1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Predajca nábytku JYSK ponúka až 100 dní na vyskúšanie matraca

Predajca nábytku JYSK ponúka až 100 dní na vyskúšanie matraca

Predajca nábytku JYSK ponúka až 100 dní na vyskúšanie matracaPixabay

Zdieľať:

Potrebujete kúpiť nový matrac? Aby ste si boli istí, že ste zvolili skutočne správne, predajca nábytku JYSK ponúka až 100 dní na vyskúšanie matraca GOLD. Prečítajte si, ako môžete matrac JYSK bez problémov vymeniť.

Pri výbere nového matracu si bohužiaľ často nestačí naň v predajni ľahnúť a dúfať, že vás prvý dojem nesklame. Bežne trvá niekoľko týždňov, než si na nový matrac zvyknete. Aby ste si boli istí, že ste zvolili skutočne správne, predajca nábytku JYSK ponúka až 100 dní na vyskúšanie matraca GOLD. Pokiaľ s matracom nebudete spokojní, môžete si ho bez problémov vymeniť za iný.

Ako matrac JYSK vymeniť?

• Jednoducho matrac spoločne s účtenkou prineste do predajne. Matrac musí byť čistý a v dobrom stave.

• Na predajni si vyberiete nový matrac z kategórie GOLD.

• Pokiaľ sa rozhodnete pre lepší matrac, stačí doplatiť cenový rozdiel medzi matracom, ktorý ste si pôvodne kúpili a novým výberom.

• V prípade, že si vyberiete matrac lacnejší, môžete si za finančný rozdiel kúpiť iný výrobok z JYSKu alebo si finančný rozdiel nechať vrátiť v podobe darčekovej karty.

Ako na výber matraca

Pri výbere nového matraca je jedným z najdôležitejších krokov dôkladne ho otestovať. V každej predajni JYSK nájdete matracové štúdio, kde podľa záujmu môžete matrace testovať, poležať si a pýtať sa odborníkov.

Viete, ako často meniť matrac?

Čím kvalitnejší matrac máte, tým dlhšie vám, samozrejme, vydrží. Záleží tiež na hmotnosti, ktorou matrac zaťažujete. Osoby s vyššou telesnou hmotnosťou zaťažujú matrac viac, a tým pádom ho rýchlejšie opotrebujú. Pokiaľ chcete zaručiť čo najdlhšiu výdrž matraca, je potrebné sa oň dobre starať.

Či je načase matrac vymeniť, vám napovie aj pohodlie. Pokiaľ sa ráno neprebudíte odpočinutí a dosýta vyspaní, možno za to môže starý matrac. Všeobecne sa odporúča matrac z hygienických a fyziologických dôvodov meniť každých 10 – 12 rokov.

Až 90 nocí na vyskúšanie matraca ponúka i predajca nábytku IKEA. Vyskúšať si môžete všetky matrace, na ktoré sa vzťahuje 25-ročná záruka. Než vyrazíte na nákupy, pozrite sa na aktuálny leták JYSK alebo letáky ďalších predajcov nábytku ako Asko, IKEA alebo Sconto nábytok.

Zdieľať:

Aktuálne letáky

Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka