1. Kupino.sk
  2. Články
  3. Nová sieť drogérií Hebe už aj na Slovensku. Tešte sa na príval akciových ponúk a výrazné zľavy!

Nová sieť drogérií Hebe už aj na Slovensku. Tešte sa na príval akciových ponúk a výrazné zľavy!

Hebe

Na Slovensko a do Čiech prichádza nová sieť drogérií Hebe. Ide o poľský reťazec drogérií, ktorého názov je odvodený z anglických slov Health & Beauty. Na trh vstupuje s nízkymi cenami značkových produktov a výrobkov vlastnej rady. Môžete sa tešiť aj na zaujímavý vernostný program a pravidelné akciové letáky!

K slovenským sieťam drogérií 101 Drogerie, Teta, dm drogéria, či TOP drogéria pribudne nová značka Hebe. Zdá sa, že nemeckej dm či českej Tete bude schopná konkurovať nízkymi cenami a akčnými ponukami svojich výrobkov. K Hebe patrí aj jej sesterská spoločnosť s názvom Biedronka.

Hebe je v Poľsku silnou značkou

Reťazec drogérií Hebe tvorí v Poľsku už 270 obchodov. Koľko to bude na Slovensku a v Česku však zatiaľ nie je známe. Tržby drogérií Hebe sa v minulom roku v Poľsku podarilo navýšiť takmer o štvrtinu na 259 miliónov eur. Tento rok plánuje Hebe otvoriť 50 nových obchodov, neuvádzajú však, koľko z nich bude otvorených v zahraničí.

Pôvodným vlastníkom Hebe je portugalská maloobchodná skupina Jéronimo Martins Group. Jej prezident Pedro Soares dos Santos na konferencii v Lisabone oznámil, že expanzia z Poľska na juh je prirodzeným vývojom. Jéronimo Martins je okrem toho druhou najväčšou spoločnosťou v Portugalsku. Okrem Portugalska a Poľska je aktívna aj v Kolumbii.

Canva

Drogéria Hebe online aj v obchodoch

Poliaci si produkty firmy Hebe môžu nakupovať aj z pohodlia svojho domova. Značka spustila e-shop len minulý rok, no už teraz dosahuje veľmi dobré výsledky. O tom, že cestu k zákazníkom si našiel, svedčia aj čísla. V súčasnosti e-shop mesačne navštívi okolo 1,2 milióna návštevníkov. Zákazníci tu nájdu okolo 3500 exkluzívnych a 270 vlastných značiek a doposiaľ firma vydala svojim zákazníkom 3,7 miliónov vernostných kariet. Z najvačšou pravdepodobnosťou by sa e-shop mohol objaviť aj na Slovensku a v susednom Česku.

Slovenský leták Hebe sa momentálne pripravuje a informácie o ňom môžete priebežne sledovať aj na kupino.sk. Ak ste zvedaví, čo nová firma prinesie, prezrite si zatiaľ poľský leták a pripravte sa na výhodné nákupy!

Aktuálne letáky

Tesco leták
Tesco leták
COOP Jednota leták
COOP Jednota leták
Billa leták
Billa leták
Kaufland leták
Kaufland leták
101 Drogerie leták
101 Drogerie leták
Dráčik katalóg
Dráčik katalóg
Lidl leták
Lidl leták
OBI leták
OBI leták
Metro leták
Metro leták
Jysk leták
Jysk leták