1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Kde nakúpiť školské potreby pre vaše deti? V Tescu a Kauflande to máte výhodne a bez stresu

Kde nakúpiť školské potreby pre vaše deti? V Tescu a Kauflande to máte výhodne a bez stresu

Nakúpte školské batohy a ďalšie potreby výhodne s Tescom či Kauflandom Canva

Zdieľať:

Aj vy máte doma školákov, ktorým sa prázdniny pomaly krátia? Ak už postupne spisujete zoznam, čo všetko budú v septembri do školy potrebovať, prinášame zopár tipov na výhodné nákupy školských pomôcok v obchodných reťazcoch Tesco, Kaufland či Metro. Potešte deti novým peračníkom a motivujte ich, aby z toho nemali zbytočný stres. Do začiatku školského roka ešte ostáva pár týždňov, a preto si nákupy môžete rozumne rozložiť.

Aktuálne zľavy na školské potreby v Kauflande a Tescu

Zoznam so školskými potrebami sa vám rýchlo plní a vy premýšľate, ako to všetko zvládnete? Získajte prehľad o akciových pomôckach rýchlo a jednoducho. Ak potrebujete nakúpiť všetky základné veci ako sú perá, peračník či iné školské pomôcky, takmer všetko sa vám podarí získať v priebehu celého mesiaca v akcii.

Skvelé je, že množstvo zlacnených produktov je možné zakúpiť až do 9. septembra, preto si nákupy môžete pokojne rozdeliť na niekoľko „nákupných kôl“. Vyhnete sa tak zbytočnému stresu a deti spolu s vami tak budú mať ešte pekný zvyšok leta.

Školské batohy teraz nakúpite v Tescu so zľavami až 44 % od 5,59 eur za kus. 20-listové zošity vo formáte A5 tu nakúpite už od 0,25 eur alebo 40-listový za 0,39 eur za kus.

Guľôčkové perá nájdete v Tescu už od 0,29 eur za 4 kusy. Zlacnené puzdrá na perá až do 9. septembra nájdete v Kauflande od 2,99 eur za kus. Do 16. augusta v Tescu platí akcia na peračníky, ktoré kúpite od 3,29 eur za kus.

Farebné papiere nakúpite v Kauflande takisto za pár centov, 20 ks za 0,69 eur, pričom ponuka trvá až do 9. septembra. Temperové farby nakúpite najlacnejšie v Metre za 2,51 eur za 10 kusov alebo v Tescu za 2,99 eur za rovnaké balenie.

Farbičky a súpravy ceruziek za dobré ceny nájdete v oboch obchodných reťazcoch. Ďalšie pomôcky ako box na zošity kúpite výhodne v Kauflande za 4,99 eur za kus aj v priebehu septembra a školské dosky zase v Tescu do nedele 16. augusta. Školský diár nakúpite v Kauflande od 3,49 eur za kus až do 9. septembra.

Pre väčší prehľad si prelistujte letáky Tesco, Kaufland, Metro, či ďalšie, ktoré obsahujú množstvo výhodných produktov v akcii.

Nakupujte školské potreby výhodne až do septembra Canva

Príspevok na školské potreby bude aj tento rok

Pozitívnou správou je, že rodičia prvákov sa nemusia obávať, ako začiatok školského roka zvládnu finančne. Pomoc prichádza od štátu aj tento rok. Príspevok pre rodičov detí, ktoré idú v septembri do prvého ročníka sa bude vyplácať v hodnote 102,50 eur a bude určený na zošity, písacie potreby, učebnice a ďalšie školské pomôcky. Rodičia ho dostanú ako zvýšený prídavok na dieťa a bude sa vyplácať spolu s rodinným prídavkom v októbri tohto roka. Príspevok na školské potreby pre dieťa dostávate automaticky, nemusíte oň žiadať.

Zdieľať:

Aktuálne letáky

COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota časopis
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco leták - Hypermarket
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Kaufland leták na tento týždeň
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták na tento týždeň
dm drogerie leták na tento týždeň
dm drogerie markt Journal
dm drogerie
dm drogerie leták na tento týždeň
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro leták - Maloobchod
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták - September 2021
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
101 drogerie leták
101 drogerie
101 drogerie leták aktuálny + budúci týždeň
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták - Pilos Maslo
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Veľký výpredaj vystavených elektrospotrebičov
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
OBI leták –⁠ akčná ponuka
OBI leták
OBI
OBI leták –⁠ akčná ponuka