1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Tento týždeň nezmeškajte: Nákup v Planeo ZDARMA, Adidas za 1/2 ceny, 50 ks rúšok v akciovom balení

Tento týždeň nezmeškajte: Nákup v Planeo ZDARMA, Adidas za 1/2 ceny, 50 ks rúšok v akciovom balení

Akčné letáky a aktuálne akcie na tento týždeňKupino

Zdieľať:

Je pondelok a my pre vás máme pripravený náš aktuálny Kupino zľavový týždenník. Tento týždeň sme vybrali tie najlepšie zľavy a akcie prebiehajúce v obchodoch Planeo Elektro, Lidl či Decodom a ďalších. Pozrite si prehľad najvýhodnejších akcií tohto týždňa a ušetrite ešte viac.

1. Kraj: Slovenské potraviny až do 50 % zliav

Príďte si vybrať do predajní Kraj potraviny od slovenských dodávateľov, ktoré sú v tomto týždni veľmi výhodné. Kraj ukrojil z cien poriadny kus, preto si od 15. októbra môžete nakúpiť so zľavami až do 50 %. Ponuka platí do 21. októbra. Viac o zľavách v predajniach sa dozviete v letáku Kraj.

2. Metro: Súťaž a získaj pobyt v prezidentskom apartmáne

Tentokrát Metro prichádza s lákavou súťažnou ponukou. Nakúpte v Metre slovenskú tresku a súťažte o pobyt v prezidentskom apartmáne a o ďalších 1000 cien. Ponuka v letáku trvá od 14. októbra do 27. októbra. Viac informácii o súťaži získate v aktuálnom letáku Metro.

3. Billa: Prvá zlacnená vianočná ponuka darčekov a doplnkov

Billa od 12. októbra štartuje vianočnú ponuku darčekov pre najmenších, rovnako ako vianočných doplnkov či pomôcok do kuchyne a vašej domácnosti. Produkty sú za výhodné ceny, preto sa príďte presvedčiť sami. Vianočná ponuka bude trvať do 24. decembra alebo do vypredania zásob. Viac o ponuke zistite v novom letáku Billa.

4. Makos: Black Friday s -50% zľavami na textilné výrobky Adidas, Wrangler a Husky

Príďte si užiť Black Friday v piatok a sobotu do obchodu Makos. Zľavy až do výšky 50 % na textil značky Adidas, Wrangler a Husky. Nakúpte výhodne aj ďalšie výrobky ako televízory, práčky či čistiace prostriedky. Ponuka platí do 17. októbra. Zistite viac v Makos letáku.

5. Decodom: Kuchyne na mieru so zľavou až do 40 %

Ak zariaďujete kuchyňu, využite výhodnú ponuku v predajniach Decodom. Do piatich týždňov môže byť vyrobená kuchyňa u vás doma so zľavou až do 40 % len do konca októbra. Viac o akcii nájdete v októbrovom letáku Decodom.

6. Banquet: Všetko do kuchyne s jesennými zľavami

Počas októbra a novembra si môžete v predajniach Banquet vybrať zo širokej ponuky zlacnených produktov, ktoré využijete v kuchyni pri varení, pečení, prípravu nápojov alebo na uskladnenie potravín. Viac info získate priamo v letáku Banquet.

7. Diego: Podlahy, koberce a záclony za skvelé ceny

V predajniach Diego prebieha októbrová ponuka zlacnených druhov podláh, kobercov aj záclon v rôznych prevedeniach. Príďte si vybrať čím skôr, ponuka trvá do konca októbra. Prehľad o zlacnených produktov si urobíte v letáku Diego.

8. Planeo Elektro: Súťažte o vrátenie celej hodnoty nakúpeného tovaru

Súťažte o vrátenie hodnoty vášho nákupu bez akýchkoľvek obmedzení. Stačí, ak nakúpite akýkoľvek produkt v predajniach alebo na internete, zaregistrujete sa prostredníctvom formulára na stránkach Planeo Elektro a súťažíte. Akcia trvá už len do 18. októbra. Viac informácií o súťaži nájdete v Planeo Elektro letáku.

9. Retrogéria: Jednorazové rúška s 35% zľavou v 50 kusovom balení

V Retrogérii máte teraz možnosť nakúpiť viacvrstvové rúška v balení po 50 kusoch len za 12, 99 eur v rôznych farebných prevedeniach. Ponuka trvá do 31. októbra. Viac info získate v letáku Retrogérie.

10. A3 Sport: Outdoorová obuv Adidas, Salomon až do 34 % zliav

Športovú outdoorovú obuv máte ešte možnosť nakúpiť výhodne do 16. októbra. Zľavy sú určené na značky Adidas či Salomon až do 34 %. Dopravu máte zadarmo pri nákupe nad 79 eur. Viac o zlacnených produktoch sa dozviete v letáku A3 Sport.

Nenašli ste nič zaujímavé? Sledujte náš akciový týždenník na budúci týždeň, aby vám neunikla žiadna výhodná ponuka!

Zdieľať:

Aktuálne letáky

IKEA katalóg 2021 online
Katalóg IKEA - Business
IKEA
IKEA katalóg 2021 online
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Dr.Max leták
Dr.Max
Dr.Max leták aktuálny + budúcí týždeň
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
Merkury Market leták
Merkury Market
Merkury Market leták –⁠ akciová ponuka
ASKO leták – aktuálna ponuka
Asko nábytok leták - Asko Tipy 2022
Asko
ASKO leták – aktuálna ponuka
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Lidl online brožúra - Správa o trvalej udržateľnosti za roky 2018 a 2019
Lidl
Lidl leták –⁠ akciová ponuka
Tesco leták – akciová ponuka
Tesco katalóg - Zdravie
Tesco
Tesco leták – akciová ponuka