1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Slovensko krajina zážitkov: Lidl prináša zľavy na výlety až do 70 %

Slovensko krajina zážitkov: Lidl prináša zľavy na výlety až do 70 %

Užite si na Slovensku leto plné zážitkov vďaka Lidl kupónomLidl Youtube

Aj vy premýšľate, že si nasledujúce týždne naplno užijete v krásnych horách, či termálnych parkoch na Slovensku? Možnosti na zážitky, ktoré sa dajú u nás zažiť je skutočne mnoho. Lidl chce prispieť všetkým, ktorí chcú toto leto podporiť slovenský cestovný ruch a navštíviť naše krásne Slovensko. Aby ste si leto tento rok naozaj užili, Lidl daruje každému z vás k nákupu kupóny na nové dovolenkové zážitky!

Podporiť cestovný ruch na Slovensku je oddnes o čosi jednoduchšie. Stačí ak využijete príležitosť, ktorú ponúka Lidl všetkým svojim zákazníkom v rámci akcie Slovensko krajina zážitkov. Pri vašej návšteve Lidl predajne teraz dostanete za každých 5 eur nákupu kupóny v hodnote 2 eur.

Využite Lidl kupóny na obľúbených miestach

Nazbierané kupóny si môžete naplno užiť počas vašej dovolenky na lanovkách v Tatrách, v termálnych parkoch Bešeňová, Aqua City Poprad, Dunajská Streda, Tatralandia, či v Jump Arene Košice a na mnohých ďalších miestach na Slovensku. Všetky informácie o miestach, kde kupóny platia, nájdete na lidlzazitky.sk. Ponuka je pestrá a užiť si ju môžete aj s deťmi, napríklad vo Fun aréne Bobrovec. Pre odvážnejších je tu na výber Tarzania, jazda na koni, či rafting a mnoho ďalších aktivít.

Ako si kupóny Lidl uplatniť

Ak ste za svoje nákupy získali v Lidli viacero kupónov, dobrou správou je, že využiť ich môžete až do 31. 3. 2021. Nazbierané kupóny uplatníte veľmi jednoducho. Buď ich využijete priamo pri rezervácii zážitku alebo si môžete stiahnuť aplikáciu Lidl Zážitky, do ktorej si naskenujete QR kódy z vašich kupónov. Takto máte kupóny v bezpečí uložené vo vašej virtuálnej peňaženke. Aplikáciu Lidl Zážitky je možné stiahnuť cez Google Play alebo App Store.

Po nahraní kupónov si stačí vybrať zážitok a rezervovať dátum vašej návštevy. Lidl odporúča urobiť rezervácie čo najskôr, pretože výška maximálnej zľavy sa môže v priebehu roka meniť. Lidl zážitky však môžete kombinovať tak, aby ste získali čo najvýhodnejšiu zľavu. Užite si množstvo zážitkov vďaka vstupenkám zlacneným až o 70 %.

Zľavu si uplatníte tak, že priamo na Lidl stránke zážitkov zadáte buď manuálne zľavový kód kupónu alebo využijete naskenované kódy v aplikácii vo vašom telefóne. Vstupenky vám už jednoducho prídu na váš súkromný email. Jednoduché, nie? Nakúpte v Lidli a objavte naše krásne Slovensko a užite zákutia našej krajiny s výhodnými zľavami.

Vyrazte za zážitkami a užite si krásne leto! Lebo na Slovensku je stále čo objavovať.

Aktuálne letáky

OBI leták
OBI aktuálny leták - Jesenná záhrada, vřes, mulčovacia kôra
OBI
OBI leták
Metro leták
Metro online leták - Maloobchod
Metro
Metro leták
Jysk leták
Jysk aktuálny leták - Zľava na všetok nábytok
Jysk
Jysk leták
101 Drogerie leták
101 drogerie aktuálny leták - Zbierajte body na plyšové vankúšiky!
101 drogerie
101 Drogerie leták
Kaufland leták
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták
COOP Jednota leták
Coop Jednota akciový leták - Akcia na mlieko, cukor a kuracie rezne
COOP Jednota
COOP Jednota leták
Lidl leták
Lidl online leták - Najlacnějšie mlieko
Lidl
Lidl leták
Tesco leták
Tesco akciový leták - Najlacnejšie kuracie rezne
Tesco
Tesco leták
Billa leták
Billa aktuálny leták - Zdravé potraviny za super ceny
Billa
Billa leták
Dráčik katalóg
Dráčik aktuálny leták - LOL Surprise a Pokémon
Dráčik
Dráčik katalóg