1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Tento týždeň nezmeškajte: 45% zľavy v Möbelixe, súťaž o Hyundai KONA, výhodné vianočné poukážky

Tento týždeň nezmeškajte: 45% zľavy v Möbelixe, súťaž o Hyundai KONA, výhodné vianočné poukážky

AKčné akcie a zľavy v obchodoch na tento týždeňKupino

Zdieľať:

Je pondelok a my pre vás máme náš aktuálny Kupino zľavový týždenník. Tento týždeň sme vybrali tie najlepšie zľavy a akcie prebiehajúce v obchodoch Metro, Pepco, Tesco či Pompo a ďalších. Pozrite si prehľad najvýhodnejších akcií tohto týždňa a ušetrite ešte viac.

1. Metro: Veľká predvianočná súťaž o Huyndai KONA Electric

Metro prináša skvelú vianočnú súťaž o Hyundai KONA Electric, ktoré môžete vyhrať, ak sa zapojíte do súťaže od 1. do 30. novembra. Okrem auta sa môžete stať výhercom ďalších 222 cien. Viac informácii o súťaži sa dozviete v aktuálnom letáku Metro.

2. Libex - Fresh: Zľavy až do 30 % na vybrané potraviny

V obchodoch Libex – Fresh teraz môžete výhodne nakúpiť s pestrými zľavami až do 30 %. Akciu si nenechajte ujsť do 9. novembra. Viac sa dozviete v najnovšom letáku Fresh.

3. Lidl: Darčeky a hračky na Vianoce

V Lidli máte teraz možnosť nakúpiť darčeky a hračky za výhodné predvianočné ceny. Poponáhľajte sa, akcia platí už od 22. októbra a trvá len do vypredania zásob. Viac informácii získate v letáku Lidl.

4. Tesco: Hračky na Vianoce a sviatočné oblečenie

Podobnú ponuku má aktuálne aj Tesco. Ešte posledný týždeň do 2. novembra alebo do vypredania zásob môžete využiť zľavy a nakúpiť vianočné darčeky pre najmenších za výhodné ceny. Viac o akcii nájdete tu.

5. KON – RAD: Jeseň plná vitamínov v ovocných šťavách

Príďte nakúpiť 100% ovocné a zeleninové šťavy do obchodov KON – RAD, kde ešte posledný týžden do 31. októbra máte možnosť využiť zľavy na tieto zdravé produkty plné vitamínov. Ďalšie informácie získate v novom letáku KON – RAD.

6. Sconto nábytok: Zľavy na spálne až do - 40 %

V predajniach Sconto nábytok na vás čaká zaujímavá akciová ponuka na spálne so zľavami až - 40 %. Akcia trvá už len posledný týždeň do 1. novembra. Viac sa dozviete v aktuálnom letáku Sconto na tento týždeň.

7. Möbelix: Zľavy až - 45 % na sedačky a pohovky

Aktuálne zľavy až do - 45 % na sedačky a pohovky môžete využiť v predajniach Möbelix. Príďte si vybrať čím skôr, ponuka platí už len do 1. novembra. Prehľad o nábytku získate v najnovšom letáku Möbelix.

8. Pompo: Vianočné vouchery na darčeky

Pompo prichádza s možnosťou získania vianočných poukážok na hračky a vianočné darčeky. Stačí nakúpiť minimálne za 77 eur a výber vouchera je už na vás. Akcia trvá do 13. decembra a je limitovaná obmedzeným počtom voucherov. Viac info získate v poslednom letáku Pompo.

9. Elsatex: Súťaž o vstavanú rúru alebo ďalšie spotrebiče

V Elsatex máte teraz možnosť súťažiť o 1 100 skvelých cien. Mora oslavuje 195 rokov, preto môžete využiť túto príležitosť a zapojiť sa do súťaže, ktorá trvá ešte do 30. novembra alebo do vyčerpania zásob. Získajte informácie v letáku Elsatex.

10. Pepco: Hrejivé mikiny pre celú rodinu

Nakúpte mikiny pre celú rodinu za výhodné ceny, ktoré vás zahrejú v týchto chladnejších dňoch. Akcia trvá do 4. novembra alebo do vyčerpania zásob. Viac o výhodných produktoch sa dozviete v letáku Pepco na tento týždeň.

Nenašli ste nič zaujímavé? Sledujte náš akciový týždenník na budúci týždeň, aby vám neunikla žiadna výhodná ponuka!

Zdieľať:

Aktuálne letáky

Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online