1. Kupino.sk
  2. Články
  3. V ktorých e-shopoch nakúpite potraviny online výhodne? Nechajte si ich doviesť až domov

V ktorých e-shopoch nakúpite potraviny online výhodne? Nechajte si ich doviesť až domov

Nakupujte potraviny v Tescu online a ušetrite množstvo časuPexels

Zdieľať:

Aj pandémia nového koronavírusu prispela k ešte väčšiemu rozšíreniu a využívaniu e-shopov na nákup potravín s donáškou až do našich domácností. Viete, ktoré e-shopy sú v kurze a aké majú výhody a nevýhody? Jednotlivé e-shopy sa líšia nie len škálou produktov, ale dôležitú rolu hrá aj cena poštovného. Prehľad cien produktov nájdete v ponuke online letákov.

Ešte nedávno nebolo toľko možností a e-shopov na nákup potravín ako dnes. S vývojom posledného obdobia sa aj u nás rozbehli viaceré obchodné reťazce, ktoré nám umožňujú nakupovať z pohodlia nášho domova. Príkladom je Tesco, ktoré rozširuje svoje online pobočky vo viacerých slovenských mestách a mnohé ďalšie.

Nakupujte online v najväčšom e-shope Tesco

Medzi najznámejšie a najväčšie e-shopy na potraviny patrí jednoznačne Tesco. Nájdete tu viac než 13 000 produktov, ktoré si pohodlne nakúpite z vášho domova. Využite svoj čas namiesto nákupov na vaše obľúbené aktivity či venujte čas svojim deťom. Výhodou je aj to, že čas doručenia je v dvojhodinových časových intervaloch, ktorý si sami zvolíte. Služba funguje od 8:00 hod do 22:00 hodiny. Cena dopravy závisí od zvoleného času doručenia, nie od váhy a ani vzdialenosti. U jednotlivých produktoch dostanete online informácie o ich zložení a pôvode.

Tesco online ponúka aj sekciu akcie, kde si máte možnosť vybrať priamo zo zľavnených produktov. Ak si chcete vopred urobiť prehľad o cenách, najlepšie tak urobíte s Tesco akciovým letákom. Ďalšou možnosťou je využitie e-kupónu Tesco, ktorý stačí zadať pred platbou. Okrem potravín tu nakúpite aj drogériu. Platiť môžete vopred online alebo kartou vodičovi, ktorý vám doručí nákup až ku vaším dverám. Druhou možnosťou je vyzdvihnúť si nákup na vybranom odbernom mieste.

Služby Tesco Online nákupy sa rozšírila do viacerých slovenských miest. Nakúpte cez Tesco online shop v Trenčíne, Banskej Bystrici, Dubnici nad Váhom, Novom Meste nad Váhom, Trenčianskych Tepliciach, Novej Dubnici, Poprade, Zvolene či Kežmarku či v Spišskej Novej Vsi. Nákup si môžete dať doručiť aj do neďalekých obcí ako napríklad Smižany, Lieskovec či Trenčianska Teplá.

Online Fitmarket aj pre vegánov či celiatikov

Pre všetkých milovníkov zdravej výživy či pre tých, ktorí si vyberajú spomedzi potravín bez lepku, bez cukru a rôznych veganských potravín, je tu Fitmarket. E-shop, kde máte možnosť nájsť produkty od domácich a zahraničných dodávateľov. Sú rozdelené do sekcií ovocia a zeleniny, raňajok, varenia, pečenia, snacku, tekutín a špeciálnej sekcie výkon - hlavne pre športovcov.

Pri objednávke nad 40 eur, máte dopravu zdarma a služba doručuje do 48 hodín. Ak nakúpite do 40 eur, za dopravu zaplatíte od 2,49 eur. Je zabezpečená externou kuriérskou firmou.

Pre Žilinu a Liptovský Mikuláš je tu online COOPshop

Obyvatelia Liptova a Žiliny sa môžu tešiť a nakupovať svoje obľúbené domáce potraviny v online COOP Jednote. Z pohodlia domova si objednáte všetko, čo potrebujete a na vami vybranom mieste si nákup už len vyzdvihnete. V Žilinskom regióne máte na výber až spomedzi 29 predajní.

COOP Jednota zatiaľ neposkytuje dopravu až domov, ale aj napriek tomu vám s nakupovaním cez e-shop ušetrí čas. Platba prebieha až pri vyzdvihnutí nákupu na predajni a za nachystanie nákupu zaplatíte len 20 centov. Predtým než nakúpite na www.coopshop.sk, pozrite sa do letáku, čo je v COOP Jednote v akcii. Nebehajte pomedzi regály, nečakajte v rade, ale nakúpte si doma a ušetrite svoj čas!

Na Slovensku vznikujú nové e-shopy s odbernými miestami či dopravou zdarma Pexels

Freshbox prináša online nákupné služby pre celé Slovensko

Obchod Freshbox ponúka široký sortiment potravín, od mäsových výrobkov, cez pekárenské a mliečne výrobky či ovocie a zeleninu. V Bratislave a okolí vám nákup doručia 7 dní v týždni už do 3 hodín. Obchod však garantuje dovoz do 24 hodín. Doprava je bez poplatku. Podmienkou je však minimálna hodnota objednávky v hodnote 50 eur pre Bratislavu a okolie. Pre zvyšok slovenských miest a obcí je už minimálna objednávka navýšená na 100 eur, kedy vám Freshbox doručí potraviny zdarma. Objednaný Freshbox je zabalený v recyklovateľnej krabici vystlanej slamou, ktorý bezpečne doručia až k vám domov. Vyskúšate pohodlné nakupovania z domova najbližšie aj vy?

Zdieľať:

Aktuálne letáky

Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online