1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Tento týždeň nezmeškajte: Súťaž o Apple Watch, 20% zľava v lekárňach, Harry Potter hrnčeky v Lidli

Tento týždeň nezmeškajte: Súťaž o Apple Watch, 20% zľava v lekárňach, Harry Potter hrnčeky v Lidli

Akciový týždenník Kupino so skvelými zľavami Kupino

Zdieľať:

Je pondelok a my pre vás máme náš aktuálny Kupino zľavový týždenník. Tento týždeň sme vybrali tie najlepšie zľavy a akcie prebiehajúce v obchodoch Lidl, Pepco či DOMOSS a ďalších. Pozrite si prehľad najvýhodnejších akcií tohto týždňa a ušetrite ešte viac.

1. Tesco: Termosky a termofľaše so zľavou 20 %

Vyberte si termosku z nehrdzavejúcej ocele v Tescu, ktorú oceníte hlavne na cestách. Ponuka s 20 % zľavou na termosky platí do 29. septembra alebo do vypredania zásob. Viac o akcii nájdete v letáku Tesco.

2. Lidl: Elektrický vysávač do záhrady/fúkač lístia so zľavou až 10 eur

Jesenná ponuka Lidlu je tu. Získajte teraz v perfektnej zľave elektrický vysávač a fúkač lístia do záhrady v jednom za cenu 32,99 eur. Akcia trvá už len do 27. septembra alebo do vypredania zásob. Viac o akcii sa dozviete v letáku Lidl.

3. Billa: Kolekcia hrdinských postavičiek POP z filmov MARVEL a FROZEN II.

Len teraz máte jedinečnú možnosť získať zostavu hrdinov POP z filmov MARVEL a FROZEN II. Stačí nakupovať v Bille a využiť skvelú akciu do 27. októbra alebo do vyčerpania zásob. Viac o akcii sa dozviete v letáku Billa.

4. COOP Jednota: Súťaž o žehličku na vlasy Philips

Zapojte sa s COOP Jednota do súťaže o žehličku na vlasy Philips. Stačí, ak nakúpite jogurty Fantasia dvoch druhov a ponecháte si účtenku. Akcia trvá do 30. septembra. Preto neváhajte a viac informácií získajte v letáku COOP Jednota.

5. Fresh: Súťaž o kuchynského robota alebo Apple produkty

Využite skvelú súťaž o Apple hodinky, iPhone8 alebo vyhrajte kuchynského robota v obchodoch Fresh do 28. septembra. Viac o akcii nájdete v letáku Fresh.

6. Pepco: Nová jesenná módna kolekcia za skvelé ceny

Získajte teraz módne kúsky tejto jesene v Pepco za skvelé ceny. Trendy rolák len za 5 eur či príjemnú vestu z umelej kožušiny len za 10 eur. Poponáhľajte sa! Akcia trvá už len do stredy 23. septembra alebo do vypredania zásob. Viac sa dozviete priamo v letáku Pepco.

7. Lidl: Harry Potter hrnčeky už od 2,99 eur

Urobte radosť svojim ratolestiam nákupom v Lidli, keďže teraz za každých 20 eur nákupu, získate balíček s figúrkou zo ságy Harry Potter. V špeciálnej 70% akcii získajte aj čarovné Harry Potter hrnčeky reagujúce na teplo či také, ktoré dokonca svietia v tme. Akcia trvá len do vypredania zásob, preto sa poponáhľajte. Viac o akcii v letáku Lidl.

8. LEGO: Stiahni si novú aplikáciu ZDARMA

Stiahnite si LEGO aplikáciu 3D úplne zdarma a sledujte, ako modely ožívajú. Deti tu môžu bezpečne zdieľať svoje výtvory a inšpirovať sa ďalšími staviteľmi. Viac info v aktuálnom letáku LEGO, ktorý platí do konca tohto roka.

9. DOMOSS: Výpredaj záhradnej techniky, nábytku a grilov

Ešte posledný týždeň do 27. septembra máte možnosť využiť výpredaj záhradnej techniky, nábytku či grilov, pri ktorom ušetríte aj 30 eur na jednom výrobku. Využite skvelé zľavy tu a teraz. Viac sa dozviete v letáku DOMOSS.

10. BENU lekáreň: Zľavy v e-shope až okolo 20 %

Do konca septembra máte možnosť využiť super zľavy na rôzne produkty v BENU lekárni. Nakúpte výživové doplnky so zľavou 20 % a získajte tablety Wobenzym ako darček úplne ZDARMA. Viac o akciových produktov nájdete v letáku BENU lekáreň.

Nenašli ste nič zaujímavé? Sledujte náš akciový týždenník na budúci týždeň, aby vám neunikla žiadna výhodná ponuka!

Zdieľať:

Aktuálne letáky

Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka