1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Ako vyriešiť nákupy v čase lockdownu? S odpoveďou prichádzajú Tesco potraviny, Dr.Max, Alza a ďalší

Ako vyriešiť nákupy v čase lockdownu? S odpoveďou prichádzajú Tesco potraviny, Dr.Max, Alza a ďalší

Ako nakupovať efektívne a bezpečne počas lockdownuCanva

Zdieľať:

Posledné mesiace boli pre rôznych obchodníkov a značky plné kľúčových rozhodnutí. Veľa prevádzok svoje dvere zavrelo dočasne alebo dokonca navždy. Tie šťastnejšie sa presunuli do online sveta, kde sa posledné mesiace zdržiavame vo veľkej miere aj my. Aj keď aktuálne opatrenia vychádzky z dôvodu nákupov povoľujú, online nákup môže byť dobrou alternatívou ako sa vyhnúť kontaktu s ľudmi. Tieto služby vám aktuálne donesú domov všetko od potravín až po lieky a chutný obed.

Čerstvé potraviny z Tesco online priamo k vašim dverám

Práve teraz je vhodná doba na to, že môžete vyskúšať využiť online služby obchodných reťazcov. V Tescu si svoje nákupy môžete naplánovať tak, že si vyberiete, čo potrebujete a zvolíte čas doručenia, ktorý vám najviac vyhovuje. Tesco vám nákup doručí až ku dverám. Stiahnite si aplikáciu Tesco online nákupy a nakupovať môžete priamo z vášho telefónu. Online nákupy môžete využiť vo viacerých slovenských mestách. Stačí si donášku v danom meste alebo obci overiť na stránkach Tesco.

Ak máte záujem si hotový nákup vyzdvihnúť sami priamo v Tescu, môžete využiť službu Klikni+Vyzdvihni. Táto služba je prístupná vo viacerých slovenských mestách, ako napríklad v Trenčíne, Banskej Bystrici či Poprade. Nákup si jednoducho vyzdvihnete v časovom rozmedzí, ktoré ste si pri nákupe zvolili bez toho, aby ste v obchode museli stráviť čo i len minútu navyše.

Online nákup potravín ponúka aj Delia či Lunys

Online nákupy potravín môžete vyskúšať aj u ďalších predajcov. Túto možnosť ponúka napríklad reťazec Delia či Lunys. Lunys okrem obchodov či reštaurácií zásobuje už aj domácnosti. Môžete tak nakúpiť v Bratislave a okolitých mestách, v Trnave, v Trenčíne, v Nitre, v Dunajskej strede, v Kežmarku, v Galante, či v Poprade a okolitých mestách.

V Delii máte zase najrýchlejší dovoz z e-shopu v Bratislave, ktorý vám dovezie nákup už do 3 hodín.

Lieky v akciovej ponuke v Dr.Max, Moja lekáreň či Pilulka online

Aktuálne navštevujeme aj lekárne o čosi častejšie. Napriek tomu, že sme častokrát lekáreň zvyknutí navštevovať osobne, množtsvo voľnopredajných liekov dnes lekárne ponúkajú na svojich stránkach. V e-shope Dr.Max môžete teraz nakúpiť všetko čo potrebujete a pri nákupe nad 29,90 eur máte dopravu zdarma.

Po registráci do e-shopu Pilulka.sk môžete využívať ešte výhodnejšie ceny produktov. Rovnaká podmienka na dopravu zdarma platí aj tu. Pri nákupe nad 29,90 eur ju máte zadarmo. Pre dopravu zdarma v rámci Bratislavy vám dokonca stačí nakúpiť len za 19,90 eur. Moja lekáreň zase aktuálne ponúka dopravu zadarmo pri nákupe nad 20 eur.

Z pohodlia domova nakúpite aj vybraný tovar v Lidli

Lidl zákazníkom ponúka nákupy širokého sortimentu jednoducho prostredníctvom Lidl shopu. Online produkty si môžete vyberať z oddelenia módy, dielne a záhrady, športu, detského sveta, bývania či domácnosti. Pri nákupe nad 50 eur máte v Lidli dokonca dopravu k vám domov zdarma.

Nakupujte online a chráňte sa pred koronavírusom Canva

E-shopy rastú ako huby po daždi

Momentálna situácia núti predajcov rozmýšľať inak. Na jednej strane chcú byť bližšie svojim zákazníkom a jednak si ich udržať. Preto ak ste doteraz pravidelne nakupovali vo vašom obľúbenom obchode, skúste sa pozrieť, či už svoje produkty neponúka online formou.

Mnoho predajcov sa presúva do online prostredia, ako napríklad Pepco, ktoré má po novom svoje produkty dostupné aj na Alze. Online nákup môžete urobiť napríklad aj v dm drogérii.

Rozvoz jedla a donáška počas pandémie koronavírusu rastie Pexels

Nezabudnite podporiť váš obľúbenú reštauráciu, bistro alebo kaviareň

A čo s našimi obľúbenými gastro prevádzkami? Reštaurácie, bistrá, kaviarne a ďalšie podniky dnes zažívajú veľmi ťažké obdobie a snažia sa svoje dobroty predávať aspoň „cez okienko“, so sebou alebo prostredníctvom rôznych donášok.

Mnohé z podnikov spolupracujú s donáškovými službami ako Bistro, Wolt, Bolt Food či Donáška-online, ktoré si však berú podiel z každej predanej objednávky. Preto, ak váš obľúbený podnik ponúka vlastnú donášku, podporte ho radšej priamo a obed si objednajte na ich stránke alebo im zavolajte.

Ak chcete spojiť dva v jednom, urobte si zdravotnú prechádzku a pod jedným si svoje jedlo vyzdvihnite. Prípadne si jedlo vyzdvihnite po ceste domov z práce.

Zdieľať:

Aktuálne letáky

Dráčik leták –⁠ nový katalóg
Dráčik leták
Dráčik
Dráčik leták –⁠ nový katalóg
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták -  NÁBYTOK Jednotka pre váš domov
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
Billa hlavný leták
Billa
Billa leták online –⁠ aktuálny od stredy
dm drogerie leták na tento týždeň
dm drogerie markt Journa - May 2022
dm drogerie
dm drogerie leták na tento týždeň
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
Metro leták - Maloobchod
Metro
Metro leták online –⁠ aktuálna ponuka
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Coop Jednota aktuálny leták
COOP Jednota
COOP Jednota leták –⁠ aktuálny
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco leták - Hypermarket
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Kaufland leták na tento týždeň
Kaufland leták Čadca
Kaufland
Kaufland leták na tento týždeň
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl leták
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka