1. Kupino.sk
  2. Obchody
  3. Drogérie a lekárne letáky
  4. Avon leták

Avon katalóg august 2021

Drogérie a lekárne

Avon letáky momentálne nie sú k dispozícii.

Avon katalóg – kozmetika a módne doplnky

Kozmetická spoločnosť Avon Cosmetics je na Slovensku dlhodobo na prvých priečkach v predaji nielen kozmetiky, ale aj módnych doplnkov.

Avon katalógy pravidelne každé 3 – 4 týždne prinášajú najnovší kvalitný sortiment za tie najvýhodnejšie ceny. Ku katalógu je často pripojený aj Avon leták so sezónnymi alebo krátkodobými akciami do vypredania zásob. U nás si Avon katalóg môžete prelistovať online kedykoľvek z pohodlia vášho domova.

Avon katalóg nielen od Avon Lady

Pôvodne bola väčšina Avon zákazníkov zvyknutá na papierové katalógy od tzv. Avon Lady. Aktuálne to už nie je pravda a najnovšie Avon katalóg si dnes už môžete pozrieť aj objednať online. Každý katalóg Avon zastrešuje hneď niekoľko kategórii zo sveta krásy a starostlivosti o telo a vybrať si môžete zo širokého sortimentu v rámci kategórií:

  • vône a parfúmy  (Elite Gentleman, Far Away, Full Speed, Incandessence, Little Black Dress, Perceive Today Tomorrow Always)
  • telová kozmetika  (Footwork, Encanto, Avon Works, Planet Spa, Skin So Soft)
  • pleťová kozmetika  (Anew, Avon Care, Anew Nutri-Advance, Mission, K-Beauty, Clearskin, Avon True Nutra Effects, Naturals, Avon Men, Avon Sun)
  • dekoratívna kozmetika  (Avon True, mark, Luxe, Color Trend)
  • kozmetika pre mužov  (Full Speed, Avon Luck, Elite Gentleman, Individual Blue,  Avon Men Saguaro)
  • starostlivosť o vlasy  (Advance Techniques, Naturals, Avon Care)
  • Móda a doplnky

Avon sa vo svete preslávil najmä svojimi parfúmami a luxusnými vôňami. Už od roku 1929 začal na trhu predstavovať svoje vlastné kozmetické Avon značky, ktoré sa k vašej pleti a telu správajú ohľaduplne. Dnes spolupracuje s úspešnými osobnosťami ako napríklad Dara Rolins v značke Beauty by Dara. Jej kolekcia poteší každú ženu, pozrite sa na jej parfumy, rúže, laky na nechty, špeciálne telové mlieka a mnoho ďalšieho.

Avon charitatívna činnosť pomáha ženám a celému svetu

Avon spoločnosť sa o svoje zákazníčky a ženy stará. Vo viac ako 100 mestách je známy Pochod za zdravé prsia či projekt Avon proti domácemu násiliu. Spoločnosť ročne vyzbiera milióny eur na podporu ľudí v ťažkej zdravotnej či životnej situácii.

Avon katalóg obsahuje len výrobky bez testovania na zvieratách. S testovaním na zvieratách kozmetická firma skončila ako jedna z prvých už v roku 1989. Nákupom produktov v Avon obchode tak môžete byť súčasťou zmeny a urobiť krok k lepšiemu svetu.

Avon online pre všade dostupnú kozmetiku

Prehliadaním katalógu Avon na Kupino.sk šetríte životné prostredie, ale aj svoju peňaženku. Nájdete tu vždy tie najvýhodnejšie ponuky a zľavy na vaše obľúbené výrobky. Keď si vyberiete produkty z katalógu a z letákov, môžete si ich rovno kúpiť prostredníctvom Avon online e-shopu na oficiálnej stránke Avon.

Ak sa vám však ceny nepozdávajú, porovnajte si ceny podobných produktov alebo si prelistujte online letáky a aktuálne katalógy podobných firiem ako Oriflame, Mary Kay či Yves Rocher. Nájdete ich v sekcii Drogérie a lekárne. Sledujte naše Kupino letáky a ušetrite.

Avon katalóg august 2021

Prehľad aktuálnych, budúcich aj predchádzajúcich akciových letákov predajcu Avon. Kupino.sk pre Vás každý deň sleduje a aktualizuje akciové ponuky predajcov na celom Slovensku. Nevybrali ste si z aktuálneho letáku predajcu Avon? Nevadí, v kategórii Drogérie a lekárne pre Vás máme ďalších 9 letákov od 18 predajcov, napr. aktuálny leták 101 drogerie, aktuálny leták Teta drogériaaktuálny leták Dr.Max. Vďaka prehliadaniu letákov na Kupino.sk a nákupom v akciových ponukách Avon šetríte svoje peniaze, čas i prírodu.

Obľúbené obchody

OBI

Nemecká spoločnosť OBI otvorila svoju prvú prevádzku už v roku 1970. Slovenský stavebnícky trh firma OBI začala obohacovať od roku 2008. Pamätáte si…

Billa

Rakúska spoločnosť Billa pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993. Ako súčasť medzinárodnej skupiny REWE prináša na Slovensko denne nemeckú kvalitu…

Kaufland

Sieť supermarketov Kaufland má na Slovensku dlhú tradíciu. Prvý obchod otvoril Kaufland už roku 2000 v Poprade a aktuálne prevádzkuje viac ako 60…

Jysk

Kvalitný škandinávsky nábytok a doplnky obohacujú domácnosti v 51 krajinách sveta už viac ako 42 rokov. Spoločnosť Jysk patrí do dánskej skupiny Lars…

Aktuálne letáky

Retrogéria leták
Retrogéria leták
Retrogéria
Retrogéria leták
Teta drogerie leták na tento týždeň
Teta drogéria leták
Teta drogéria
Teta drogerie leták na tento týždeň
Vaša Lekáreň leták na tento týždeň
Vaša Lekáreň akciový leták
Vaša Lekáreň
Vaša Lekáreň leták na tento týždeň
TOP drogerie leták – akciová ponuka
TOP Drogéria leták
TOP Drogéria
TOP drogerie leták – akciová ponuka
Plus lekáreň leták online
Plus Lekáreň leták
Plus Lekáreň
Plus lekáreň leták online
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
101 drogerie leták
101 drogerie
101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
BENU Lekáreň leták – akciová ponuka
BENU Lekáreň akciový leták - E-shop ponúka
BENU Lekáreň
BENU Lekáreň leták – akciová ponuka