1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Tento týždeň nezmeškajte: Súťaž o robotický vysávač, -30 % na značku Adidas, lyžiarska výbava za 1/2

Tento týždeň nezmeškajte: Súťaž o robotický vysávač, -30 % na značku Adidas, lyžiarska výbava za 1/2

Aktuálne zľavy a letáky na tento týždeňKupino

Zdieľať:

Je pondelok a my pre vás máme náš aktuálny Kupino zľavový týždenník. Tento týždeň sme vybrali tie najlepšie zľavy a akcie prebiehajúce v obchodoch Coop Jednota, Jysk, A3 Sport či Lidl a ďalších. Pozrite si prehľad najvýhodnejších akcií tohto týždňa a ušetrite ešte viac. Čo je v akcii a kde nájdete tie najlepšie akcie na tento týždeň? Poďme sa na to spolu pozrieť.

1. Coop Jednota: Súťaž o elektroniku značky Philips s Alpro

Coop Jednota prináša novú súťaž o espresso kávovar či rýchlovarnú konvicu, ktoré môžete vyhrať ak sa zapojíte do súťaže do 11. novembra. Stačí nakúpiť niektorý z výrobkov Alpro aspoň za 1,50 eur. Viac informácii o súťaži sa dozviete v najnovšom letáku Coop Jednota.

2. Milk-AGRO: Zľavy na potraviny a drogériu až do 45 %

V predajniach Milk-AGRO sa vám oplatí nakupovať s aktuálne výhodnými zľavami až do 45 %. Poponáhľajte sa, pretože časť výrobkov so 45% zľavami potrvá už len do 10. novembra. Ostatné výrobky v akcii tu nájdete do 1. decembra. Viac si prečítate v aktuálnom letáku Milk-AGRO.

3. Lidl: Vianočné pečenie a audiorozprávky za 1 euro

Lidl tento týždeň prináša zlacnené potraviny na vianočné pečenie až do 50 %. Nakúpte vajcia, maslo, včelí med či múku za skvelé akciové ceny. Ponuka platí do nedele 8. novembra alebo do vypredania zásob.

Okrem toho, za každých 20 eur nákupu v Lidli, si pri pokladni môžete vybrať jednu audiorozprávku pre najmenších len za symbolické 1 euro. Poponáhľajte sa, táto ponuka platí do vyčerpania zásob. Viac informácii získate v letáku Lidl na tento týždeň.

4. Koruna: Súťaž o víkendový pobyt pre dve osoby v Rajeckých Tepliciach

Koruna opäť prichádza so súťažou o víkendový pobyt v Rajeckých Tepliciach pre dve osoby na dve noci v relaxačnom prostredí. Podmienkou je nákup aspoň jedného produktu Old Herold v predajniach Koruna s vernostnou kartou Koruna klub do stredy 11. novembra. Viac informácii nájdete v letáku Koruna.

5. Klas: Súťažte so Zlatým bažantom o TV, robotický vysávač či športové hodinky

Potraviny Klas prichádzajú so skvelou súťažou o zaujímavé ceny. Vyhrať môžete smart televíziu, robotický vysávač, športové hodinky či bezdrôtové slúchadlá. Stačí, ak nakúpite 6 ks ľubovoľného piva Zlatý bažant a blok s vašimi osobnými údajmi vhodíte do žrebovacej urny. Súťaž trvá do 29. novembra a bližšie informácie o nej získate v aktuálnom letáku Klas.

6. A3 Sport: Takmer 30% zľavy na obuv značky Puma, Adidas, New Balance

V predajniach A3 Sport teraz môžete nakúpiť športovú obuv za výhodné ceny, dokonca so zľavami do 30 %. Pri nákupe nad 49,90 eur máte dokonca dopravu zadarmo. Akcia trvá už len posledný týždeň do 9. novembra. Viac sa dozviete v poslednom letáku A3 Sport.

7. Intersport: Zimná obuv, lyžiarská súprava a korčule na zimu až do -58 %

V Intersporte môžete využiť aktuálne zaujímavú akciu na zimu. Vybrať si máte možnosť spomedzi lyžiarskeho oblečenia, korčúľ na ľad a topánok na zimu pre deti aj dospelých. Aktuálne zľavy siahajú až do -58 % a trvajú do 18. novembra. Lepší prehľad získate v aktuálnom letáku Intersport.

8. Jysk: Zľavy na jedálenské stoly a stoličky do 50 %

Predajne Jysk prichádzajú s akčnou ponukou zliav na jedálenské stoly a stoličky až do 50 %. Okrem toho však akcie platia aj na ďalší nábytok a bytové doplnky. Príďte sa pozrieť do Jysku čím skôr, keďže akcia trvá do 11. novembra alebo do vypredania zásob. Bližšie info a prehľad získate v letáku Jysk na tento týždeň.

9. Dm drogéria: Súťaž o Toyota Yaris, Samsung Galaxy či luxusný pobyt

Zapojte sa aj vy do súťaže s dm drogériou a vyhrajte ceny, ktoré majú dokopy hodnotu až 250 000 eur. Nakúpte v dm drogérii do 27. decembra nad 20 eur so zákazníckou kartou a získajte žreb, ktorý vám môže zaistiť jednu zo skvelých výhier. Ak už auto máte, možno vás zaujme výherná prémia 25 000 eur v hotovosti a ďalšie zaujímavé ceny. Viac informácii nájdete v novom letáku Dm drogéria.

10. Tempo Kondela: Zľavy až do 60 % na sedačky, postele a ďalšie zariadenie

Tempo Kondela aktuálne ponúka až 60% zľavy na bytové zariadenie, medzi ktorým sú aj kancelárske či bytové kreslá, obývačkové steny a mnoho ďalšieho. Poponáhľajte sa, akcia platí už len do 10. novembra. Viac informácii získate v letáku Tempo Kondela.

Nenašli ste nič zaujímavé? Sledujte náš akciový týždenník na budúci týždeň, aby vám neunikla žiadna výhodná ponuka!

Zdieľať:

Aktuálne letáky

ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka