1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Tento týždeň nezmeškajte: -50% na OKAY nábytok, jesenná móda, výpredaj skladových zásob v ASKO

Tento týždeň nezmeškajte: -50% na OKAY nábytok, jesenná móda, výpredaj skladových zásob v ASKO

Využite teraz skvelé zľavy a akcie na široký sortiment produktov Kupino

Zdieľať:

Je pondelok a my pre vás máme náš aktuálny Kupino zľavový týždenník. Tento týždeň sme vybrali tie najlepšie zľavy a akcie prebiehajúce v obchodoch Tesco, Pepco, Jysk a ďalších. Pozrite si prehľad najvýhodnejších akcií tohto týždňa a ušetrite ešte viac.

1. Avon: Ewa Farna odporúča vôňu Rebel & Diva so 40% zľavou

Len teraz za 14,49 eur so 40% zľavou máte možnosť získať zmyselnú vôňu Rebel & Diva od značky Avon. Tvárou kampane je speváčka Ewa Farna, ktorá vôňu vrelo odporúča. Akcia trvá len do 14. októbra, preto neváhajte a urobte si radosť. Viac o akcii si prečítate v katalógu Avon.

2. Okay: Sedačky, kuchyne a postele so zľavou viac ako 50 %

Úžasné zľavy v Okay nábytok na vás čakajú práve teraz. Hľadáte vytúženú kuchyňu či sedačku do vášho nového bývania? Príďte do Okay a vyberte si spomedzi množstva produktov a zliav. Ponuka platí do 11. októbra. Viac o zľavách nájdete v letáku Okay.

3. Kaufland: Ponuka kahancov a sviečok na spomienkový deň

V Kaufland špeciálnej ponuke nájdete od 1. októbra do 10. októbra až 30% zľavy na kahance, sviečky a svietniky. Sviatok pamiatky zosnulých je tu už o pár týždňoch a vďaka októbrovým zľavám v Kauflande sa na neho môžete pripraviť v predstihu. Nový leták Kaufland si teraz môžete pozrieť online.

4. Pepco: Nová jesenná kolekcia oblečenia pre deti je tu

Pripravte sa na skvelé ceny a nakúpte v Pepco nové oblečenie na jeseň pre vaše ratolesti. Ponuka je veľmi pestrá a ceny odvážne nízke, stačí si len vybrať. Nakúpte kolekciu v Pepcu do 7. októbra alebo do vyčerpania zásob. Zistite viac v Pepco letáku.

5. Jysk: Zľava na jedálenské stoličky od 20 do 50 %

Využite širokú ponuku jedálenských stoličiek a množstva ďalšieho štýlového nábytku v JYSKU, ktorý teraz nakúpite s perfektnými zľavami. Ponuka platí do stredy 7. októbra. Viac o akcii nájdete v letáku Jysk.

6. Tesco: Exkluzívna ponuka kvalitných vín

Ešte do utorka 6. októbra si môžete v Tescu vybrať zo skvelej ponuky kvalitného vína aj s 34% zľavami. Viac info získate priamo v letáku Tesco. Príďte sa presvedčiť sami.

7. ASKO: Totálny výpredaj skladových zásob na bytové doplnky

Len teraz máte možnosť v ASKO nábytok získať ktorýkoľvek výrobok zo 16 000 zľavnených bytových doplnkov, kobercov a svetiel v zľavách až do výšky 50 %. Využite ponuku do 8. októbra a viac info získajte v letáku ASKO.

8. TEVOS drogérie: Drogéria a kahance za výhodne nízke ceny

Zlacnený sortiment širokej ponuky drogérie nájdete v obchodoch TEVOS drogérie. Okrem toho reťazec ponúka aj kahance a sviečky za super ceny. Akciové zľavy platia do 2. októbra alebo do vypredania zásob. Viac o cenách nájdete priamo v letáku TEVOS.

9. Metro: Vonkajší terasový ohrievač Etna Deluxe v akcii

Metro prichádza s aktuálnou akciovom ponukou. Do príjemne strávených chladnejších dní si môžete na terase vyrobiť teplo terasovým ohrievačom Etna Deluxe teraz za 199 eur. Akcia platí aj na ďalšie produkty do vašej domácnosti a platí od 30. septembra do 13. októbra. Viac o nej sa dozviete priamo v letáku Metro.

10. Labaš: Tyčinky Bounty, Mars, Twix a Snickers len za 0,28 eur

Milovníci sladkého pozor. V predajniach Labaš si teraz zakúpite sladké tyčinky Bounty, Mars, Twix a Snickers v zľave len za 0,28 eur. Ponuka platí od 25. septembra do vypredania zásob. Viac o akcii nájdete v letáku Labaš.

Nenašli ste nič zaujímavé? Sledujte náš akciový týždenník na budúci týždeň, aby vám neunikla žiadna výhodná ponuka!

Zdieľať:

Aktuálne letáky

Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka