1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Je tu posledný mesiac letných súťaží! Zapojte sa a vyhrajte auto či nákupné poukážky na celý rok

Je tu posledný mesiac letných súťaží! Zapojte sa a vyhrajte auto či nákupné poukážky na celý rok

Canva

Máte radi letné súťaže o špeciálne ceny? Tohtoročná ponuka výhier v obchodoch Tesco, Kaufland, či Lidl je naozaj pestrá. Zľavové poukážky, nové auto, štýlová Vespa alebo celoročné nákupy zadarmo. To všetko môže byť vaše. Leto je v plnom prúde a súťaže vrcholia, tak sa poponáhľajte a pozrite si v ktorých obchodoch sa oplatí v najbliších týždňoch nakúpiť.

Vyhrajte nákupy na celý rok zadarmo v Lidli

Ak máte chuť zapojiť sa do jednej z letných súťaží, Lidl pre vás pripravil jednu z najzaujímavejších. Zapojiť sa do súťaže môže každý, kto platí kartou VISA či VISA Electron.

Súťaž je úplne jednoduchá. Ak v Lidli na Slovensku zaplatíte kartou VISA, zaregistrujte si svoj 14-miestny kód z účtenky a máte možnosť vyhrať rok nakupovania v Lidli zadarmo v podobe darčekovej poukážky v hodnote 3 650 eur!

Súťaž trvá do 31. augusta a podmienkou pre overenie nároku na výhru je doloženie výhernej účtenky, preto si ju pre istotu starostlivo uschovajte. Výhercovia sa žrebujú každý týždeň a jedným z nich sa môžete stať práve vy.

Kaufland prináša súťaž o poukážky v hodnote 50 €

Máte radi záhradné letné grilovačky? Obchodný reťazec Kaufland má pre vás počas celého leta pripravenú súťaž o nákupné poukážky v hodnote 50 eur. Ak sa chcete zapojiť do súťaže, stačí zahlasovať za 3 z 10 výrobkov na grilovanie na stránke Kaufland súťaž.

Zapojte sa čím skôr, nech aj vy môžete pripraviť pre vašu rodinu a priateľov letnú grilovačku, na ktorú sa nezabúda!

Čítajte tiež: Slovensko krajina zážitkov: Lidl prináša zľavy na výlety až do 70 %

Tesco

Nové auto vďaka súťaži Nitrazdroj

Už len do konca 31. augusta trvá v Nitrazdroj perfektná súťaž o nové auto. Víťaz získa novú Toyotu RAV4 alebo ďalšiu z 500 iných cien. Stačí nakúpiť v obchodoch Nitrazdroj Zlatý bažant Radler nealko, spod uzáveru balenia poslať kód v tvare RADLER KÓD na 7772 alebo cez www.zlatybazant.sk. Odviesť sa na novom aute nebolo nikdy jednoduchšie! Ďalšie informácie získate priamo v letáku Nitrazdroj.

Letná Tesco súťaž o Toyotu, GoPro, či Vespu

Chcete si svoje letné akcie originálne zachytiť GoPro akčnou kamerou alebo sa voziť v štýlovej Vespe? Stačí vám v Tescu zakúpiť aspoň 4 kusy akéhokoľvek nealko piva Birell v plechovke či vo fľaši, pri nákupe použiť vernostnú kartu Tesco Clubcard a súťažiť! Po zakúpení piva sa zaregistrujte do 31. augusta 2020.

Možnosť súťažiť je tu už len posledný mesiac, preto neváhajte, zakúpte si letné ovieženie a máte možnosť získať aj darčekovú poukážku či samotný Birell. Žrebuje sa každý druhý pondelok, preto neváhajte, výhra môže byť vaša!

Navyše, aj Tesco prináša možnosť vyhrať novú Toyotu. Nakupujte v Tescu Zlatý bažant Radler nealko a hrajte o 500 ďalších skvelých cien. Súťažné kódy z plechoviek s nápisom „Veľká letná súťaž“ stačí poslať do 31. augusta na stránkach súťaže Zlatý bažant. Okrem novej Toyoty môžete získať aj 10x krát Apple iPhone 11 Pro, 10x Apple Watch 3 či 20x bicykel značky Kenzel a mnoho ďalších cien.

Čas letí, preto neváhajte, súťažte a vyhrajte! Leto je tu a teraz.

Aktuálne letáky

101 Drogerie leták
101 Drogerie leták
Metro leták
Metro leták
Tesco leták
Tesco leták
Dráčik katalóg
Dráčik katalóg
Jysk leták
Jysk leták
COOP Jednota leták
COOP Jednota leták
Billa leták
Billa leták
Kaufland leták
Kaufland leták
Lidl leták
Lidl leták
OBI leták
OBI leták