1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Tento týždeň nezmeškajte: 50% zľavy na parfémy, BLACK FRIDAY, vianočné ozdoby za 1/3

Tento týždeň nezmeškajte: 50% zľavy na parfémy, BLACK FRIDAY, vianočné ozdoby za 1/3

Black Friday akcie zľavy a špeciálne ponukyKupino

Zdieľať:

Dnes nám oficálne začína Black Friday týždeň a my pre vás máme pripravený náš aktuálny Kupino akciový týždenník. Tento týždeň sme vybrali tie najlepšie akcie a ponuky prebiehajúce v obchodoch Metro, Asko, Intersport či Lidl a ďalších. Pozrite si prehľad najvýhodnejších akcií tohto týždňa a ušetrite ešte viac.

1. Metro: Vianočné Elseve kazety a ďalšie darčeky za skvelé ceny

Metro tentokrát prináša skvelú vianočnú ponuku, ktorá začína už túto stredu 25. novembra 2020 a bude trvať do 5. januára 2021 (alebo do vypredania zásob). Vybrať si môžete zo širokej ponuky darčekov pre celú rodinu. Kazetu Elseve šampón a bezoplachový krém môžeme mať teraz len za 4,50 eur. Viac informácii o zľavách sa dozviete v najnovšom letáku Metro.

2. Lidl: Získajte exluzívny príbor Berndorf Sandrik skoro ZADARMO

V predajniach Lidl vám stačí nazbierať 6 nálepiek, ktoré získate jednu po druhej za každých 20 eur nákupu. Nálepky nalepte na kartičku, ktorú dostanete pri pokladni, doplatíte 1,99 eur a príbor je váš. Pri tejto skvelej akcii ušetríte až 80 % z pôvodnej ceny produktu. Poponáhľajte sa, akcia trvá od pondelka 23. novembra len do vypredania zásob. Viac si prečítate v aktuálnom letáku Lidl.

3. Kaufland: Až 28% zľavy dezinfekčné prostriedky, oriešky či ovocné šťavy

Kaufland tento týždeň prináša množstvo zlacneneného tovaru. Nakúpte hygienické potreby, dezinfekciu na bielizeň či na ruky, oriešky či ovocné šťavy za skvelé akciové ceny. Ponuka platí od pondelka 23. novembra do nedele 6. decembra. Viac informácii získate v letáku Kaufland K-deal na tento týždeň.

4. Banquet: Vianočná ponuka až 40% zliav na porcelán a české sklo

Banquet zase prichádza so akciovou ponukou až do 40 % na porcelán aj tradičné české sklo, prírodné misky z pravého bambusu a ešte mnoho ďalších užitočných vecí do vašej kuchyne za skvelé ceny. Akcia začína 23. novembra 2020 a trvá do 31. januára 2021. Viac sa dočítate v aktuálnom letáku Banquet.

5. Mountfield: 1000 druhov ozdôb z 50 až 71% zľavami

Máte už ozdobený tohtoročný vianočný stromček? Reťazec Mountfield prichádza s neuveriteľnými 50 až 71% zľavami na vianočné ozdoby a dekorácie. Široká ponuka platí do 30. novembra a bližšie informácie o nej získate v novom letáku Mountfield.

6. Bauhaus: Vianočné stromčeky v kontajneri od 17,90 eur

V predajniach Bauhas teraz môžete nakúpiť vypestované vianočné stromčeky v kontajneri s vysokou pravdepodobnosťou ujatia za cenu od 17,90 eur. Na výber máte rôzne druhy stromov s výškou až do 2 metrov. Bauhaus ponúka aj širokú ponuku umelých vianočných stromčekov. Akcia trvá už len posledný týždeň do 29. novembra. Viac sa dozviete v novembrovom letáku Bauhaus.

7. Teta drogéria: 50% zľavy na vône značky Mexx, s. Oliver a ďalšie

V drogérii Teta teraz môžete využiť zaujímavú 50% akciu na vône rôznych značiek. Vybrať si máte možnosť aj spomedzi ďalších akčných produktov, ako napríklad pracie gély Persil, farbu na vlasy Palette či vianočné kazety a mnoho ďalších za skvelé akcie. Aktuálne zľavy trvajú do 2. decembra. Lepší prehľad získate v letáku Teta na tento týždeň.

8. Intersport: 60% zľava na detskú funkčnú spodnú bielizeň

Predajne Intersport prichádzajú s akčnou ponukou zliav na športové oblečenie pre deti až do 60 %. Funkčná športová spodná bielizeň, detská lyžiarska súprava a mnoho ďalších produktov za skvelé ceny. Poponáhľajte sa, akcia trvá do nedele 29. novembra alebo do vypredania zásob. Bližšie info a prehľad získate v letáku Intersport.

9. Asko: Plánovaná kuchyňa Speed so zľavou až 66 %

V Asku si vyberiete zo širokej ponuky kuchýň so zľavou až do 66 % a s možnosťou rozmerov, modelov a zostáv podľa vašich predstáv. Akciu využijete už len do 3. decembra, preto sa radšej poponáhľajte. Viac info o akcii v Asko získate tu.

10. Pet Center: Black Friday 33% zľavy na krmivo a zľavové kupóny v katalógu

V Pet Center prebiehajú Black Friday zľavy, vďaka ktorým môžete ušetriť viac ako 1/3 ceny. V akciovej cene nakúpite krmivo pre všetky druhy domácich miláčikov. Okrem toho, v katalógu Pet Center teraz nájdete zľavové kupóny so zľavami až 30 %. Myslite na to, že akcia sa dá využiť už len do 1. decembra. Viac si prečítate v Pet Center Black Friday letáku.

Nenašli ste nič zaujímavé? Sledujte náš akciový týždenník aj budúci týždeň, aby vám neunikla žiadna výhodná ponuka!

Zdieľať:

Aktuálne letáky

Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka