyzdvihni“, vďaka ktorej si zákazníci môžu vyzdvihnúť svoju objednávku aj mimo Bratislavy. Celkovo sa aktuálne na Slovensku nachádzajú 3 výdajne miesta mimo hlavného mesta, kde si môžete váš tovar nechať priviezť už od 4,90a ušetriť tak na doručení z IKEA eshopu.

Dostupné výdajne miesta:

  • IKEA Košice
  • IKEA Žilina
  • IKEA Banská Bystrica

Informácie o jednotlivých výdajných miestach a ich aktuálnych otváracích hodinách môžete sledovať priamo na Kupino.sk vyššie v sekcii pobočky. Cenník doručovacích služieb a pokyny k vyzdvihnutiu zas nájdete na oficiálnej stránke ikea.sk.

Inšpirujte sa z pohodlia vášho domova v katalógu IKEA a ďalších IKEA brožúrach na rok 2021 a zariaďte si bývanie za skvelé ceny.

Aktuálne letáky ďalších obchodov

Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
OBI leták –⁠ akčná ponuka
OBI leták
OBI
OBI leták –⁠ akčná ponuka
Stihl katalóg 2021 – akciová ponuka
Stihl katalóg
Stihl
Stihl katalóg 2021 – akciová ponuka
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Akčná ponuka
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Dom farieb leták – akciová ponuka
Dom farieb leták
Dom farieb
Dom farieb leták – akciová ponuka
Hornbach leták – aktuálna ponuka
Hornbach katalóg - Renovácia domu máj
Hornbach
Hornbach leták – aktuálna ponuka
Mountfield leták – ponuka na rok 2021
Mountfield katalóg - Vírivky
Mountfield
Mountfield leták – ponuka na rok 2021
Kinekus leták
Kinekus leták
Kinekus
Kinekus leták
Jysk leták – aktuálna ponuka
Jysk leták
Jysk
Jysk leták – aktuálna ponuka
Tupperware katalóg 2021 – aktuálna ponuka
Tupperware katalóg - JAR & LETO 2024
Tupperware
Tupperware katalóg 2021 – aktuálna ponuka

Prezrite si všetky letáky v kategórii Bývanie, nábytok a záhrada.