1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Je tu posledný mesiac letných súťaží! Zapojte sa a vyhrajte auto či nákupné poukážky na celý rok

Je tu posledný mesiac letných súťaží! Zapojte sa a vyhrajte auto či nákupné poukážky na celý rok

Súťaž o poukážky v hodnote 3 650 eur v Lidli trvá do konca augustaCanva

Zdieľať:

Máte radi letné súťaže o špeciálne ceny? Tohtoročná ponuka výhier v obchodoch Tesco, Kaufland, či Lidl je naozaj pestrá. Zľavové poukážky, nové auto, štýlová Vespa alebo celoročné nákupy zadarmo. To všetko môže byť vaše. Leto je v plnom prúde a súťaže vrcholia, tak sa poponáhľajte a pozrite si v ktorých obchodoch sa oplatí v najbliších týždňoch nakúpiť.

Vyhrajte nákupy na celý rok zadarmo v Lidli

Ak máte chuť zapojiť sa do jednej z letných súťaží, Lidl pre vás pripravil jednu z najzaujímavejších. Zapojiť sa do súťaže môže každý, kto platí kartou VISA či VISA Electron.

Súťaž je úplne jednoduchá. Ak v Lidli na Slovensku zaplatíte kartou VISA, zaregistrujte si svoj 14-miestny kód z účtenky a máte možnosť vyhrať rok nakupovania v Lidli zadarmo v podobe darčekovej poukážky v hodnote 3 650 eur!

Súťaž trvá do 31. augusta a podmienkou pre overenie nároku na výhru je doloženie výhernej účtenky, preto si ju pre istotu starostlivo uschovajte. Výhercovia sa žrebujú každý týždeň a jedným z nich sa môžete stať práve vy.

Kaufland prináša súťaž o poukážky v hodnote 50 €

Máte radi záhradné letné grilovačky? Obchodný reťazec Kaufland má pre vás počas celého leta pripravenú súťaž o nákupné poukážky v hodnote 50 eur. Ak sa chcete zapojiť do súťaže, stačí zahlasovať za 3 z 10 výrobkov na grilovanie na stránke Kaufland súťaž.

Zapojte sa čím skôr, nech aj vy môžete pripraviť pre vašu rodinu a priateľov letnú grilovačku, na ktorú sa nezabúda!

Nové auto vďaka súťaži Nitrazdroj

Už len do konca 31. augusta trvá v Nitrazdroj perfektná súťaž o nové auto. Víťaz získa novú Toyotu RAV4 alebo ďalšiu z 500 iných cien. Stačí nakúpiť v obchodoch Nitrazdroj Zlatý bažant Radler nealko, spod uzáveru balenia poslať kód v tvare RADLER KÓD na 7772 alebo cez www.zlatybazant.sk. Odviesť sa na novom aute nebolo nikdy jednoduchšie! Ďalšie informácie získate priamo v letáku Nitrazdroj.

Letná Tesco súťaž o Toyotu, GoPro, či Vespu

Chcete si svoje letné akcie originálne zachytiť GoPro akčnou kamerou alebo sa voziť v štýlovej Vespe? Stačí vám v Tescu zakúpiť aspoň 4 kusy akéhokoľvek nealko piva Birell v plechovke či vo fľaši, pri nákupe použiť vernostnú kartu Tesco Clubcard a súťažiť! Po zakúpení piva sa zaregistrujte do 31. augusta 2020.

Možnosť súťažiť je tu už len posledný mesiac, preto neváhajte, zakúpte si letné ovieženie a máte možnosť získať aj darčekovú poukážku či samotný Birell. Žrebuje sa každý druhý pondelok, preto neváhajte, výhra môže byť vaša!

Navyše, aj Tesco prináša možnosť vyhrať novú Toyotu. Nakupujte v Tescu Zlatý bažant Radler nealko a hrajte o 500 ďalších skvelých cien. Súťažné kódy z plechoviek s nápisom „Veľká letná súťaž“ stačí poslať do 31. augusta na stránkach súťaže Zlatý bažant. Okrem novej Toyoty môžete získať aj 10x krát Apple iPhone 11 Pro, 10x Apple Watch 3 či 20x bicykel značky Kenzel a mnoho ďalších cien.

Čas letí, preto neváhajte, súťažte a vyhrajte! Leto je tu a teraz.

Zdieľať:

Aktuálne letáky

Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka