1. Kupino.sk
 2. Obchody
 3. Bývanie, nábytok a záhrada letáky
 4. TEDi leták

TEDi leták –⁠ nový katalóg

Bývanie, nábytok a záhrada

TEDi letáky momentálne nie sú k dispozícii.

Tedi leták – obchod plný zliav s rozličným tovarom pre každú príležitosť

Široká ponuka produktov a nízke ceny je heslo, ktorým sa nemecká TEDi spoločnosť riadi a patrí na Slovensku k tým najobľúbenejším. TEDi  pozorne sleduje trh a rýchlo reaguje na zmeny, aby zákazníci v obchode našli všetko, po čom túžia. Obchody TEDi dbajú na kvalitu tovaru a vykonávajú pravidelné bezpečnostné kontroly.

Aktuálny TEDi leták vám pravidelne každý mesiac prináša akčnú ponuku a tie najvýhodnejšie zľavy na rozličný tovar od každodenných praktických potrieb až po zaujímavé neobvyklé veci. U nás nájdete aktuálny leták TEDi k prelistovaniu kedykoľvek dostanete chuť na výhodné a kvalitné nákupy!

Tedi sortiment – všetky produkty do vašej domácnosti pod jednou strechou

Nepotravinový obchod Tedi, kde nájdete sortiment do domu, bytu, do záhrady alebo len tak pre zábavu ponúka produkty v nemeckej kvalite. Uľahčite si život v obchode, kde nájdete všetky produkty každodennej potreby a ešte viac na jednom mieste! V TEDi letáku si môžete každý mesiac vybrať svoje obľúbené výrobky v zľave z nasledujúcich kategórií:

 • urobte svojim domácim miláčikom radosť v kategórii doplnky pre zvieratá 
 • kreatívnych nadšencov poteší široké oddelenie tvorenia a majstrovania
 • ak si radi užívate čerstvý vzduch, voľný čas a outdoor sortiment je to pravé pre vás
 • školské a kancelárske potreby vašim ratolestiam uľahčia vzdelávanie
 • párty a darčekové balenia potešia 
 • príslušenstvo k mobilom, do bytu, do auta a ďalšie praktické veci vám zjednodušia život
 • hračky TEDi nepotešia len vaše deti, ale aj vás
 • a nakoniec sezónny tovar za skvelé ceny vám uľahčí sviatočné nákupy

Teraz už viete, kde môžete nájsť nové záclony či dekoráciu do bytu, nádoby na uskladnenie potravín, pomôcky na upratovanie a praktické veci do kúpeľne, kuchyne či do spálne. Všetky TEDi produkty spája kvalita a nízke ceny.

Tedi online katalóg – ceny ako z rozprávky

Máte pocit, že obchod TEDi znie až príliš neuveriteľne? Okrem aktuálnych zliav v TEDi online letáku môžete sledovať ponuky mesiaca na oficiálnej stránke TEDi obchodu alebo sezónne TEDi katalógy online u nás na Kupino.sk. Napríklad pred Vianocami v TEDi predajni nájdete všetko, čo potrebujete na sviatky. Od dekorácie, cez potreby na pečenie až po darčeky a hračky pre celú rodinu. Začína sa školský rok alebo si pripravujete masky na karneval? Využite výhodné ponuky z TEDi katalógu. 

Ak práve TEDi zľavy nie sú podľa vášho vkusu, overte si tie najlacnejšie produkty v našom kupino porovnávači cien. Či už hľadáte TEDi katalóg alebo TEDi leták, buďte vždy včas informovaný o najväčších zľavách a sledujte aktuálny Tedi leták online priamo z domu a kedykoľvek potrebujete. Stiahnite si našu aplikáciu a nastavte si upozornenia na vybrané produkty, o akciách vás budeme včas informovať. Nezabudnite, že vďaka prehliadaniu letákov online šetrite svoje peniaze, čas i prírodu.

TEDi obchod – navštívte pobočky po celom Slovensku

TEDi predajne sa na Slovensku rýchlo rozrastajú, predajca sa sústredí nielen na veľkomestá, ale aj krajské oblasti. TEDi je dôkaz, že aj bez e-shopu dokáže svojich zákazníkov uspokojiť a ponúknuť im lacný kvalitný sortiment. Navštívte jednu zo 41 predajní na Slovensku. K tým najnavštevovanejším patria Bratislava, Trnava, Michalovce či Žilina. TEDi je ale populárne aj v zahraničí, pri svojich cestách neváhajte navštíviť viac ako 2 150 predajní po celej Európe. 

Nenašli ste svoj obľúbený tovar? Pozrite sa na ďalšiích 36 obchodov v kategórii Bývanie, nábytok a záhrada. Pre široký výber nábytku sledujte najnovšie zľavy obchodných sietí ako aktuálny katalóg Ikea, aktuálny leták Jysk, leták OBI či najnovší leták Asko. Ďalšie možnosti na darčekové predmety a príslušenstvo nájdete aj vo Flying Tiger a Tchibo.

TEDi leták –⁠ nový katalóg

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu TEDi. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu TEDi? Nevadí, v kategórii Bývanie, nábytok a záhrada pre Vás máme ďalších 138 letákov od 36 predajcov, napr. aktuálny leták Jysk, aktuálny leták OBIaktuálny leták Asko. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách TEDi šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Obľúbené obchody

Kaufland

Sieť supermarketov Kaufland má na Slovensku dlhú tradíciu. Prvý obchod otvoril Kaufland už roku 2000 v Poprade a aktuálne prevádzkuje viac ako 60…

Teta drogéria

Špičková kvalita za skvelé ceny je mottom firmy Teta drogéria. Na Slovsku Teta otvorila prvú predajňu už v roku 1992 s pôvodným názvom Solvent…

Tesco

Obchodný reťazec Tesco funguje na Slovensku už viac ako 20 rokov. Tesco patrí medzi dlhoročne najobľúbenejšie supermarkety a v predajniach reťazca…

OBI

Nemecká spoločnosť OBI otvorila svoju prvú prevádzku už v roku 1970. Slovenský stavebnícky trh firma OBI začala obohacovať od roku 2008. Pamätáte si…

Aktuálne letáky

Black Red White leták
Black Red White nový katalóg - Môj domov: nábytok, sedačky, kuchyne 2020/2021
Black Red White
Black Red White leták
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market aktuálny leták - Bratislava a ďalšie
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Jysk leták – aktuálna ponuka
Jysk aktuálny leták - Výpredaj a zľava na všetky záhradné výrobky
Jysk
Jysk leták – aktuálna ponuka
OBI leták –⁠ akčná ponuka
OBI aktuálny leták - Záhrada
OBI
OBI leták –⁠ akčná ponuka
Makro leták – akciová ponuka
Makro akciový leták - Zaváranie 2021
Makro
Makro leták – akciová ponuka
DAZA leták – akciová ponuka
Daza akčný leták - MATERASSO
Daza
DAZA leták – akciová ponuka
Hornbach leták – aktuálna ponuka
Hornbach katalóg - Sektorové kuchyne Be Smart
Hornbach
Hornbach leták – aktuálna ponuka
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA 2021
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Tescoma katalóg – akčná ponuka
Tescoma akčná ponuka - Zľava na celý sortiment Tescoma
Tescoma
Tescoma katalóg – akčná ponuka
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok akciový leták - Doprava zadarmo na sedacie súpravy
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka

Prezrite si všetky letáky v kategórii Bývanie, nábytok a záhrada.