1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Aktuálne akčné letáky Tesco a Lidl prinášajú skvelú grilovačku - Kurča v Lidli už za 1,49€ za 1 kg

Aktuálne akčné letáky Tesco a Lidl prinášajú skvelú grilovačku - Kurča v Lidli už za 1,49€ za 1 kg

Grilovanie Akčný leták Tesco Canva

Zdieľať:

Už len pár dní nás delí od oficiálneho začiatku letných prázdnin plných slnka a dobrej nálady. Ak už plánujete prvú grilovačku tohtoročnej sezóny, inšpirujte sa našimi tipmi a zľavami v akciových letákoch a pripravte si tie najneodolateľnejšie pochúťky, na ktoré budete spomínať celé leto. V najnovších Tesco či Lidl letákoch je už grilovacia sezóna v plnom prúde a nájdete v nich kompletný výber surovín, bez ktorých si správnu grilovačku neviete predstaviť.

Čo nesmie chýbať na žiadnej grilovačke? Predsa kvalitné mäso.

Každá záhradná grilovačka si zaslúži poriadny kus kvalitného mäsa. Ak čakáte viac hostí, jednoduchým riešením sú napríklad marinované kuracie stehná (celé kurča teraz v Lidli – už za 1,49€ za 1 kg). Ak radi experimentujete, marinádu si môžete pripraviť podľa vlastnej chuti z byliniek a korenia, ktoré máte doma. Ak je kuracie mäso pre vás príliš obyčajnou voľbou, vašu prvú tohtoročnú grilovačku môžete otvoriť napríklad s výborným hovädzím rump steakom (teraz v Tesco, 1 kg za 10,99€) alebo hostí prekvapiť exkluzívnou jahnacinou (jahňacia štvrť teraz v Tescu, 8,99€ za 1 kg).

Okrem mäsa sú veľkým hitom aj syry. Skvelou voľbou je napríklad údený pološtiepok na gril (Coop Jednota, 190g za 1,83€) alebo Grill Master Camembert (Tesco, 4 x 100g za 3,99). Stačí už len pridať ľahký šalát s vašim obľúbeným ovocím a nové grilovacie menu je na svete.

Odľahčite to čerstvou zeleninou

Ak už máte na grilovačku vybrané mäso, otázkou ostáva ešte chutná príloha. Klasikou je grilovaná cuketa, paprika, paradajky alebo uhorky, no skúšali ste už grilovať mango alebo ananás? Zaexperimentujte a určite neoľutujete. Aktuálny Lidl leták je plný čerstvého ovocia a zeleniny a nájdete v ňom napríklad aj šťavnaté hrozno (Lidl, 500g, 1,19€), ktoré sa hodí nielen k mäsu, ale aj k vínu, ktoré by na vašom stole určite nemalo chýbať.

Zahrajte sa na profesionálneho barmana

Ku správnej grilovačke patria aj chutné nápoje. Pre klasikov je tu overená chuťovka vo forme piva Pilsner Urquell (teraz v Tescu za 0,79€) a milovníci vína si zas prídu na svoje v obchodoch Lidl, kde nájdete vždy špeciálny výber toho najlepšieho z domácich a zahraničných viníc. Ak máte chuť na niečo špeciálne, môžete si namiešať jeden z Lidl koktejlových hitov. Skvelým základom pre letné miešané drinky je Coca-Cola (1 l za 0,68€, hľadajte v Metro) alebo rôzny šťavy.

Po dobrom jedle si doprajte skvelú kávu

Po chutnom obede sa žiada krátky spánok alebo dobrá káva. Pre milovníkov kávy je v lete skvelou voľbou jej studená írska verziu, ktorá vás nielen povzbudí, ale hlavne schladí. Ideálne je pripraviť ju z kvalitnej kávy (Jacobs Velvet, 200 g za 3,89€, hľadajte v Coop Jednota). Na vrch už len kopček šľahačky a je to!

Pozor na prvé letné lúče. Chráňte svoju pokožku.

Aká by to bola grilovačka bez krásneho letného slnka. Prvé letné lúče však môžu byť nebezpečné, obzvlášť ak vaša pokožka ešte nie je na slnko po zimnej prestávke zvyknutá. Určite sa nezabudnite natrieť opaľovacím krémom s vyšším ochranným faktorom. Širokú ponuku krémov pre deti aj dospelých nájdete aktuálne v dm drogerie markt. Vyskúšajte napríklad Sundance olej na opaľovanie v spreji s OF 6 za 3,49€. Navyše, v Tescu môžete teraz až do 2. augusta využiť skvelú zľavu až 25 % na opaľovacie produkty, napríklad Nivea Sun olej v spreji s OF6 už za 6,35€!

Zdieľať:

Aktuálne letáky

Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota časopis
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Pepco leták –⁠ aktuálna ponuka
Pepco leták - Elegantný a útulný domov
Pepco
Pepco leták –⁠ aktuálna ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Inšpirácia
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka