1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Zapojte sa do Kaufland súťaže o poukážky či súťaže o auto alebo vyhrajte skvelé ceny pre vaše deti

Zapojte sa do Kaufland súťaže o poukážky či súťaže o auto alebo vyhrajte skvelé ceny pre vaše deti

Zapojte sa do súťaží a vyhrajte skvelé ceny aj pre vaše detiPexels

Zdieľať:

Zapojili ste sa už niekedy do súťaže v rámci nákupov v obchodoch? Za to, že nakúpite v obchodoch typu Lidl, Coop Jednota, Tesco či Billa môžete vyhrať aj skvelé ceny! Zapojte sa do Lidl súťaže o kolobežku, Kaufland súťaže o nákupnú poukážku, či do súťažte so Zlatým bažantom o auto.

Prinášame prehľad o aktuálnych súťažiach, ktoré práve prebiehajú. Čo tak dostať ako odmenu za nákup napríklad album od Mira Jaroša s nálepkami zvieratiek pre vaše deti či Play Station úplne zdarma?

V súťaži s Tesco vyhrajte Vespu, GoPro či darčekovú poukážku

V Tescu máte možnosť vyhrať 5-krát skúter Vespa Primavera, GoPro akčnú kameru až 30-krát či darčekovú poukážku na nákup zážitkov. Milovníkov nealko piva Birell určite poteší aj možnosť vyhrať samotné pivo tejto značky. Stačí nakúpiť aspoň 4 ks akéhokoľvek piva Birell v plechovke či vo fľaši a zaregistrovať sa. Pri nákupe nezabudnite použiť vernostnú Tesco Clubcard. Tesco žrebuje výhercov každý druhý pondelok a súťaží sa do 31. augusta 2020. Čím skôr sa zapojíte, tým väčšiu šancu máte vyhrať!

Vyhrajte Go Pro kameru a ďalšie skvelé darčeky v Tesco súťaži Pexels

Nálepkový album od Mira Jaroša v COOP Jednota

Potešte vaše deti. COOP Jednota aktuálne ponúka špeciálny album s nálepkami zvieratiek z gazdovstva pre vaše ratolesti. Mira Jaroša deti zbožňujú. Nálepkový album so zvieratkami zo slovenského gazdovstva sprevádzaný Mirom Jarošom je v predaji v COOP Jednote za 2,49 €. Pri každom nákupe od 10 € dostanete balíček nálepiek do albumu zdarma. Nálepky sa prípadne dajú kúpiť samostatne za 49 centov za balíček. Dokonca sa nálepky dajú vymieňať na online burze! Zapojte vaše deti, viac informácii o albume nájdete na stránke COOP Jednota.

Je tu nová Lidl súťaž o kolobežku

Chceli by ste vyhrať jednu zo 60-tich kolobežiek, ktoré ponúka Lidl súťaž? Poďte aj vy súťažiť! Stačí kúpiť akúkoľvek zmrzlinu alebo nanuk značky Ballino alebo Gelatelli a na webovej stránke Lidlu zadať 14-miestny číselný kód z účtenky. Účtenku si pre prípad výhry uschovajte. Lidl žrebuje každý týždeň 7 výhercov 14 hliníkových kolobežiek Crivit Scooter Big Wheel v ružovej a modrej farbe. Jedna z nich môže byť práve vaša! Neváhajte, zapojte sa, lebo súťaž trvá už len do 30. júna 2020.

Súťažte a vyhrajte kolobežku pre vaše deti v Lidl súťaži Pixabay

Nakúpte za 20 eur a zapojte sa do Billa súťaže o 4000 zaujímavých cien

Až do 14. júla v Bille za každých 20 € pri vašom nákupe dostanete stierací žreb, s ktorým môžete získať jednu z bohatých Billa cien. Hrá sa o balíky Play Station, prenosný reproduktor či slúchadlá Sony, outdoorový audio systém Sony a o mnoho ďalších zaujímavých cien...

Po získaní žrebu zotrite stieraciu plochu a nájdite tri zhodné symboly. Tie zadáte do registračného formulára na stránke Billa do 31. júla 2020. Billa si pripravila až 4000 podobných atraktívnych výhier len a len pre vás.

Vyhrajte nové auto v súťaži Nitrazdroj Zlatý bažant Pexels

Chceli by ste nové auto? Zapojte sa do Nitrazdroj súťaže o auto

Nakúpte v Nitrazdroj Zlatý bažant Radler nealko a spod uzáveru súťažného balenia pošlite kód v tvare RADLER KÓD na 7772 alebo cez www.zlatybazant.sk a vyhrajte novú Toyotu RAV4 alebo ďalšiu z 500 cien. Viac informácii o podmienkach súťaže nájdete v letáku. Nenechajte si to ujsť, súťaž trvá len do konca leta, 31. augusta 2020.

Kaufland súťaž o 50 eurovú nákupnú poukážku

V Kaufland súťaži máte možnosť vyhrať nákupné poukážky Kaufland až v hodnote 50 eur. Buďte aj vy medzi 50 vyžrebovanými výhercami. Je to veľmi jednoduché. Stačí zahlasovať za 3 z 10 výrobkov na grilovanie na stránke Kaufland súťaž. Vyberte si tu vaše 3 obľúbené výrobky, ktoré by ste radi videli na grile u vás doma a zapojte sa do súťaže o tieto skvelé ceny. Súťaž už prebieha, tak poďte do toho!

Zdieľať:

Aktuálne letáky

Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka