1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Tento týždeň nezmeškajte: Súťaž o fotoaparát Nikon, Letný výpredaj v Kik, Tefal naparovač ZDARMA

Tento týždeň nezmeškajte: Súťaž o fotoaparát Nikon, Letný výpredaj v Kik, Tefal naparovač ZDARMA

Skvelé akcie na tento týždeň Kupino

Zdieľať:

Je pondelok a my pre vás máme náš aktuálny Kupino zľavový týždenník. Tento týždeň sme vybrali tie najlepšie zľavy a akcie prebiehajúce v obchodoch Kaufland, Metro, Kik a ďalších. Pozrite si prehľad najvýhodnejších akcií tohto týždňa a ušetrite ešte viac.

1. Tesco: Školá volá akcia sa blíži ku koncu

V Tescu prebieha akcia škola volá ešte posledné dva týždne do 20. septembra. Nepremeškajte výhodné nákupy školských pomôcok pre vaše deti. Viac o akcii sa dozviete v aktuálnom Tesco letáku.

2. Labaš: Pivo Pilsner Urquel len za 0,86 eur

Milovníci piva pozor! Už len do 10. septembra nakupujte v veľkoobchode Labaš Pivo Pilsner Urquel 12 % len za 0,86 eur s DPH. Poponáhľajte sa! Ponuka platí do vypredania zásob.

3. BANQUET: Všetko do vašej domácnosti za skvelé ceny

Už len do konca septembra je tu pre vás katalóg BANQUET Jar/Leto plný zlacnených produktov do vašej kuchyne a domácnosti. Ako verní zákazníci máte možnosť využiť ďalšie výhody. Čím viac nakúpite, tým väčšiu zľavu získate.

4. eD Profi: Jesenné zľavy na elektro

Využite jesennú špeciálnu ponuku na elektroniku v eD Profi. Nepremeškajte výhodné ceny do 30. septembra a získajte napríklad Samsung MicroSDXC 64 GB spolu s SD adaptérom v balení len za 15 eur či veľkosťou až 128 GB len za 26 eur.

5. Karmen CBA: Mäsové produkty od 4,60 eur za 1 kg

Nakúpte šunku či salámu za výhodné zľavy v obchodoch Karmen CBA. Napríklad výborná saláma Vysočina teraz len za 6 eur za 1 kilogram a ďalšie mäsové produkty za rozumné ceny. Ponuka platí do 16. septembra.

6. Tevos Drogérie: Dove sprchový gél len za 1,59 eur

Okrem skvelej akcie na sprchový gél Dove v Tevos Drogérie dostanete až 25 % zľavu na výrobky značky JAR. Ponuka platí ešte tento a budúci týždeň do 18. septembra.

7. Kik: Letný výpredaj šiat až do 70 %

Vyberte si posledné letné kúsky dámskej módy a užite si zľavy až do 70 % v predajniach kik. Pozor! Platí už len do štvrtka 10. septembra. Viac o akcii nájdete v letáku.

8. Nitrazdroj: Súťaž o naparovač Tefal a fotoaparát Nikon

S Nitrazdrojom môžete súťažiť o veľmi zaujímavé ceny – naparovač so žehličkou Tefal alebo fotoaparát Nikon môže byť teraz práve váš. Súťaž trvá do 30. septembra. Stačí ak nakúpite v predajniach CBA výrobky Figaro v minimálnej hodnote 2,99 eur. Viac o súťaži nájdete v letáku Nitrazdroj.

9. Metro: Akčné ceny na gastronómiu

Širokú ponuku potravín za výhodné ceny teraz dostane v Metre až do 15. septembra. Napríklad hovädzia falošná sviečkovica teraz len za 5,39 eur za 1 kilogram. Zo zeleniny je v akcii paprika zelená, červená a žltá len za 1,79 eur za 1 kilogram. Viac o akciových produktov nájdete v aktuálnom letáku.

10. Kaufland: Oblečte sa na jeseň do prírody

Od štvrtka 10. septembra do stredy 16. septembra prebieha v Kauflande skvelá ponuka voľnočasového oblečenia do prírody, ktorú musíte využiť. Pripravte sa na chladnejšie jesenné dni teplou flisovou bundou za 9,99 eur. V ponuke je aj trackingová obuv či nohavice za nízke ceny. Viac sa dozviete v nepotravinovom letáku Kaufland.

Nenašli ste nič zaujímavé? Sledujte náš akciový týždenník na budúci týždeň, aby vám neunikla žiadna výhodná ponuka!

Zdieľať:

Aktuálne letáky

ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka