1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Tento týždeň nezmeškajte: Súťaž o BMW X1, narodeninová zľava v drogérii Teta, 35% výpredaj v Jysk

Tento týždeň nezmeškajte: Súťaž o BMW X1, narodeninová zľava v drogérii Teta, 35% výpredaj v Jysk

Najnovšie akcie a zľavy vo vašich obchodochKupino

Zdieľať:

Je pondelok a my pre vás máme náš aktuálny Kupino zľavový týždenník. Tento týždeň sme vybrali tie najlepšie zľavy a akcie prebiehajúce v obchodoch Lidl, Hornbach či 101 Drogerie a ďalších. Pozrite si prehľad najvýhodnejších akcií tohto týždňa a ušetrite ešte viac.

1. Lidl: Súťažte o auto BMW X1 s Lidl Plus

Lidl prináša súťaž o štyri luxusné BMW X1, ktoré môžete vyhrať, ak sa zapojíte do súťaže s Lidl Plus. Stačí ak urobíte nákup nad 20 eur a naskenujete kartu Lidl Plus. Súťaž začína od pondelka 19. októbra a bude končiť 15. novembra. Viac o súťaži sa dozviete v Lidl letáku na tento týždeň.

2. Metro: Získajte darček soľničku a koreničku

V Metre máte teraz možnosť získať darček po nákupe vybraných mäsových výrobkov značky Mecom. Vyberte si z ponuky raňajkového menu a ako darček získate soľničku a koreničku. Akcia trvá do vyčerpania zásob. Viac informácii získate v aktuálnom letáku Metro.

3. Hornbach: Pracovné nástroje, reťazové píly, Aku skrutkovače za super ceny

Príďte nakúpiť do Hornbachu. Ešte posledný týždeň do 27. októbra môžete nakúpiť náradie do záhrady či nástroje vhodné pre každého majstra za výhodné ceny. Hornbach ponúka aj ďalšie produkty, ktoré využijete ešte pred začiatkom zimy. Viac o akcii sa dozviete v letáku Hornbach.

4. Coop Jednota: Súťažte o nové auto Hyundai i10 alebo nákupné poukážky

V Coop Jednota môžete zase súťažiť o auto, tentokrát o Hyundai i10 alebo o nákupné poukážky v hodnote 100 eur. Ponuka v letáku trvá do 28. októbra. Viac informácii o súťaži získate tu.

5. Teta: Oslava 5. narodenín s 20% zľavou

Príďte do drogérie Teta využiť ešte posledné dni ponuky všetkých zlacnených produktov o 20 %. Ponuka platí pri nákupe nad 20 eur a po predložení kupónu z letáku. Poponáhľajte sa, ponuka končí v nedeľu 25. októbra. Kupón na zľavu a viac info získate v akutálnom letáku Teta.

6. Pepco: Jesenná móda pre vás alebo halloweenske kostýmy pre deti

V predajniach Pepco na vás čaká zaujímavá trendová ponuka jesennej módy za nízke ceny a okrem toho aj kostýmy a doplnky na Halloween pre vaše deti. Akcia trvá už len do 21. októbra alebo do vypredania zásob. Viac info v letáku Pepco.

7. Auto Kelly: Hliníkové a oceľové disky či zimné pneumatiky za akciové ceny

V predajniach Auto Kelly prebieha predsezónna ponuka zlacnených diskov a zimných pneumatík na vaše auto. Príďte si vybrať čím skôr, ponuka trvá už len do konca októbra. Prehľad o zlacnených produktoch si urobíte v aktuálnom letáku Auto Kelly.

8. Dráčik: Hračky na Vianoce sú tu

Dráčik predstavil tohtoročnú akciovú ponuku hračiek na Vianoce pre vaše deti, ktorá platí od 12. októbra do konca decembra alebo do vypredania zásob. V najnovšom letáku Dráčik získate viac info o zľavách aj o všetkých hračkách.

9. 101 Drogerie: Ušetrite takmer 20 eur na vybranej kombinácii produktov

V 101 Drogerie máte teraz možnosť nakúpiť rôzne produkty za skvelé ceny alebo získať plyšové vankúšiky s názvom Emojkovia. Akcia trvá do 3. novembra alebo do vypredania zásob. Viac info získate v letáku 101 Drogerie.

10. Jysk: Zľava na všetky posteľové rámy až do 35 %

Jysk prináša skvelé zľavy na široký sortiment do vášho domova. Súčasťou zliav sú aj posteľové rámy a nočné stolíky so zľavou až do 35 %. Akcia trvá do 28. októbra, preto si príďte vybrať čím skôr. Viac o zlacnených produktoch sa dozviete v novom letáku Jysk.

Nenašli ste nič zaujímavé? Sledujte náš akciový týždenník na budúci týždeň, aby vám neunikla žiadna výhodná ponuka!

Zdieľať:

Aktuálne letáky

ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka