1. Kupino.sk
 2. Obchody
 3. Bývanie, nábytok a záhrada letáky
 4. TEDi leták

TEDi leták –⁠ nový katalóg

Bývanie, nábytok a záhrada

TEDi letáky momentálne nie sú k dispozícii.

Tedi leták – obchod plný zliav s rozličným tovarom pre každú príležitosť

Široká ponuka produktov a nízke ceny je heslo, ktorým sa nemecká TEDi spoločnosť riadi a patrí na Slovensku k tým najobľúbenejším. TEDi  pozorne sleduje trh a rýchlo reaguje na zmeny, aby zákazníci v obchode našli všetko, po čom túžia. Obchody TEDi dbajú na kvalitu tovaru a vykonávajú pravidelné bezpečnostné kontroly.

Aktuálny TEDi leták vám pravidelne každý mesiac prináša akčnú ponuku a tie najvýhodnejšie zľavy na rozličný tovar od každodenných praktických potrieb až po zaujímavé neobvyklé veci. U nás nájdete aktuálny leták TEDi k prelistovaniu kedykoľvek dostanete chuť na výhodné a kvalitné nákupy!

Tedi sortiment – všetky produkty do vašej domácnosti pod jednou strechou

Nepotravinový obchod Tedi, kde nájdete sortiment do domu, bytu, do záhrady alebo len tak pre zábavu ponúka produkty v nemeckej kvalite. Uľahčite si život v obchode, kde nájdete všetky produkty každodennej potreby a ešte viac na jednom mieste! V TEDi letáku si môžete každý mesiac vybrať svoje obľúbené výrobky v zľave z nasledujúcich kategórií:

 • urobte svojim domácim miláčikom radosť v kategórii doplnky pre zvieratá 
 • kreatívnych nadšencov poteší široké oddelenie tvorenia a majstrovania
 • ak si radi užívate čerstvý vzduch, voľný čas a outdoor sortiment je to pravé pre vás
 • školské a kancelárske potreby vašim ratolestiam uľahčia vzdelávanie
 • párty a darčekové balenia potešia 
 • príslušenstvo k mobilom, do bytu, do auta a ďalšie praktické veci vám zjednodušia život
 • hračky TEDi nepotešia len vaše deti, ale aj vás
 • a nakoniec sezónny tovar za skvelé ceny vám uľahčí sviatočné nákupy

Teraz už viete, kde môžete nájsť nové záclony či dekoráciu do bytu, nádoby na uskladnenie potravín, pomôcky na upratovanie a praktické veci do kúpeľne, kuchyne či do spálne. Všetky TEDi produkty spája kvalita a nízke ceny.

Tedi online katalóg – ceny ako z rozprávky

Máte pocit, že obchod TEDi znie až príliš neuveriteľne? Okrem aktuálnych zliav v TEDi online letáku môžete sledovať ponuky mesiaca na oficiálnej stránke TEDi obchodu alebo sezónne TEDi katalógy online u nás na Kupino.sk. Napríklad pred Vianocami v TEDi predajni nájdete všetko, čo potrebujete na sviatky. Od dekorácie, cez potreby na pečenie až po darčeky a hračky pre celú rodinu. Začína sa školský rok alebo si pripravujete masky na karneval? Využite výhodné ponuky z TEDi katalógu. 

Ak práve TEDi zľavy nie sú podľa vášho vkusu, overte si tie najlacnejšie produkty v našom kupino porovnávači cien. Či už hľadáte TEDi katalóg alebo TEDi leták, buďte vždy včas informovaný o najväčších zľavách a sledujte aktuálny Tedi leták online priamo z domu a kedykoľvek potrebujete. Stiahnite si našu aplikáciu a nastavte si upozornenia na vybrané produkty, o akciách vás budeme včas informovať. Nezabudnite, že vďaka prehliadaniu letákov online šetrite svoje peniaze, čas i prírodu.

TEDi obchod – navštívte pobočky po celom Slovensku

TEDi predajne sa na Slovensku rýchlo rozrastajú, predajca sa sústredí nielen na veľkomestá, ale aj krajské oblasti. TEDi je dôkaz, že aj bez e-shopu dokáže svojich zákazníkov uspokojiť a ponúknuť im lacný kvalitný sortiment. Navštívte jednu zo 41 predajní na Slovensku. K tým najnavštevovanejším patria Bratislava, Trnava, Michalovce či Žilina. TEDi je ale populárne aj v zahraničí, pri svojich cestách neváhajte navštíviť viac ako 2 150 predajní po celej Európe. 

Nenašli ste svoj obľúbený tovar? Pozrite sa na ďalšiích 36 obchodov v kategórii Bývanie, nábytok a záhrada. Pre široký výber nábytku sledujte najnovšie zľavy obchodných sietí ako aktuálny katalóg Ikea, aktuálny leták Jysk, leták OBI či najnovší leták Asko. Ďalšie možnosti na darčekové predmety a príslušenstvo nájdete aj vo Flying Tiger a Tchibo.

TEDi leták –⁠ nový katalóg

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu TEDi. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu TEDi? Nevadí, v kategórii Bývanie, nábytok a záhrada pre Vás máme ďalších 33 letákov od 36 predajcov, napr. aktuálny leták Jysk, aktuálny leták Askoaktuálny leták Merkury Market. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách TEDi šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Obľúbené obchody

Billa

Rakúska spoločnosť Billa pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993. Ako súčasť medzinárodnej skupiny REWE prináša na Slovensko denne nemeckú kvalitu…

Kaufland

Sieť supermarketov Kaufland má na Slovensku dlhú tradíciu. Prvý obchod otvoril Kaufland už roku 2000 v Poprade a aktuálne prevádzkuje viac ako 60…

Tesco

Obchodný reťazec Tesco funguje na Slovensku už viac ako 20 rokov. Tesco patrí medzi dlhoročne najobľúbenejšie supermarkety a v predajniach reťazca…

Lidl

Obchondý reťazec Lidl je na Slovensku už nejaký ten rok. V roku 2004 otvoril predajca hneď 14 pilotných predajní a následne v roku 2011 založil svoju…

Aktuálne letáky

ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Stihl katalóg 2021 – akciová ponuka
Stihl katalóg
Stihl
Stihl katalóg 2021 – akciová ponuka
Makro leták – akciová ponuka
Makro leták
Makro
Makro leták – akciová ponuka
Orion leták - aktuálna ponuka
Orion leták - Jar/leto
Orion
Orion leták - aktuálna ponuka
Jysk leták – aktuálna ponuka
Jysk leták
Jysk
Jysk leták – aktuálna ponuka
Mountfield leták – ponuka na rok 2021
Mountfield katalóg
Mountfield
Mountfield leták – ponuka na rok 2021
Hornbach leták – aktuálna ponuka
Hornbach katalóg
Hornbach
Hornbach leták – aktuálna ponuka
Siko katalóg – akciová ponuka
Siko katalóg - Kúpel'ne
Siko
Siko katalóg – akciová ponuka
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka