1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Drogérie a lekárne letáky
  4. Avon leták

Avon katalóg august 2021

Drogérie a lekárne

Avon letáky momentálne nie sú k dispozícii.

Avon katalóg – kozmetika a módne doplnky

Kozmetická spoločnosť Avon Cosmetics je na Slovensku dlhodobo na prvých priečkach v predaji nielen kozmetiky, ale aj módnych doplnkov.

Avon katalógy pravidelne každé 3 – 4 týždne prinášajú najnovší kvalitný sortiment za tie najvýhodnejšie ceny. Ku katalógu je často pripojený aj Avon leták so sezónnymi alebo krátkodobými akciami do vypredania zásob. U nás si Avon katalóg môžete prelistovať online kedykoľvek z pohodlia vášho domova.

Avon katalóg nielen od Avon Lady

Pôvodne bola väčšina Avon zákazníkov zvyknutá na papierové katalógy od tzv. Avon Lady. Aktuálne to už nie je pravda a najnovšie Avon katalóg si dnes už môžete pozrieť aj objednať online. Každý katalóg Avon zastrešuje hneď niekoľko kategórii zo sveta krásy a starostlivosti o telo a vybrať si môžete zo širokého sortimentu v rámci kategórií:

  • vône a parfúmy  (Elite Gentleman, Far Away, Full Speed, Incandessence, Little Black Dress, Perceive Today Tomorrow Always)
  • telová kozmetika  (Footwork, Encanto, Avon Works, Planet Spa, Skin So Soft)
  • pleťová kozmetika  (Anew, Avon Care, Anew Nutri-Advance, Mission, K-Beauty, Clearskin, Avon True Nutra Effects, Naturals, Avon Men, Avon Sun)
  • dekoratívna kozmetika  (Avon True, mark, Luxe, Color Trend)
  • kozmetika pre mužov  (Full Speed, Avon Luck, Elite Gentleman, Individual Blue,  Avon Men Saguaro)
  • starostlivosť o vlasy  (Advance Techniques, Naturals, Avon Care)
  • Móda a doplnky

Avon sa vo svete preslávil najmä svojimi parfúmami a luxusnými vôňami. Už od roku 1929 začal na trhu predstavovať svoje vlastné kozmetické Avon značky, ktoré sa k vašej pleti a telu správajú ohľaduplne. Dnes spolupracuje s úspešnými osobnosťami ako napríklad Dara Rolins v značke Beauty by Dara. Jej kolekcia poteší každú ženu, pozrite sa na jej parfumy, rúže, laky na nechty, špeciálne telové mlieka a mnoho ďalšieho.

Avon charitatívna činnosť pomáha ženám a celému svetu

Avon spoločnosť sa o svoje zákazníčky a ženy stará. Vo viac ako 100 mestách je známy Pochod za zdravé prsia či projekt Avon proti domácemu násiliu. Spoločnosť ročne vyzbiera milióny eur na podporu ľudí v ťažkej zdravotnej či životnej situácii.

Avon katalóg obsahuje len výrobky bez testovania na zvieratách. S testovaním na zvieratách kozmetická firma skončila ako jedna z prvých už v roku 1989. Nákupom produktov v Avon obchode tak môžete byť súčasťou zmeny a urobiť krok k lepšiemu svetu.

Avon online pre všade dostupnú kozmetiku

Prehliadaním katalógu Avon na Kupino.sk šetríte životné prostredie, ale aj svoju peňaženku. Nájdete tu vždy tie najvýhodnejšie ponuky a zľavy na vaše obľúbené výrobky. Keď si vyberiete produkty z katalógu a z letákov, môžete si ich rovno kúpiť prostredníctvom Avon online e-shopu na oficiálnej stránke Avon.

Ak sa vám však ceny nepozdávajú, porovnajte si ceny podobných produktov alebo si prelistujte online letáky a aktuálne katalógy podobných firiem ako Oriflame, Mary Kay či Yves Rocher. Nájdete ich v sekcii Drogérie a lekárne. Sledujte naše Kupino letáky a ušetrite.

Avon katalóg august 2021

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Avon. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Avon? Nevadí, v kategórii Drogérie a lekárne pre Vás máme ďalších 4 letákov od 18 predajcov, napr. aktuálny leták 101 drogerie. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Avon šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Obľúbené obchody

Tesco

Obchodný reťazec Tesco funguje na Slovensku už viac ako 20 rokov. Tesco patrí medzi dlhoročne najobľúbenejšie supermarkety a v predajniach reťazca…

Billa

Rakúska spoločnosť Billa pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993. Ako súčasť medzinárodnej skupiny REWE prináša na Slovensko denne nemeckú kvalitu…

Lidl

Obchondý reťazec Lidl je na Slovensku už nejaký ten rok. V roku 2004 otvoril predajca hneď 14 pilotných predajní a následne v roku 2011 založil svoju…

Merkury Market

Spoločnosť Merkury Market otvorila svoj prvý obchod v roku 1991 v Poľsku. Interiérový nábytok a stavebné materiály pokrývajú široký sortiment s viac…

Aktuálne letáky

Plus lekáreň leták online
Plus Lekáreň leták
Plus Lekáreň
Plus lekáreň leták online
101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
101 drogerie leták
101 drogerie
101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
TOP drogerie leták – akciová ponuka
TOP Drogéria leták
TOP Drogéria
TOP drogerie leták – akciová ponuka
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Billa hlavný leták
Billa
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Kaufland leták na tento týždeň
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták na tento týždeň
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro leták - Maloobchod
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco leták - Hypermarket
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Jysk leták – aktuálna ponuka
Jysk leták
Jysk
Jysk leták – aktuálna ponuka
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota noviny - Supermarket
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka