1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Black Friday 2020 už ovládol internet. V Planeo Elektro a ďalších obchodoch sa už výpredaje začali

Black Friday 2020 už ovládol internet. V Planeo Elektro a ďalších obchodoch sa už výpredaje začali

Black Friday 2020 najväčšie výpredajeCanva

Zdieľať:

Tohtoročný Black Friday sa oficiálne uskutoční v piatok 27. novembra 2020. Keďže je to tu čo nevidieť, treba sa naň pomaly pripraviť. Mnohé obchody so zľavami už začali alebo začínajú v najbližších dňoch a dokonca ich predlžujú aj na dlhšie obdobie. Kde nakúpite najvýhodnejšie? Poďme sa na to pozrieť.

Black Friday 2020 bude prebiehať hlavne online

Kvôli situácii okolo koronavírusu plánujú obchody vypredávať svoje produkty najmä prostredníctvom svojich e-shopov. Online nákup tak môže byť výhodou hlavne preto, že si nákupy môžete rozložiť na viacero dní a lepšie si ich premyslieť. Pozor však na to, aby sa váš produkt, ktorý sa chystáte nakúpiť nevypredal skôr, ako sa preň rozhodnete. Čakať by ste nemali dlho hlavne v prípade elektroniky, ktorá už každoročne patrí medzi tie najviac žiadané produkty.

Nezabudnite na to, že v tomto období platia kvôli koronavírusu prísne opatrenia, ktoré obmedzujú predaj v obchodoch aj obchodných centrách. Využite preto online nákupy v e-shopoch, kde si z pohodlia vášho domova vyberiete za akčné ceny všetko, po čom už dlho túžite za rovnako skvelé ceny.

V Datarte Black Friday štartuje už 9. novembra

Datart zlacňuje na Black Friday stovky svojich produktov. Vybrať si môžete zo širokej ponuky elektroniky a navyše zľavy štartujú už najbližší pondelok, 9. novembra o 9:00 ráno. Navyše, v Datarte máte pri nákupe nad 30 eur dopravu zdarma.

Asko nábytok chystá zľavy až do 65 %

Asko nábytok odtajní svoju Black Friday ponuku až v piatok 27. novembra, ktorý bude trvať niekoľko dní. Asko zvykne ponúkať zľavy až do 65 %, preto aj tento rok môžeme očakávať podobnú ponuku zliav na nábytok. Aktuálne však už teraz Asko ponúka až 59% zľavu na plánované kuchyne, pričom do 19. novembra máte dopravu a montáž kuchyne zadarmo.

Black Friday v Planeo Elektro až do 64 %

Skvelé Black Friday zľavy až do 64 % na rôzne druhy elektroniky už aktuálne v predstihu nájdete aj v Planeo Elektro. Všekto tu nakúpite z pohodlia vášho domova priamo v e-shope. Navyše Planeo Elektro teraz ponúka aj 2+1 rok záruky úplne zadarmo. Pre lepší prehľad sledujte nový Planeo elektro leták.

Fotolab spúšťa Black Firday zľavy už od 16. novembra

Ak rozmýšľate čo darujete svojím blízkym na Vianoce, využite Black Friday vo Fotolabe. Ako krásny darček tu môžete objednať originálnu fotoknihu či kalendáre na celý nový rok z vašich spoločných fotiek. Okrem toho Fotolab ponúka aj ďalší sortiment svojich produktov za skvelé ceny. Veľký výpredaj začína už 16. novembra a trvá do 29. novembra. Viac sa dozviete v predajniach Fotolab vo vašom meste.

Lidl oslavuje Black Friday tiež so zľavami až do -50 %

Aj tento rok sa môžete tešiť na výpredaje Black Friday v Lidli. Tentokrát si pre vás Lidl pripravil zľavy až do -50 %. Nezabudnite, ponuka platí od 25. novembra do 1. decembra na sortiment v Lidl e-shope.

Zoznam obchodov, v ktorých každoročne prebiehajú Black Friday výpredaje tu však nekončí. Tento nákupný sviatok môžete osláviť takmer pri každom nákupe a tento rok tomu nie je inak. Medzi ďalšie obľúbené značky, ktoré sú známe veľkými zľavami počas Black Friday patria aj NAY, Okay Elektro, Euronics, XXXLutz, Orion, a mnoho ďalších.

Rok 2020 však so sebou priniesol mnoho zmien a veľa značiek svoje Black Friday akcie z dôvodu opatrení v čase pandémie spustilo skôr alebo ich predĺžilo na dlhšie obdobie. Preto nezabudnite sledovať najnovšie letáky obchodov z obľúbených Black Friday kategórií ako Elektronika, Bývanie, nábytok a záhrada alebo Odev, obuv a šport aby vám neušli žiadne novinky ohľadom aktuálnych zliav a novembrových Black Friday výpredajov.

Zdieľať:

Aktuálne letáky

IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka